Vylepšený lokarizátor

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sufu15, 28/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Páči sa vám návrh?

  1. Áno

    2.6%
  2. Nie

    89.5%
  3. Je mi to jedno

    2.6%
  4. Chudáci slabši hráči :-D

    2.6%
  5. Cros server stačí

    2.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sufu15

    Sufu15 User

    Ahoj piloti, prišiel som s návrhom o zmenenie lokarizátora do peta(mechanizmus). O čo by šlo? Môj návrh by spočíval v tom aby sa pomocou lokarizátora do peta na npc dalo okrem npc dať vyhladávať aj hráčov. Ako by to vyzeralo? Bud by sa do hry pridal nový mechanimus-Lokarizátor hráčov, podľa mna asi najlepšia možnosť, alebo by sa poupravil strarší typ mechanizmu na npc a bola by tam na konci možnosť hráči. Využitie? Určite veľa hráčov má poslednú dobu problém loviť či už kvôli rankom alebo do misii, skoro každá fulka ktora loví tak pozná určite ten pociť prejsť 3 mapy a ani jedného hráča nezostreliť, týmto mechanizmom by sa určite oveľa lahšie hľadali hráči s protokolmi by to bolo ešte lahšie.*(poprosil by som v diskusii nebrať ohlad na to že misie stále nefungujú, hádam sa to časom opraví a bude sa dáť splnať v pohode misie)* Dakujem. A čo na to flaxáči, lovený hráči? Obávam sa že veľa hlavne slabším hráčom by sa to nepáčilo, ale ciel je vrátiť hru späť do obdobia pred 2-4 rokov ked boli mapy plné lovcov a zároven aj pekných bojov na mapách. Flaxáči aj v tejto dobe su na spodných mapách aj týždne bez zostrelenia pretože absolutný nezáujem o lovci naopak sklamaný z toho že prešli celé firemne mapy a nič nenašli. Výhody- lepší záujem o boje, ranky, splnené misie... Nevýhody- slabší hráči skončia viac krát na základni, programovanie PS: Dakujem vopred všetkým za diskusiu, za doplnenie návrhu vám budem vdačný.:)
     
  2. Za mě určitě ne. Sice nejsem nejsilnější, ani nejslabší, ale myslím si, že todle by akorát dopomohlo více k tomu, že naši slabí hráči, kteří třeba začali na jiném serveru znovu od 0, tak by si už nezalítali a hru by prostě a jednoduše vzdali. Kdyby ten lokalizátor na hledání hráčů přidali do hry, tak si myslím, že lovení hráčů jako takové by ztratilo na svém významu, jelikož by se ostatní vůbec nemuseli namáhat, jen by si zapli tento mechanismus a kempili na jedné mapě, místo toho aby se snažili najít nějakého hráče, kterého si můžou ulovit kvůli rankům a do úkolů.
     
  3. Hru nazpět do období před 2-4 lety nevrátíš. Rozhodně ne tímto způsobem. Když si chceš zalovit, tak na horních mapách je hráčů docela dost (cz1). Docela by mě zajímalo, jak tímto návrhem docílíš map plných lovců a zároveň i pěkných bojů, jak sám píšeš, když dále popisuješ lovení na starých mapách. Nějak mi to nejde dohromady. A že jsou flaxáči týdny bez sestřelení? O tom pochybuju, ale tak aspoň by měli ze začátku klid, než si udělají alespoň nějakou výbavu místo toho, aby je někdo sundal na mix RSB / bílá.

    A jak sám máš v anketě. Pokud jsi na serveru, kde je málo hráčů a není prostě co lovit, tak pořád ještě můžeš využít Cross server, který se mi osobně líbí, když je tam méně hráčů. Když více, tak to už není ono. Samé Kruhy, ISH, EMP, popř. mask, stáhnout se zpět do smečky, opravit a hurá na novo. Většinou pak padnou jen "flaxáči" bez EMPů, kteří si přišli udělat úkoly. Ale máš tu třeba i UBA arénu. Možnosti na boj tu máš tedy i jiné.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tohle je podle mně také až prílišné usnadnění nejednomu nemorálnemu lovci.
    Né že by sem scela s tím nesouhlasil, ale úplně by to postrádalo zmysel skutečného lovu.

    Btw. Lovec se také musí snažit aby prechytračil toho, kterého chce sestřelit. A o tom, ten lov je.

    Jako sólo hráč a také občas lovec samotář, by sem o takový spůsob lovu nestál. Né že bych nechtěl,
    ale smysl v tom nevidím, nakolik by méně zdatný hráč jiné firmy proti mě, by neměl takřka žádnou šanci.
    A o tom, lov není. Když slabý hráč nemá férovou šanci, tak se to nedá ani z kilometra nazvat lovem.

