Vyhodne uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PaprkaPL, 20/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PaprkaPL

    PaprkaPL User

    Dobry vecer mam este jednu otazku.
    Ked sa prihlasim na darkorbit mam tam 30.000uridium za 2 eura a ja si chcem íst zajtra kupit PSC (10eu) a či by som si mohol tu vyhodu kupit 5 krat ked si ju dam 5 krat do kosika.
     
  2. sтяapo

    sтяapo User

    iba raz tusim ti ju da ...
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Ono danú ponuku ide dať do košíka len raz, ak sa ti znovu objaví až potom ju môžeš kúpiť znova. Samozrejme sa ti nemusí objaviť rovnaká ponuka, ale napr. premko za 2€ či 50% zľava na 150 000 a podobne.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PaprkaPL - danu ponuku mozes vyuzit len raz.Potom musis pockat na ine ponuky,ktore tiez mozes vyuzit len raz.

    zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Kolega som rád, že si zopakoval čo som tu napísal :) asi teda bude na tom pravda no.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Len som doplnil,ze rovnaku ponuku aspon pri premku nejde znova pouzit,aj ked sa hracovi moze zas zobrazit bo to vypise,ze balicek uz prebieha/bol vyzdvihnuty.Len ak si hrac pocka na ponuku,ktoru este nevyuzil ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.