Vyrovnávací patch

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Alyctro, 7/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Alyctro

    Alyctro User

    Caute,

    oznamenie o zmene prislo ,ale vyjadrit sa k tomu som nepostrehol , kde sa dá ??
    možno tu ?.)

    vsetky zmeny su pre mna v pohode až na Tartarus :)

    jaký bol špatný , taký je teraz už aj pomalý :( ( prečo , prečoooo ? :)
    lod je teraz uplne o ničom ,už ju nikdy nepoužijem , necham ju nech zhrdzavie v hangári a nech sa tam rozpadne na prach ! za mna palec dolu !!!
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Alyctro no nehnevaj sa, ale nikdy som nemal tartarusa v láske.
    To, že ten Vyrovnávací patch prišiel, mi úplne vyhovuje. Tartarus je konečne zosadený.
    - Prepáč, ale moja radosť, je vďaka tomu nesmierna.

    Konečne sa vrátia do hry, momentálne najrýchlejšie lode Pusat (rýchlosť 618 s bicyklom, pokým nemá štíty),
    ďalej spearhedy, lightning a klasické vengeance. Alyctro no nehnevaj sa, ale konečne v BP niečo urobili normálne.

    Tieto zmeny sú veľmi výhodné pre hráčov s Pusatkami, Spearhedmi a Lightningom; pretože už ich tartarus nedokáže
    dobehnúť. A to je dobre, nakoľko rôznorodosť lodí na mapách darku; má byť najväčšou prioritou BP. Som veľmi rád,
    že už tomu, tak skutočne je.

    Alyctro pořiď si Mimesise, s jeho schopností Scramble doženeš každou loď. Jenom si tu, na to zbytečně stežuješ.
    Tohle je moc špatný hrob. Změna je život. Protože, správně by měli prožít jenom Tí, kteří se umí včas přispůsobit.

    P.S.: Teď, když mám loď Pusat, to alespoň těm natřu; kteří mi v hře dosud strpčovali život. ;)
    Raz si dolu, inokdy nahoru, tak to prostě je. S tím, bych se netrápil. Stejně to funguje i v realitě.
     
    Naposledy upraveno: 7/5/18
    bhagira22, Jupiter33 a Alyctro tohle ocenili.
  3. jetecha

    jetecha User

    Jmenuje se to "Vyrovnávácí patch", asi vědí co dělají, ale zaplatily jsme za rychlého Tartaruse tak by mělo být "Vyrovnavací uridium"
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Čítali ste vôbec VOP? Už pri registrácii ste súhlasili s tým, že vlastník BP si s touto hrou môže robiť čo chce.
    Nakoľko VOP o tom, veľmi podrobne informuje.

    Stačí si jenom pročíst co napsal Pucikocour zde: #306
    A takhle můžeme mudrovat do nekonečna. No nepomůže to.

    WERTIGO1981 to jinde, úplně a velmi dobře vystihnul tady: #304

    Jediné co můžeme, je se s tím smířit. Toť vše.
    Pokud Vám tak velice vadí špatný a pomalý Tartarus; přesedlajte na Pusata, nebo ještě na rychlejší Mimesis.

    P.S.:
    Mimesis, když má aktivní SCRAMBLE, tak má 25% k rychlosti tj. 300 (základní rychlost) + 140 (10 gen. rychlosti) + 25% (SCRAMBLE)
    + 20% Promerium = 660...

    Pokud má člověk aktivní formaci Diamant, tak myslím že by se s lodí daly dělat nějaké výborné útěky, ještě když se přidá PHASE OUT
    a teleportuje to dobrým směrem. I když by tá schopnost, stejně byla použita, jenom když by, dotyčný byl blízko nepřítele.

