Výhody Rôznych Generátorov Štítov a Pomoc s Výbavou Lode

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Blu3St4r, 13/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Blu3St4r

    Blu3St4r User

    (Na začiatok musim povedať že prepáčte ked už toto je na fórumoch ale fakt sa tu nevyznám a skúšal som to hladať asi 5 krát, prepáčte za zlú gramatiku a zle napísane i a y pretože ja väčšinou hovorím po anglicky ale CZ/SK komunita na Dark Orbit je podla mna najlepšia)

    Dobrý ďen, akurát som sa vrátil do DO po asi dvoch ci troch rokoch a rozhodol som sa zacat od zaciatku a ked som išiel do obchodu si kúpiť generátory štítov som si všimol že tam pribudol nový typ (fúziový) ktorý má bonus k regenerácii štítov.

    No a prepáčte že až tak dlho mi trvalo sa sem dostat ale moja otázka je že ktorý typ štítov je lepší pre mna a aké vybavenie by som mal obstarať pre moju loď v tejto novej dobe:D? Ja som akurat začal hrat pred pár dňami takže moja výstroj je len takáto a je určená hlavne na PVE boj pretože na PVP boj sa nechystám a maximálne len niekedy skusím misie a skúsim zamaskovaný s X4 muníciou chytiť nejakú malú loď ktorá sa neubráni:

    Goliath- Enforcer dizajn (kvôli 5%dmg boost ktory dost urychluje ničenie NPC)

    4x- spectral lancer II a 8x spectral lancer I (použivam tieto lebo su účinejšie proti NPC)

    2x-LF-3

    5x-LF-2

    5x-Flax (silnejsie lasery dávam do stíhačiek kvôli bonusu k poškodeniu ktore myslím že dáva to "efekt 4%/8%" čo tam mám ja napísane a slabšie mám v lodi)

    1 hellstorm raketomet 2

    extra mam to +4 slotov,opravár 4,raketové turbo,auto rakety,nákup laserovej munície ,zväčšenie cargo priestora + mam este aj skokove CPU na ktoré ešte nemám slot

    generátory mám 2 SG3N-BO3,2 SG3N-AO3, 2 pohony G3N-7900,7 pohonov G3N-6900
    do kopy mi to nejakym mne neznámim sposobom dokáže vytiahnúť 33,000 štítov (malo by byt iba 30,000) a rýchlost na 379 s duranium 416 a promerium 456

    akurat sa snažím vymaxovať skylab a mať 1 config na utekanie s full generátormy a tam mi je jasné že čo dať ale velice by som sa tešil keby mi niekto pomôže vysvetliť rozdiel medzi fúznimy štítmi a normálnimy a ktoré by bolo lepšie na NPC+ ktoré vybavenie by som sa mal snažiť dosiahnúť

    Velice ďakujem za prečítanie!!!
     
    Naposledy upraveno: 14/4/19
  2. dolejda

    dolejda User

    Stále zůstaly nejlepšími staré generátory, to jako b02, které dávají 10k shd. V aukcích to není pro nováčka úplně levné, tak do doby až na to našetříš bych doporučil A03 štíty (světle modré), které mají 5k a stojí jen 128k kr., na rychlost se určitě vyplatí nakoupit druhé nejlepší za 50k kr. (+7 speed). Teď ke zbraním, tak já bych si určitě vybral spektrální kopí II, protože to dává skoro jak lf3 do npc a pokud bych sehnal dostatek součástek do montáže, vyráběl bych spektrální kopí III s 175 dmg (stejně právě tyto součástky nejsou jinak na nic důležité, maximálně bych nejdřív vyrobil peta).
    Fúzní štíty se podle mě skoro nepoužívají, možná jediné využití bych viděl v pvp, když někdo používá taktiku rychlých útoků a poté se stahuje - štíty se mu dobijí rychleji než soupeřovi a může zas v plné síle vyrazit.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    dolejda má pravdu. Osobně fúzne štíty prodávam za kredity. Nejsou k ničemu.

    Co se týče rychlosti, vždy volím prvú konfu se všema generátormi rychlosti G3N-7900.
    Na ně, urka nikdy nelituji. Do druhé konfy dávam, jenom 2x štít BO2, zbytek G3N-7900.

    Pro začátek se to oplatí, dáš dolů tolik npc kolik zvládneš a když Ti dýchá enemy na krk, pak zdrháš.
    LF3 se dají také vyrobit v montáži. Pozri zde: Montáž
    Stačí se 25x přihlašovat do měsíce: z denního bonusu za přihlášení, Ti popadají komponenty do montáže
    a pak si je sestřojíš. Na 1x LF3 stačí 1x nano-pouzdro a 1x nano-kábel. Také z montáže vyrobíš peta.

    V této témě Diskuze: Denní přihlašovací Bonus, vždy aktualizuji začátkem každého měsíce
    celý bonusový denní kalendář na 25 dní. Sleduj ho a poctivě se přihlasuj na mapu x1.
    - Pro začátek s novou lodí, se Ti to budě moc hodit. Když už jsi na fóru, také sleduj Kalendář.
    - Podle toho zistíš, která akce a event právě probíhá a kdy je hodina výhodných upgradů.

    CPU doplňků máš pomerně málo, pokud se Ti podaří nahnat dostatek kreditů skrze skylab
    až pak je začni dražit.

    CPU slotů 4 je základ, díky němu budeš mít dostatek slotů a zmestí se Ti úplně vše.
    Ovšem pokud nakládáš s tým rozumně. Auto rakety, nákup laserovej munície, jenom zbytečně zabírají prostor.
    Co Ti chybí je CPU raketometu, CPU auto-opravy, CPU opravy letounů 2, CPU samo-odpalování raket a CPU
    pokročilého skoku. Skokové CPU je moc důležité, pokud si v obležení nepřítelem a na portu. Dostane Tě na x1.

    Je toho hodně co se ve hře změnilo. 3 nové LF4: Magmadrill, Paritydrill, Hyperplasmoid a také sparťany.
    Pokud by si je chtěl hledat, od toho je fórum a vše nájdeš tady: Herní bible - A-Z abecední rejstřík
    po případě, kdyby si něco hledal a potřeboval to najít, pak tady: Herní bible - A-Z abecední seznam témat.

    Hra je na velice dlouhé lokty a pokud Tě budě bavit a vytrváš u ní, pak přejí hodně štestí. A příjemnou hru.
    Pokud hledáš rozdíl mezi fúznymi a normálnymi štítmi, pak pozri touto tému: Štíty A porovnej parametry.
     
    Naposledy upraveno: 14/4/19
    bhagira22 a Blu3St4r tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.