Vyrovnávací patch

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Alyctro, 7/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. =Marvin=

  =Marvin= User

  Zloduch™ dmg laserů není releventní pokud hráč hraje na vytrvalostní souboj. Nevím jak často či vůbec jestli proti tomu bojuješ, že se s hráčem střílíš 10 minut, plácáte smartky, ishky, empy, mrazky, dcrky, kaminy jednu za druhou + bílou, rsb, infekci, fotbalové rakety a nemá to konce, protože ten druhý tě konstantně zpomaluje, ulítává, sabuje peta a opravuje na totálně zaštítované konfě. :) To asi není úplně záměr pvp nemyslíš? Nerf kruhu tohle alespoň trochu ulehčil a bylo to potřeba.

  A s motýlem ano, je nevýhodný, pro ty co se neví vypořádat s metou hry. Změna statistik u jednoho předmětu, otevírá dveře alternativám. Osobně pozoruji že momentálně hráči raději při souboji přepínají na nůžky místo motýla, což předtím tak časté nebylo. Motýla teď přepneš když máš jistotu že hráče můžeš sundat a sám to ustát, a dokončit ho rychleji. Krab byl vždy counter motýla, no když ho proti tobě soupeř hodí, je o 20% pomalejší, co to znamená? S jistotou se mu vzdálíš, hodíš si diamant, máš čas počkat na cokoliv potřebuješ, schopnost, emp, CPU, a dorazíš ho. Je jasné že hráč co jde přímo a na full DMG, bude mít s tímto konkrétním updatem problém, no všechno je jen o tom u těch soubojů přemýšlet a používat vše co má k dispozici optimálně.

  Btw. hráč co používá v 1v1 motýla na loď s možností opravy HP, nejspíš moc neví jak na PvP. :)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 2. Zloduch™

  Zloduch™ User

  Co se týče zaštítovaných konf, tak s tím jsem se setkal a většinou to nemělo douhého trvání pokud nešlo o aegis :) co se týče motýla, tak nůžky jsem já osobně používal častěji jak motýla. Ke krabovi ano ty se vzdálíš a já udělám to stejné, doplním kruh a jsme na začátku :) nejsem v PvP začátečník a vím jak to funguje ;) nicméně podle mě měli formace nechat jak to bylo.
   
  bhagira22 tohle ocenil(a).
 3. 1980milan

  1980milan User

  tak ono každý súboj je iný nedá sa písat on hodí motyla ja dám kraba a na začiatku kruh a podobne strategie každý boj je iný každá lod je inak nakonfigurovaná každý hráč bojuje po svojom a niekedy je to len na obyčajnom nakliknutí ale je pravda že niektoré formacie zmenili pre mna k horšiemu a nehovoriac o takom velkom znížení rýchlosti lode Tartatus začinam na mape vidiet len lode Cyborg a Tartarus dopadne tak ako predošle rychle lode,to čo bola kedysi výhoda tak teraz v podstate nema tato lod nič čo by sa dalo využit
   
 4. Alyctro

  Alyctro User

  ahojte, jak to že že so surgeonom neviem nijak dohnat cyborga . ( dvojkolo vs dvojkolo ) ? full pohony
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 5. Alyctro Mají stejnou rychlost tuším)
   
  bhagira22 tohle ocenil(a).
 6. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Alyctro - pokial nema horsie internetove pripojenie, nez ty, tak ho nedobehnes :D Maju rovnaku rychlost na maxime.
   
  bhagira22, Alyctro a -baghira2- tohle ocenili.
 7. **Dexter**

  **Dexter** User

  Stejne je to nevyrovnané....

  Cyborg, zase 95% hráčů léta na stejné lodi :rolleyes::rolleyes: navíc 16 wp 16 gen a +10% dmg a Singularita ? o_Oo_O

  Proč. :rolleyes:

  #NerfCyborgInstantly
   
  Alyctro tohle ocenil(a).
 8. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  **Dexter** - bola anketa, kde sa hraci mali moznost vyjadrit, co ocakavaju v najblizsom patche, co by chceli upravit. Tusim, ze vela hracov sa ozvalo prave pre nerf cyborga a myslim, ze v dalsom kole to aj bude. Musime pockat.
   