    Lov beru jako levharda na číhané. Nepozorovaně a neslyšně čeká ve své úkrytu na první obět, která mu přídě
    do rány. Jestli si má vybrat mezi antilopou impalou anebo mezi zajícem, pak impala je mnohem lepší volba.
    Jestliže už vypočítavě zaútočí, když obět nedáva pozor, pak má větší šanci na úspěch. Na pár sekundách
    mnohem záleží, aby moment překvapění vyšel a impala na 2-3 sekundy stuhne neočakávaným útokem.
    Pak nasleduje krátka honička a poslední stisk čelustí levharda kolem krku kořisti a je po všem. Aby mu ji
    neuchvátili jiné šelmy, zejména lvi nebo hyeny; vyšplhá se svojí večeři do korun nejbližšího stromu. Tam
    ho pak žáden silnejší predátor od sebe, nebude vyrušovat. Neboli kradnout kořist. Jak to dělá smečka lvů.
    - Kdyby levhard svojí kořist nehledal a až pak číhal, nemohl by být tak úspešným lovcem; jaký doopravdy je.

    A proč píšu o férové šanci? Neboť impala pro levharda není lehkou obětí. Může ho kopnout kopytami, nebo
    se bránit svými dlouhými rohami, které ji počas života vyrastají na hlavě. Tady flaxa nemá jakoukoli šanci
    voči UFE nebo FE hráči. Proto s tím, plně nemohu souhlasit. Jenom by to zbytečně BP plašilo novo príchodzích.

    Spíš NE, místo ano. Ale na něco je to předce jen užitečné. Lovec by díky tomu mohl vědět, který typ nepřítelské
    lodě hráčov se na dané mapě nachází. Jestli má na úkol citadell, spearhed, aegis, který typ vegy nebo gola; věděl
    by o tom. A spíš by se pak zameral na úkol vegy nebo golíků; jestli by pak zistil, že na dané mapě se nachází
    základní vega nebo golík. Že umělo by to rozlišovat mezi typy, druhy, dizajny a samostatnými loďami. V tom
    vidím snáď zmysel. A lovec by lovil spíš to co potřebuje do úkolů na nepřítelské lodě. Jinak sem v zásadě proti.

    Pro lepší vysvětlení: "Lov je až tehdy lovem, kdy mi soupeř dokáže stejně ublížit, jako zrovna já jemu!"

    Když se loví na x2 mapách soupeře, nebo poblíž portů a nebo v mnohačlenní skupině; pak se to lovem nemůže ani jenom nazvát. :mad:

    P.S.: Ocenil bych, kdyby byla možnost v anketě, souhlasit nebo nesouhlasit s patřičnými změnami v návrhu.
    Trochu víc na tom popracovat, by nebylo na škodu.
     
    Naposledy upraveno: 28/12/16
  5. Ještě bych přidal to, že by pak masky u cubikonů docela postrádaly smysl. Někdo by se chtěl nenápadně přiblížit, kroužil by mezi protegity, vyčkával na přílěžitost a těm, co by farmili na cubikonovi by tam blikalo "varovné" světýlko :D
     
    Naposledy upraveno: 28/12/16
  6. Karlosray

    Karlosray User

  7. ddavidd11

    ddavidd11 User

    To je naprostej nesmysl :).
     
  8. Až 90% lovců jsou botaři. Flaxáči a slabé lodě jsou většinou čestní hráči, ale neplatiči.
    Proč jsou prázdné mapy? Protože botaři masakrují neplatiče, a ti toho raději nechají.
    Moje úcta 10% hráčům, kteří platí a nenechali se odradit, i přes masakry nemorálních botařů a hře zůstali věrní, jako já.
    -baghira2- lov popsal poněkud epicky, ale morálně a lidsky zdůvodnitelné, proto dávám návrhu v souladu s mými argumenty absolutní ne!
     
    Naposledy upraveno: 29/12/16
  9. Korben

    Korben User

    Určite nie. Osobne sa občas bavím tak, že sa hodím do masku a provokujem nepriateľov a zdrhám. Takto by bolo o zábavku menej. Určite som proti. Lovec si má svoju korisť nájsť a nie aby to robil automat.
     
  10. Drift1

    Drift1 User

  11. dolikt

    dolikt User

    a muže to byt nevího třeba když je nějaký youtuber a celej server sena něj domluví tak si nezalíta
     
  12. -xghost-

    -xghost- User

    Totální nesmysl. Už takhle, když přijde někdo nový, tak to má hodně težké. Lovců je dost, kořisti málo. Navíc začátečníci si často nevědomky vezmou nějakou ne příliš častou loď, kterou všichni chtějí lovit. Když vyhubíme ty poslední zbytky (= znechutíme od hry), co asi zbude?

    Naopak teď schválně nechávám všechny možné mouchy být. Tenhle návrh nevrátí hru tam, kde byla před 4 lety, ale právě naopak velmi zrychlí nynější nepříznivý vývoj.
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bohužel v tom máš svatou pravdu.
    Už přidáním tartaruse to mají mouchy o moc težší nežli předtím.
    Nejeden elitný hráč na tartaruse nenechá být ani jen tou mouchu s 1 flaxem na pokoji.

    Když to bude takhle pokračovat, ještě to zhorší nežli je tomu dosud; pak sem spíš pro NE.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/17
  14. Před 8 lety dával lovec max. 30 000 DMG a leon mu uletěl na port a nedal ho. Dnes uletět s spearheadem je dost problém. Ale jde to.
     
  15. smoki170

    smoki170 User

    za mně ne nejsem nejslabší ani nejsilnější ale nebyla by spokojenost hráčů kteří flaxáči jsou a na druhou stranu byla by to převaha a hráči by odmítali hrát
     
  16. tento navrh by uplně zrusil maskovaní
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.