Návrhy Výmena nepoužitých logdiskov za zelené kľúče

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 23/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Váš názor?

Anketa uzavřena 23/2/16.
  1. Áno

    32 hlasy(ů)
    61.5%
  2. Nie

    20 hlasy(ů)
    38.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apokalipse

    Apokalipse User

    Poniektorí hráči už isto majú v profile pilota všetkých 50 bodov výskumu a logdisky z brán, dennej odmeny, NPC a pod. stále pribúdajú a ani využitie v tech centre nie je až také náročné na počet, že hráčovi sa stále nabaľujú logdisky a nemožno sa ich zbaviť.
    Pretože full hráči už pre nich nemajú iné využitie tak ich tam môžu mať pekné množstvo. Tak ma napadlo ako sa ich užitočne zbaviť:

    V sekcii uridium by sa znovu obnovilo okienko s názvom "výmena"
    V tejto podsekcii by bolo možné vymeniť logdisky za zelené pirátske kľúče.
    Transakcia: 15 logdiskov = 1 zelený kľúč

    Nemožno pirátske bedne zamieňať za logdisky!



    Výhody:
    Hráči:
    pre hráčov, ktorí majú priveľa logdiskov a chcú sa aspoň nejakého počtu zbaviť, je toto celkom dobrá alternatíva. Z bední pri troche šťastia si môžu vybavovať ďalšie hangárové haly a posunúť sa ďalej
    Klan: rýchlejší rozvoj silnejších hráčov, ktorí môžu cez voľný čas dopomôcť tým slabším
    BP: menší posun vpred, spokojnejší hráči (aspoň tí čo už nevedia čo robiť s toľkými logdiskami)

    Nevýhody:
    Hráči:
    rýchlejší rozvoj silnejších hráčov môže dosť ovplyvniť "život" slabších hráčov. Cenovo sa výmena neoplatí pre hráčov čo logdisky kupujú.
    Klan: rýchlejší rozvoj silnejších hráčov môže dosť ovplyvniť "život" slabších hráčov.
    BP: programovanie, prípadné sťažnosti

    Dopad na hru:
    môže byť všelijaký, je to skôr na diskutovanie o tom ako by to hráči využili. Slabší hráči by boli buď lovení alebo by im niektorí silnejší hráči mohli viac dopomáhať. Napriek tomu by sa hra trocha posunula vpred.
     
  2. Jak já bych chtěl mít problém co udělat s přebytečnými logdisky. Asi bych to rval do hitechů. Co se týká směny za BK to by mi až zase tak výhodné nepřišlo, cena 1 LGD je 300 Uri takže za 4500 by hráč dostal hodnotu 1500 uri. Předpokládám, že kdo má 50 SB je i full LF4 a má všechny designy a ty co nemá brzo vydraží. Takže proč by měl chtít BK? Aby dostal tu nejčastější odměnu - munici a hodinový boostr? Podle mě by tohle nemělo na hru žádný dopad, myslím, že by se to moc nevyužívalo, ale na druhou stranu je to pěkně zpracovaný návrh a nevadilo by mi to.
     
  3. Apokalipse

    Apokalipse User

    *G*O*L*E*M* full hraci mozno maju lod vybavenu lf-4 ale momentalne 1 max. 2 ak tam vrazili az tolko penazi... takto si mozu zbierat a vybavovat zvysne hangarove haly a nemusi sa tam dubkat so vsetkou vybavou nez ju prehodi do dalsej lode, bral so mto aj z toho ohladu ze BP tam urcite nebude davat taku cenu co by bola vyhodna namiesto kupovania klucov, myslim ze toto je take primerane, to iste si mal aj ked si chcel zamenit uridim za kredity- vobec sa to neoplatilo menit
    + ze niektori hraci by boli len radi keby sa tohto mohli zbavit

    teraz to pre slabsich a neelitnych hracov nie je potrebne, no casom aj pre ostatnych by to bola prijatelna vec
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. golem .mne sa ten napad paci. hoci mas pravdu s tymi cenami..to by sa mohlo este poupravit .kedze 1LG stoji 300U a 1BK 1500U tak by to trebalo proste dat tak ze za 5lg= 1bk .. no a ako pises hoci by bol hrac full ale s toho co si naklikal v gg by mohol mat aspon nejaky uzitok uz ked to tu je ..aspon tu municiu. ved ked ma plny profil tak to tam len zbytocne stoji a nema to ziadne vyuzitie ale ty si zato aj tak musel makat a len to tak tam stoji no.. vyuzivali by to len full hraci ktory s tym nemaju co robit ..mozno aj ostatny, nikdy nevies.( hraci ktory chu mat napriklad len farebny prach na raketach a hrube a dalej to uz nechcu hej, povedzme si popravde ze posledne body chcu vela lg) zas kebyze to je 5lg za 1bk neni to taka hrozna polozka aj kebyze to daju tak, ze to je ako ,,vynimka na zmenu bk "tak by mohli dat aj 8lg za 1bk.(hoci by to vyslo ocosi drahsie ale proste nic by ti tam len tak nestalos tale by to malo nejaky vyznam) to uz by s bp urcil .ale stale by si si bol isty ze aspon lie lg ,,stale" budu mat nejaky vyznam ci uz budes mat 50vyskumov alebo nie :) ja som dala ANO
     
