Návrhy Vylepšenie ELITNYCH DESINGOV + diskusia + hlasovanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte z návrhom ?

  1. ano

    14 hlasy(ů)
    50.0%
  2. Nie, vyjadrim sa

    14 hlasy(ů)
    50.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    LEGENDERY DESINGY A LETOUNY

    No aby som začal každý sa s tu snaží nazbierať tie najlepšie lodné designy či letouny no a v celku sú mu k čomu tie najlepšie??

    By som sa opýtal vedenia BP keď napríklad taký Elitný desing na goliata
    Design: Legend aelbo Design: Argon, či Design: Lava..

    Tieto Elitné desingy nedávajú žiadne +(plusy) su v celku ťažko získateľné a
    toto by sa mohlo zmeniť práve pretože ťažko získateľný desing by určite mal niečo obsahovať a mal by byť potešením..
    Môj navrh pridania je pre ELITNE DESINGY
    napr 5%dmg 10%shield alebo opačne 10% dmg 5%shield


    pre krásu už v tejto hre každý vie že ho používať nebude.. no keby mal plusy nejaké možno by ho zapol..

    Taktiež aj keby dalo aspon 5% niečoho 10x desing letounu legendery panton alebo legendery iny letoun ale nedá nič..

    presnosť 5% alebo kredity 5% alebo rakety 3% dmg 5% alebo rychlejšie nabijanie raketometu
    su rôzne druhy ku každému niečo

    ani by netrebalo niejaké veľké percentá ale taaké jemné aj keby 4 5 6% úplne stačí.

    Čo sa týka peta tiež nič nedáva taktiež by som uvítal pri LEGENDERY letounovy niejaké plusy... prosím opravte ma pridajte niečo k tomu ale určite žiadam o túto zmenu..



    aké by boli + a - ? :)
    + pre hráčov že by si konečne mohli robiť ukoli na lodky goliath

    + hráčov by potešil "skutočne" že vyhral niečo vzácne
    + vyrovnanosť a taktiež iné lodky ako cyborg, pusat, či shepard v hre
    + vrátil by sa naspäť možno goliath

    mínusy nechávam na vás :)
    čo sa týka desingov nemali by schopnosti takže by to bolo celkom vyrovnané

    Chcem zahájiť diskusiu na túto tému

    a zároven chcem vidieť aj iné loďky v hre ako cyborg či shepard.
    preto žiadan o vylepšenie legendery lodiek + hodnotami.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na lodné dizajny sa veľmi teším, budú dni Promethea: Od 23.11. do 26.11.2018.

    Môj vysnívaný dizajn je Legendary Pusat, keby aspoň pridával 5% poškodenia, bol by som mimoriadne šťastný.
    - Podobne by na tom mohli byť, aj ostatné legendárne lodné dizajny. Povedzme, aspoň do 7% poškodenia.

    Otázka autorovi témy: A arktické dizajny na lode a stíhačky, prečo nie?
    Tie majú tiež, niečo do seba. A prečo by mali byť, o to ochudobnené?
    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
    bhagira22 a Wings-scorpion-Ali tohle ocenili.
  3. Septarzx

    Septarzx User

    takto myslím hlavne teraz na legendery Lode desingy myslím tie su tažko prístupne.. a mne sa zdá že tieto arktické sa dajú kúpiť v obchode či za peniaze alebo za uridium.. percentá niejaké by si tiež zaslúžili určite aj tak už nové lode majú aj schopnosti čo mení podstatu hry .. stále som toho názoru že ked niečo sa pridá do hry malo by to BP sledovať a vyrovnať.. toto je taký malý krok k vyrovnaniu hry aby v hre lietali aj niejaké iné lodky ako cyborg

    Čo sa týka legendery by si zaslúžili dmg, šhield dajme tomu 5%dmg 10%shield alebo opačne 10% dmg 5%shield čo si myslím je v pohode
    čo sa týka k arctic lodiam by sa kludne mohlo dat napr 5% + kreditov 5% uridium% to je len fakt príklad. nemusí to byť len dmg dmg dmg

    Podstatné su fakt teraz tie legendery veci
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
  4. Super nápad už len keby sa niekto vyjadri z podpory..
     
  5. Perňa

    Perňa User

    Nesouhlasím.

    Tyto designy jsou pouze kosmetické a myslím si, že určitě by to něják zasáhlo do hratelnosti, protože legendary designy získáš pouze z klíčů, které se platí za těžké prachy a nebo si je vyrobíš v montáži přičemž, abys takových klíčů vyrobil 100, tak bys musel proletět hodně bran a nasbírat hodně scrapu, což by ti zabralo strašně moc času.

    Myslím si, že teď momentálně je laťka Full Elitního hráče nastavená dobře a opravdu bych se nechtěl kvuli procentům k DMG/HP/SHIELD, protočit desítkami bran a strávit desítky hodin na 4-5.

    Jediné čemu by to tak pomohlo, tak pokud by se to přidalo na designy golíka, tak by goliath lépe srovnal v síle s cyborgem, ale to je tak vše.
     
  6. svi1

    svi1 User

    V hlasování mi chybí možnost: NE (nechci se vyjadřovat).

    FΘKU…«4D»…ĐIAMΘNĐ™ myslíš, že někdo z podpory se bude vyjadřovat k tomuto, případně k jinému návrhu zde na fóru? :rolleyes:
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    To není dobrý nápad. Jsou designy kosmetický a funkční. A je to tak záměrně. Tímto bys z kosmetických designů udělal funkční. Nesmysl...
     
  8. Septarzx

    Septarzx User

    samozrejme vravíme o elite desingoch nie o niejakých slabych ktoré dostanete z hociktorej bedni. ale fajn lock
     
  9. ted je toho tolik ze v tom mam zmatek a vubec se nevyznam co je co a k cemu:p
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak klikni na odkaz a kochej se a študuj : a ich designy
    P.S. A bude toho ještě víc. xdddddd
    • 50 designů Centurion, každý z nich s jedinečnými vlastnostmi
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.