Vyrovnávací patch

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Alyctro, 7/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím,musím říct,že formace motýl po nerfu je holá sebevražda :( 450k štítů zmizelo za necelých 15 vteřin :eek:.
    Bral bych to snižování štítů tak 3%,ale 5% je podle mě hodně. Nevím jestli jsem jediný nebo je více hráčů,kterým to přijde až moc.
     
    bhagira22, Tielkman a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Mě ty nerfy příjdou v pořádku a změna mety je občas potřeba. Vidět všechny pořád na stejných lodích a formacích jako byl např. kruh bylo už nudné, ještě čekám na nerf Cyborgu, protože se mu nevyrovná ani ostaní lodě za 450 oleje a hráč se vlastně ani nemusí rozhodovat, kterou z těch tří si vybere.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Selendix

    Selendix User

    motýl hooodně ztratil, stejně tak jako u Sentinel, schopnost pevnost.
    Nějak mě uniká, proč budeme mít za chvíli všech x-desítek lodí skoro na chlup stejné.
    To se to může rovnou smrsknout na 10, které se liší :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. jaritko

    jaritko User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Selendix

    Selendix User

    Punisher - spravne, nebylo to v tomto vyrovnávacím patchi, Sentinela sundali dolu tak pul roku mozna rok predtim.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. ddavidd11

    ddavidd11 User

    tak já si udělal schvalně upgrade druheho raketometu na hamer a oni mu sebraly jeden raketomet :cool:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tolko sa tu spominal nerf cyborga, az sa to konecne stalo. Aj ked cakal som, ze skratia singu, nech neda taky dmg a nie predlzia CD, skoda. :rolleyes:
    Viac info tu: Vyrovnávací patch
    ddavidd11 - dva raketomety mozes vyuzit este stale do Citadel. Taktiez mozno este pride lod, ktora bude mat 2 raketomety, kto vie :)

    Selendix - aj Sentinelovu schopnost upravili celkom zaujimavo ;)
     
    bhagira22, -baghira2- a **Dexter** tohle ocenili.
  10. ddavidd11

    ddavidd11 User

    aha a na citadele mi to je k čemu když na tom nelítám? pěkná škoda urka
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. **Dexter**

    **Dexter** User

    Konečně nerf na Cyborg...celkem pozitivní úprava, možná s tou singularitou šlo dělat více ale alespon něco stím udělali. BTW. Když se podívam na singularitu Venomu v Hangaru, též je tam Singularita II, hádám, jen chyba popisu?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Bambino

    Bambino User

    Ahoj,nerfly už venoma, a teraz by ste ešte chceli aj cyborga so singou. čo tak ešte ubrať sloty,znížiž rychlosť a ja neviem.ešte niečo vymyslite :)
    Dobre ale spravili,alebo sa mi to luby u dvojitého šípu,že mu ešte pridaly dmg na raketách a dávam tomuto nápadu palec hore aby sme sa vrátili k téme :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 - momentalne je to jedina lod, co ma sloty na 2 raketomety. Na ochranu zakladne to nie je spatna lod ;) Uvidime, co prinesie buducnost.

    **Dexter** - mozes dodat screen? Singularita II bola nerfnuta u lodi Cyborg.

    Bambino - Vsak cyborgovi nerfli singu, dlhsi je CD a lod ma menej HP, ale aj tak ten nerf bol slaby. Staci dat hracovi po pouziti EMP singu a vacinou ho to doklepe, co z tejto lodi robi dost silnu napriklad v R-zone.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. U toho Venoma je opravdu chyba:
    [​IMG]
     
    **Dexter** tohle ocenil(a).
  15. **Dexter**

    **Dexter** User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  17. 123812

    123812 User

    Úpravy lodí

    Cyborg

    HodnotyStaréNové
    HP286,000265,000
    Nano-plášť286,000265,000
    Singularita II

    HodnotyStaréNové
    Trvanie3030
    Cooldown180270
    Chtěl bych reagovat na tuto úpravu - toto má být nějaká radikální změna pro to, aby byla hra vyrovnaná? Jen snížili HP o 31 000 a přidali 90 sekund cooldown na singularitu - co dodat.

    Bude to pořád stejné, jen budou hráči čekat o 1 a půl minuty déle. Žádný problém.
     
  18. ddavidd11

    ddavidd11 User

    pokud chtěly docílit toho aby hráči nelítaly jen na lodi cyborg,moc se jim to nepovedlo :)
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    ddavidd11, souhlasím.
    Cyborgu měli skrouhnout dobu trvání singularity z 30 sekund na 27. Jak uváděli.
    A také jeho singularitě II. měli skrouhnout výšku jeho damage, alespoň na polovici.
    - Až pak, by sem byl, s vyrovnávacím patchem II. spokojen.
     
  20. bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.