    bhagira22, -baghira2- a Apokalipse tohle ocenili.
  5. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Je to blbosť, je to nevýhodé pre tých čo nemajú logdisky, to si radsej kúpim zelený klúč.
    A aj keby tak to bude mať popularitu asi iba týždeň, podľa mňa :)

    A tento návrch si mal dať Pondelok, ešte neprešiel týždeň od tvojho posledného návrhu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -*KORZAR*-

    -*KORZAR*- User

    Podle mě naprosto zbytečný návrch(muj názor) co jsem si u bigpointu všiml jde jim poslední dobou o to aby se zmenšila ta obrovská propast mezi platiči a neplatiči(daly nový začátečnický tutorial,nové ukoly které nováčkum pomužou,bezplatné opravy,aj.)
    A ted by měly dát tohle ?!? vždyt to by zase pomohlo těm silným hráčum...a to by bp nikdy nedovolil ( navíc u bp stejně 99% našich návrhu neprojde,max.si z toho vezmou menší inspiraci)
    Když nevíte co s přebytečnými logdisky tak dělejte třeba ty Hitechy
    -Ano pro hráče s 50Sb to zní pěkně ale lidi tohle prostě neprojde...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Ale já jsem dal taky ano. Můj pohled jsem rozvedl, já bych raději ve velkém dělal Hi-techy, ale já jsem nahony vzdálený 50 SB (mám 33) takže mě tohle ještě dlouho nebude zajímat. Nicméně pro jiné hráče to může být zajímavé a hru to podle mě neovlivní. Myslím že full elit hráč nemá problém si za den vydělat na větší množství klíčů než já za týden a tak jestli jich bude mít o pár víc nevadí :)
    Já bych byl rád i za 1 full LF4 loď a klidně bych ty lasery přehazoval, je to za 3 minuty hotové. Prostě vám tak trochu závidím tyhle starosti.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No ja som na tom zas opacne,ze mam plno klucov,ale potrebujem LD na PP,pripadne na techy.No aj tak si myslim,ze az tak vela LD im nepribudne,ak si kupia napriklad tech transfer energie to je hend 5 LD,pripadne bojovy robot za 2 LD a podobne,takze tam dost odide tych LD,ale na druhej strane je tam vyrazna strata,kedze menia LD v hodnote 4500 uri za kluc,ktory ma cenu len 1500 uri,takze nebolo by to nejake zvyhodnenie,ale ak by to full PP hracom padlo na uzitok,tak nie som proti.Je jasne,ze hrac s full PP sa na to inak pozera ako ten,co to este nedosiahol,to chapem.
     
    *pursuer*, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -xghost-

    -xghost- User

    Hraci, kteri maji plny PP to je megaelita (obvykle platici). Tento navrh by je jeste dal zvedal a zvysoval tak rozdil oproti neelite (neplaticum). Nikdy.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Za prve-15 logdisku stoji vic jak jeden klic.
    Za druhe-15 logdisku je moc.je lepsi si je nechat na vytvoreni
    V tech centru.
    Zza treri-myslim ze pro hrace je lepsi spis SB nez klice ze kterych stejne nic nespadne.
    munice a miny atd si muzu koupit
    Kdyby padali same LF4 a designy,tak bych to bral ale nevyplati se
    Jo a nepochopil jsem to "nepouzite" kazdy logdisk se da prece pouzit
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Apokalipse

    Apokalipse User

    CMM-15.-_P-._ ani sa ti necudujem ze to nechapes a pises co pises... ked budes full elite pochopis je to tam dost zrozumitelne vysvetlene si myslim takze tak
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. martin144

    martin144 User

    mě se to líbí je pravda elitní fulláči to opravdu nemají kam dávat. Za mě paleček nahoru ;)
     
    bhagira22, -baghira2- a Apokalipse tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.