  bhagira22, **Dexter** a -baghira2- tohle ocenili.
 9. Cyborg jako loď sama o sobě je vybalancovaná..musí mít nějakou výhodu oproti ostatním za to usílí, co do toho pilot dá, aby ji získal, takže 16L a 16G a +100 DMG je úplně v pořádku. To, co by potřebovalo nerf, je singularita..chtělo by jí to hodně oslabit, protože jakmile člověk hodí EMP a je na něj použitá singularita z Cyborga a nemá možnost zničit daného pilota, co ji použil, nemá šanci, jak přežít, pokud není blízko k portu( což je na 4-X mapách zbytečné) a nebo nemá zrovna Solace.. nemá jak přežít, takže rozhodně by to chtělo oslabit jen Singularitu :)
   
  **Dexter** tohle ocenil(a).
 10. Alyctro

  Alyctro User

  dík za info :) nejak som to prehliadol ,že maju rovnaku rýchlost .
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 11. **Dexter**

  **Dexter** User

  Punisher - Doufám že máš pravdu

  ~♠вαηαη♠~ - Souhlasím s tebou, rapidně nerfnout singularitu...každopádně tahle loď nikdy neměla vzniknout, např. Venom je teď uplně zbytečnej..ale to zase otvírá další témata....
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 12. Singularita od Cyborga se dá přežít ;) stačí správně načasovat použití bojových opravovacích robotů z tech-centra + další možnosti co hra nabízí.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 13. Zase si myslím, že loď měla vzinkout..přece jen..musíš vynaložit nějaké usilí..a taky ji nemá každy hráč.. ano..full elite hrači ji sice většinou mají, ale nováčci..ti ne a pro ty je Venom stále použitelný. Chtělo by to ale tu singu nerfnout aspoň na 2x menší poškození.


  --------------------------------------------------------------
  Wolffrimusi no..né každy toho robota má.. :D a pokud ho člověk nemá..tak je prostě v prčicích :D A jaké jsou další možnosti? Napadá mě ještě ISHka, ale ta tě moc nezachrání
   
 14. Kdyby měla 2* menší poškození tak je stejná jak Venom :D navíc je pojmenována jako Singularita II, z čehož plyne že musí být účinnější než ta u Venomu.

  Chápu, menší hráči je mají těžko,ale Ti co hrají delší dobu určitě mají :)
   
  bhagira22 tohle ocenil(a).
 15. ZOHAN

  ZOHAN User

  No nevím, my jsme to testovali na VK v gamě a singularita Cyborga ubrala 349.000 dmg?
   
  -Juráás2- tohle ocenil(a).
 16. Joo..omlouvám se..moje chyba :D z mně neznámého duvodu jsem si myslel, že Singularita u něj trvá.. 60 vteřin..moje chyba..tak správně nakonec vychazí 334 500 :D Což by odpovídalo..každopádně.. i tak by to chtělo trošku zeslabit..aspon na takovych 250k max..aby to prostě nezabilo většinu lodí v podstatě jen na schopnost
   
 17. Trochu matematiky pro procvičení paměti ;)

  min dmg = x1 = 6 800
  max dmg = x31 = 6800 + 30*300 = 6800 + 9000 = 15 800

  Celková dmg = n/2*(x1+x31) = 31/2*(6800 + 15800) = 15,5 * 22 600 = 350 300
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Edit: trochu jsem se v těch výpočtech zamotal a musel se podívat na video na max a min dmg :D
  Ve skutečnosti tam je totiž 31 dmg hodnot.
   
  Naposledy upraveno: 5/6/18
 18. Tielkman

  Tielkman User

  Proti cyborgovi se nedá moc hrát, jedině se solace. Je oproti ostatním lodím hodně OP, proto na něm každý, kdo ho má, létá.
   
  **Dexter** tohle ocenil(a).
 19. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Tielkman - taka mimesis celkom v pohode zatoci s cyborgom ;) A ak ju buffnu a cyborga nerfnu, tak to len bude OP lod :)
   
  bhagira22, **Dexter** a -baghira2- tohle ocenili.
 20. Tielkman

  Tielkman User

  To jo, jenže mimesis je další z těch nových lodí :D, ty ostatní lodě jsou celkem k ničemu. Dříve se létalo na spectrumu, teď už na něm taky skoro nikdo nelétá, protože je prostě proti novým lodím úplně k ničemu, ani zdrhat se s nim pořádně nedá, když trvá jen tak krátkou chvíli.
   
  bhagira22, **Dexter** a -baghira2- tohle ocenili.