Návrhy Vylepšenie aukcíí - Diskusia + hlasovanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 3/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte z návrhom ?

Anketa uzavřena 10/11/18.
  1. Ano

    83.3%
  2. Nie

    9.5%
  3. Ano , vyjadrim sa

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Nie, vyjadrim sa

    7.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nechapem co tu riesite tie aukcie.. ano tie pocty logdiskov, rakiet by mohli byt trosku vyssie to ano ale co sa tyka toho za kolko sa drazia irisky, masky atd. si myslim ze je vsetko uplne v pohode.. kedysi ak ta niekto predrazil tak sa ti kredity uz nevratili a musel si zacat setrit odznova a teraz vam ich da vsetky naspat a mozete kludne dosetrit viac aby ste to co chcete konecne mohli ziskat. problem je ten ze vy ste bud novy hraci a neviete ako to fungovalo kedysi ked bolo tiez vela hracov ako teraz alebo by ste stale vsetko chceli jednoduchsie ako ty co to vsetko pred vami ziskali rovnako tazko
     
  2. Ahojte jestli vám jde o ty aukce a počtu logdisku v ní tak je nedražte.Kdyz se vám to zdá málo tak postavte Zetu tam máte v neděli 100 logdisku+50 klíčů a s trochou štěstí vám může padnout havoc 2x navíc ještě kredity nasetrite a za ty klíče zbirejte bedny kde vám může padnout mask+Lf4 tak neztracejte čas psaním na foru a makejte ve hře.Psanim toho moc nevydelate.
     
  3. Citace smazána.

    Před pár týdny jsem měl mega uri tak jsem s toho postavil:
    2x zeta, 2x kappa, 4x Delta, 1x gamma, 2x hades
    Byl jsem rád co mě vše padlo krom těch hades a kappy tam nepadlo nic bohužel jen boostery na 5 hodin.
    ale za ty zety se povedlo.

    Nováčkům co přijdou hrát na náš server kde hrajeme tak se mě ptají co mají stavět.
    Doporučují jím stavět pouze Zety aby měli klíče, logdisky a havoc a dodělaly vše v neděli ty brány.
    A jak mají radost když to dodělají padne havoc a další odměny je to výhodné.

    Taky logdisky nedražím je to zbytečné protože za 3 logdisky dát 20 mega kreditů není potřeba to si radši udělám 5x zetu a mám hned 500 logdisků tak co akorát si to musí hráč udělat jak by chtěl a zbytečně se nerozčilovat ohledně aukce to je zbytečné.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/11/18
  4. pecko

    pecko User

    no je to pekné, ale keďže ešte stále sú tu novacíkovia tak by som to nemenil a by som to pridal k aukcii, takze za mna áno ale len keď bude aukcia aj s 1000 aj s 5000-10 000. tak ako je to s maskou.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.