    Osobně si myslím, že je to loď se kterou se člověk musí naučit zacházet. Ovšem, nikdy to nebudě TOP loď. Toť vše.
    - Najrýchlejši je aj tak lightning, bicykel plus funkcia zrychlenia = rýchlosť 748; post #142

    Místo těchto nářků, které fakt nikomu nepomohou, doporučuji přejít na mnohem rychlejší druh lodě.
    Nezůstává nám už nic jiného, než si na to, bohužel zvyknout.
    VOP stanovil majitel, který si s naší hrou, fakt může dělat co chce. Kromě našich účtů.
    Či se nám to líbí, nebo ne. Takové jsou stanovy VOP, se kterými sme souhlasili při registraci.


    - Můžeme být celkově rádi, nakolik to mohlo dopadnout s DO, ještě mnohem hůř.
    Pokud se nám to nelíbí, tak jako to je; ještě vždy je tu možnost, hledat si na webu mnohem lepší online hru.
    V tom, nám opravdu nikdo nebrání. A nikdo nám tuhle možnost, také nebere. ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/5/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. jetecha

    jetecha User

    -baqhira2- psssst to že je lightning neříkej, nebo ho taky skrouhnou a to můžou, to víš, četl jsi přece VOP ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    jetecha To jo, četl. Už sem sticha. Rozumím.
    Kdyby ještě skrouhli Mimesise, bylo by to mnohem líp. :D
     
  7. Alyctro

    Alyctro User

    oki , baghira2 , ked sa na to pozriem z ineho uhla pohladu ,možem suhlasit s tvojou 1 reakciou ,ale nac potom dali ,,neuvážene,,??? do hry taku lod ked teraz na nej robia korekcie . zivot je zmena ,ale stale plati že ta lod je teraz uplne o nicom !! ja fakt že vcera som lietal už na vysie spominaných lodičkách:)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. P.S.:
    Mimesis, když má aktivní SCRAMBLE, tak má 25% k rychlosti tj. 300 (základní rychlost) + 140 (10 gen. rychlosti) + 25% (SCRAMBLE)
    + 20% Promerium = 660...

    Pokud má člověk aktivní formaci Diamant, tak myslím že by se s lodí daly dělat nějaké výborné útěky, ještě když se přidá PHASE OUT
    a teleportuje to dobrým směrem. I když by tá schopnost, stejně byla použita, jenom když by, dotyčný byl blízko nepřítele.
    bagira tu ta opravim dostaneš singularitu od cyborga nepomože ti ani svetena voda kym sa ti načita emp tak si už davno dolu:DDD mam lod nemesis je dobra ale nie na vska pri tejto lodi si treba šetrit emp do poslednej chvilky
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    sr*mitos*tt ďalej som napísal, že Mimesis nikdy to nebude TOP loď. Súhlasím s tým, čo si napísal.
    Doteraz som o tom nemal tušenia. Ďakujem za korektnú opravu.

    P.S.: Čo sa týka Vyrovnávacieho patchu aj Cyborg dostal poriadný NERF.
    Singularita - trvání sníženo z 30 sekúnd na 27 sekúnd, NERF
    cooldown zvýšen zo 175 sekúnd na 900 sekúnd NERF

    Tzn. že aj hráč na cyborgu si musí veľmi dobre rozmyslieť, kedy hodí singularitu.
    Zatiaľ čo súper na mimesisu, má šancu uniknúť; ak vie, kedy má presne hodiť emp.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. Osobně jsem s tartarusem taky skončil. Je třeba si uvědomit, že moc lidí dalo před lety za lightning 250.000 U, než ho dali do aukce za kredity a do montáže. Takže se tak nějak vrací jeho smysl.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -baghira2- cyborg ještě žádný nerf nedostal :D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - myslim, ze aj na neho pride rad :) Divim sa, ze to nebolo uz v prvom patche, kedze ta lod je prilis OP aj so schopnostou.

