Výrobné materiály

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MrKat2000, 26/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MrKat2000

    MrKat2000 User

    Zdravím, mám otázočku. Prehľadal som fórum ale nenašiel som nič čo by mi nejako pomohlo. Potreboval by som vedeť že ako čo najefektívnejšie získať napr. Hyperplazmoid LF 4 či ako sa to píše. Viem že potrebujem 3 hlavné materiály no keď som sa pozeral ako ich môžem získať tak na fóre som našiel že len cez denné, týždenné misie a Bifenon z pár NPC. No keď sa kukám na to koľko toho potrebujem a koľko mi tá misa dá abo NPC je mi zle :D No a pýtal som sa v chate že či existuje nejaká lepšia cesta k tomu. Povedali mi niečo také že keď bude akcia tak cez brány. To som nepochopil že cez akú akciu mám robiť brány aby mi to padalo z nich. Viem že napr. Schyzmatické kr. padajú z brán keď sú akcie na špeciálne boxy a vtedy sa najlepšie získavajú. Je to nejako tak podobne aj s týmito surovinami ? A ešte som si všimol že v montáži keď si rozkliknem tú LF 4 tak pri tých materiáloch je otáznik teda nápoveda kde ich zoženem a je tam písané že aj z boxov s korisťou len neviem či sa myslia kargo-boxy alebo bonusové boxy, alebo pirátske.... Čiže v podstate moja otázka znie ako čo najefektívnejšie získam tieto materiály.
    Za odpoveď ďakujem :)
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Laserstorm!

    kyhalon a tetrathrin lze získat i z galaktických bran jako náhodnou odměnu, také v bráně na x-7, v kalendáři taky občas něco je. Taky je to v misích akce občas a i jako odměna při eventech za umístění.
    Plněním denních a týdenních misí na tyto suroviny získáš pouze 1 ks za 28 dní.
    Ale pokud jsi se dobře podíval, tak spíše hráče trápí jiná surovina a tou je ingredience těch 400 logdisků.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Marrek

    Marrek User

    Existuje akcia Laserstorm ktora bola pred mesiacom a z brán Delta,Zeta a Kappa možeš získat Delta-Hyperplazma, Zeta- Magmadrill, Kappa- paritydrill za každu branu maš 100 % odmenu počas tej akcie ale neplati 2 nasobok ako býva cez víkend.

    V podstate ak spravíš týždenne misie za 40 kyhalonu a každý den robiš dennu za 10 tetrathrinu tak možeš za mesiac mat 1 LF4 + Druhu z kalendára, no ale 400 logiskov len tak nezohnáš a určite sa ti hodia viac na profil pilota ako novemu hračovi ako minat ich na lasere.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zohnať 400 logdiskov nie je problém.
    Mrkni sem: https://board-cs.darkorbit.com//threads/placene-nabidky-dostupne-v-obchode.109067/page-2#post-907973

    Máš 3 nabídky: 200, 600 a 600 PLUS. Akurát ide o payment, kde sa BP posielajú real peníze.

    P.S.: Marrek má pravdu, do profilu pilota, sa Ti tie logdisky hodia skôr.
    - Ale je to Tvoja osobná vec, ako s nimi naložíš.

    Hyperplasmoid percentuálne padá zhruba 1x za každý tretí mesiac ako bonus.
    Podmienkou je 25 prihlásení v danom mesiaci. Sleduj túto tému:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskuze-denni-prihlasovaci-bonus.7379/
    Vždy sa snažím aktualizovať, hneď v prvý deň mesiaca, celý bonusový kalendár na práve načatý mesiac.
    - Včera za november bol magmadrill, možno dajú na december hyperplasmoid. No uvidíme.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/18
  6. Arya

    Arya User

    Děkuji všem, kteří autorovi pomohli.

    Téma uzamykám a přeji hodně úspěch ve hře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.