Vyplatí se začít hrát DO ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem schieris345646, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte chtěl bych se vrátit k DO na serveru CZ3 a ptám se jestli se vyplatí hrát DO nebo už ne. děkuji
     
  2. Muj názor je že české servery jsou poměrně snadné na ziskání full acc ale nedostatek hráčů :) pokud rád spolupracuješ s ostatnímy preferuj Ge 1 GE 2 GA 1
     
  3. CZ3 je hodně jiný server, málo hráčů, relativní klid na farmení, nízké částky v aukcích. Na lovu potkáš spíš lodě, které budou full LF4, ale málo studijních bodů. Jestli chceš lovit víc než jednu loď za hodinu, musíš na 5-3, nebo jiný server.
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Ono na Cz2 je to stejné. Mám úkol na Bigboy a Vegy a je to utrpení někoho najít a sestřelit raději střílet Uberkrysu, než hledat Bigboy... Já osobně bych znova nezačal. Ale je pravda, že začít se dá docela snadno. dražby jsou v pohodě a pokud má člověk se hru nějaké zkušenosti jde to dobře. :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Ne, nevyplatí. Je to žrout času a nic dobrého ti nedá. Uděláš lépe, když nezačneš.
     
  6. Spartakus

    Spartakus User

    Závislost je svinstvo. :) Je pravda, že mi to nic nedalo. Jen spousta zabitého času a utracených peněz. :D :D Občas lituju dne, kdy jsem na netu našel bezplatnou on-line střílečku... :D
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja len dodam,ze su hraci,ktori si vdaka hraniu polepsili o 10 000€,takze si myslim,ze nie je hra ako hra.Urcite je to lakave,aj ked dost narocne vyhrat jackpot arenu,ale myslim si,ze ked ma clovek aspon 18 a dosiahne full ucet,tak by to mal skusit,takze zacat hrat sa aj oplati,ale treba na tom ucte riadne makat,aby sa dostal na full proste. ;)
     
  8. Punisher, to je pravda, u ostatních online her si jen tak prachy nevyděláš. Ale zase musíš uznat, že dosáhnout v této době full účtu není lehké a bez peněz to skoro nejde. Taky si myslím, že hráči, co jackpot vyhráli už do tý hry stejně ty tisíce € dali. ;)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - to je pravda,ale ja osobne to beriem tak,ze ked uz mam cosi hrat,tak lepsie mi padne hrat hru s vedomim,ze mozem cosi vyhrat,aj ked sance su prilis nizke,ale aj to je svojim sposobom riaden adrenalin a uplne o niecom inom ako pri obycajnom love ;) To proste hrac musi zazit boje v arene a pochopi,ze tam uz nejde o nejaky titul a ine veci,ale realne peniaze a nemale.Poznam takych hracov,co to prave z tohoto dovodu hraju,sice si aj zahraju dobru hru,ale ta vidina vyhry ich este viac vabi na hranie :) Ale kolko ludi,tolko chuti.
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  10. Skate

    Skate User

    Ak sa chceš stat Top 1 hrač tak jedine na novšich serveroch. :)
     
  11. Drift1

    Drift1 User

  12. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Poud chceš zaačít znovu,tak doporučuji jakýkoliv servr,jen ne CZ servry....A hlavně si připrav tučnou kreditku,jinak budeš na jakémkoliv sevru leštit záákladnu 99% času:-D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DJ-METRIX - nebude ani prvy,ani posledny hrac,co znovu zacina na DO a myslim si,ze sa da zaobist aj bez tej tucnej kreditky,ale isto to nebude trvat par tyzdnov a casom bude mat hrac full ucet.Casom sa da vsetko,ked to bude hravat,najst si dobry klan,ktory mu v rozvoji pomoze.

    Ma autor este nejake otazky,ci je spokojny s odpovedami?
     
  14. pajix

    pajix User

    bohužel ani klan není to co bývalo,bohužel silní s toho klanu tě předhodí jiné firmě,aby sami měli maso"kuby" ....místo aby férově řekli mám seprom valím do toho el. municí,běž dělat krystalony a až budu bez sepromu tak se domluvíme a budem to střílet spolu,tak raději si pozvou své kamarády z jiné firmy, aby tebe a ostatní vystříleli a je jim jedno,že si z jeho klanu....tak to tě čeká....a když se proti tomu někdo postaví z jiného klanu,tak ti slabí hráči z nevědomosti pomáhají tomu z klanu,který na ně celou dobu posílal své kamarády z jiných firem...doufám,že jsem to napsal srozumitelně....s tím bohužel BP nic neudělá to je v nás hráčích....lidech...tak snad bych jen dodal,nevěř každému kdo tady balamutí ať se přidáš do jeho klanu,že tam je to fajn....není....třeba ti pomůžou z nějakým úkolem,třeba je to tak domluvené a těm hráčům to nevadí....novodobý pushing....(pomůžu já tobě ty pomůžeš nám).....hraj sám a všímej si okolí,co se kolem tebe děje, jestli to teda stihneš,když se to začne mlít.....a plnou peněženku nepotřebuješ stačí jen pár let i bez peněz,ale chce to trpělivost....a až po těch letech zjitíš,že si skoro full....chybí ti jen pár procent a stejně....,ale to je už je jiný příběh....až tam dojdeš tak třeba se pár věcí změní.....jen jsem se snad do toho nezamotal a je to k pochopení!
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. SauronL

    SauronL User

    Záleží na úhlu pohledu. Jestli hraješ DO pro zábavu, nebo s tím že hodláš vyhrát jackpot arénu.

    Pokud pro zábavu : Pak Ano (Až na ty lagy)
    Pokud pro Jackpot : Také Ano ale s tím že sem něco musíš nasypat

    pajix: Jenom dodám, že tohle se neděje všude, netuším na kterém serveru hraješ, ani do kterého klanu jsi se dostal, ale musím uznat jednu věc, hrozně moc záleží na lidech, se kterýma hraješ, či se jimi necháš ve hře ovlivňovat.
     
  16. RasTy

    RasTy User

    Zdravím,

    nedočetl jsem to až do konce, ale chtěl bych zareagovat na tu JPA. Šance na vyhrání? Nemyslím si, že by tam nějaká byla, pokud nesedíš u pc pžes 10 hodin denně. Celá JPA (dle mého názoru) je jen o chybách a bugách. Jak by jste vysvětlili to, že se v jedné z nich stále střílelo fotbalovou municí a v druhé z nich se házel diamant už na začátku? Byl to nějaký bug, a ten když neznáš a neumíš ho správně využít, tvé šance se opět zmenšili...
     
  17. HBK používa futbalovu municiu v JPA skoro stale , ale aj ked ide aj bez nej tak skoro vzdy JPA vyhra :) Človek ako on už ma toho odorhaneho dost a má dobru taktiku v boji , preto aj vyhral JPA 8 krát :D
     
  18. Na ktorom serveri na DO je najmenej ľudí?
     
  19. Gelda

    Gelda User

    Říká se že na CZ3.
     
  20. Foяmi

    Foяmi User

    Já bych zase řekl, že na Turecku6, páč se mi zdá, že všichni Turci jsou na CZ3.
     
    Meldin a MartyCZ2 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.