    Ja si pamatam, ze som si kupoval Pusat, lebo bola okrem spearky rychlejsia od vsetkych lodi a mala najvacsi dmg a potom prisla lod Tartarus, ktora je rychlejsia a pusat padla do zabudnutia takmer u kazdeho. Od toho patchu som si vsimol, ze lieta viac spearheadov a pusatiek ako za ´´starych´´ cias. Uvidime ako bude pokracovat vyrovnavanie sil u lodi. ;)
     
    bhagira22, sr*mitos*tt a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher jj, důvod proč ho mám v oblibě :D Jinak ten patch je fajn věc, lidé se budou muset zase naučit používat formace, a ne jen létat s kruhem nebo s lodí tartarus
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - niektori hraci si kupili Tartarus, aby vyskakovali na supera, ked ma malo HP a ked ho nevedeli dat, tak proste zdrhli a navyse celkovo ta rychlost bola obrovska oproti lodiam goliath napriklad. Osobne dufam, ze nejak vylepsia lod citadel, pretoze na tej lodi takmer nik nelieta a je to potom tazke robit ulohy nan :D
     
  15. Nejvíc jich je na základně 5-2, prodej šutrů :D, tak jak je, se na nic jiného nehodí. Snad jen obrana KBS. V UBA jsem ji potkal párkrát, asi někdo testoval.
    A jsem rád, že -baghira2- využije tu svou pusatku :D. Každého potěší něco, přecházím zpět na spearhead, jeho rychlost 588 mi stačí a na 45 sekund zmizet z minimapy se hodí.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem - na predaj kamenov a KBS, inak ich tiez nejak nestretavam a preto si myslim, ze budu tiez nejak vylepsene. Vsak nejake plany tam uz davnejsie boli :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Zloduch™

    Zloduch™ User

    K vyrovnávacímu patchu bych se vyjádřil velice jednoduše... že sundali Tartarusce rychlost je dobře. Nicméně další změny mi tak šťastné napřijdou. Například Solace je o mnoho slabší a je velice těžké s ním hrát 15% životů rozdíl je prostě dost velkej. Dále motýl jakožto formace teď dle mého ztratila úplně smysl co se týče PvP části hry, protože každý druhý má kraba a v minulosti se dalo okamžitě přepnout na jinou formaci bez významné ztráty štítu nicméně teď je úbytek opravdu obrovský. Snížení % štítu u kruhu také zcela nechápu, ale ještě se to dá přežít.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. =Marvin=

    =Marvin= User

    Podle mně u motýlu úpravou konečně určili jeho místo. Motýl je s vyšším průnikem štítů situační formace, kterou hráč použije na oponenta s minimem HP ale hodně štíty, většinou ke konci boje. S tím jak to bylo předtím, akorát každý spamoval motýla, v čemž není moc kreativní taktika. A nerf kruhu je také jen dobře, sice to teď má jednotlivec těžší v boji proti přesile, ale na druhou stranu, bojovat s hráči kteří jsou zaštítovaní na 2 a půl mega, také není žádný balanc.
    Každopádně je znát že s touto změnou balance se BP důkladně zabýval a přemýšleli dlouho než update vypustili, aby bylo jisté že změny zajistí aby formace byly používané způsobem jakým byly zamýšleny. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ddavidd11

    ddavidd11 User

    V BP že přemýšlí někdy? dobrej vtip :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Marvine nemáš pravdu :) hráč co by měl 2,5 mega štítu nemá skoro žádný dmg a dá se velice lehce vysabovat. Pokud by to měl se skupinou, tak budu mít také skupinu a budu mít podobně. Co se týče motýlu, tak proto jsem létal na Solace a když někdo použil motýla už na začátku boje, tak jsem ho vždy se 100% úspěšností lehce sestřelil. Teď je motýl celkem nevýhodný, protože pokud budu mít na motýlovi 600k štítu, tak ubývá 30k štítu za sekundu a to nepočítám dmg od nepřítele. Navíc pokud hráč dá kraba, tak jsem na motýlu dříve vydržel a sestřelil ho což teď prostě nejde jelikož mi sundá štíty dřív než mu sundám hp a nakonec sestřelí on mě.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).