Vyrovnávací patch

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Alyctro, 7/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. tomcat8

  tomcat8 User

  Takhle to taky dělám, jen je výhodnější si koupit slevu 25% za 46 kč. LF4 mám nad hlavu, teď sháním dílky na Zeus, ale z 150 klíčů mi dnes padl jeden dílek. Jinak je teď lepší hammer nebo mimesis? A ještě byl důvod proč sebrat hammerC jeden raketomet?
   
 2. -baghira2-

  -baghira2- User

  Shejvi♠™ za prvé se pleteš (Cyborgovi ujdu vždy) Pusat + promérium v rychlosti + bicykel = rychlost 618
  - Cyborg + promérium v rychlosti + bicykel = rychlost 579. Z toho plyne, že jí jednoznačně nedohoní. ;)

  Za druhé: proč se navážíš do spoluhráče, zde na fóru? Cituji: "tvoje přepísklý rozumy, meleš furt dokola,
  nedávaj smysl, flax pusatka nestačí" - Zeptám se slušně: tohle vyjadřování je podle Tebe, zde na fóru kóšer?
  Jistě že ne. Nedalo se to napsat v rámci pravidel fóra, mnohem korektněji? Ptám se?

  P.S.: Je to jenom můj názor. Pouze sem vysvětloval, jak to Alyctro myslel. Proč to nešlo napsat bez toho útočení?
   
  Naposledy upraveno: 29/6/18
  bhagira22 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
 3. tomcat8

  tomcat8 User

  Baghira než začneš kázat, jak příspívat na fórum, koukni se na vlastní příspěvky. Tvoje odpověď na můj komentář stylem "Neumíš číst?" není také kóšer, protože se to dalo napsat přivětivěji nehledě na to, že jsi se mýlil. A co se týče komentáře Shejvi♠™ na tebe Baghiro, kóšer sice nebyl, zato byl naprosto výstižný.

  P.S. Proč to nešlo bez toho útočení? Protože, jak můžeš vysvětlovat, jak kdo svůj komentář myslel, to může vědět pouze autor. Píšeš opravdu mnoho zbytečných nesmyslných a popudlivých příspěvků a někdy se nedá nic než souhlasit s negativními názory na Tebe.
   
 4. -baghira2-

  -baghira2- User

  Povězme, že kritiku na to přijímám. Ovšem chci poznat, v čem vidíš zbytečnou nesmyslnost a popudlivost mých příspěvků?
  V čem, podle Tebe, dělám chybu. Abych to poznal. Protože, souhlasit s negatívnými názory není ani směšné a ani slušné.
  - A jak se dá věta "Neumíš číst?" napsat přivětivěji, aby byla kóšer? Pokud sme opět jenom u mých příspěvků.

  P.S.: Jediného čeho nelituji, je nerf tartaruse. Teď alespoň mějí větší šanci na přežití spearhedy, lightning, pusat a vengeance.
  Proti Cyborgu opravdu nic nemám, pokud by mu skrouhli jenom o 1 generátor míň, bylo by to rázem lepší. Damage až tak nevadí.
  tomcat8 neber si to v zlém, ale s výrokem hráče Alyctro, se umím stotožnit. Toť vše. P.S.2: Jakou loď používám, to už vůbec nehraje roli.
   
  bhagira22 tohle ocenil(a).
 5. tomcat8

  tomcat8 User

  Jak se to dá napsat? Takto : "Jak hráč výše napsal." "Přečti si daný komentář znovu." "Komentář nebyl takto míněn." aj. Popudlivost vidím v tomto: komentář "neumíš číst?" je jasně popudlivý, protože kdybych neuměl číst, tak bych asi nereagoval na komentáře (je rozdíl mezi čtením a porozuměním textu), dále stále nechápu, proč si mi to napsal, protože daný komentář jsem četl opakovaně a stále nevyvozuji chybu v mé odpovědi na něj. Souhlasit s negativními komentáři je slušné, negativní nutně neznamená urážlivý či vulgární, zamysli se i kritika je v podstatě negativní názor. Pokud, zde někdo přidá návrh a ty ho hodnotíš negativně a někdo s tebou souhlasí chová se tak neslušně? Sdílení negativních názorů na Tebe samotného také není neslušné pokud si myslím, že píšeš zbytečně moc komentářů, často nesmyslných není neslušné se mnou souhlasit. V čem děláš chybu? Komentuješ řadu příspěvků aniž by byl tvůj názor k užitku, přinesl novou myšlenku nebo posunul diskuzi dál. A v čem jsi nejvíc pasivně agresivní? Stále poučuješ o slušnosti na fóru, což není tvá práce, ale sám se tak vždy nechováš. Pravidelně čtu fórum a je pravdou, že často máš příspěvky, které jsou zbytečně popudlivé, vůbec nebylo nutné je psát, protože kromě toho, že naštvou hráče ničemu neprospějí. Typicky pokud se nováček na fóru na něco zeptá, hned ho zpražíš, jak se má přispívat, že si to měl vyhledat atd. Když si to třeba i hledal, ale dané vlákno neobsahovalo všechny info na které se ptal, jako jsi to udělal mě před asi rokem. K nesmyslnosti, často tlumočíš komentáře jiných hráčů. Většině hráčů zde není 6 aby potřebovali tlumočníka, sám nemůžeš vědět, jak daný komentář mysleli. A pak poměrně často zaměřuješ své následné komentáře jen na nalezení chyby v komentářích ostatních a sám neodpovíš na komentář vůči Tobě. Je výjimkou, že přijmeš kritiku jako dnes, což jsem nečekal a oceňuji to.

  P.S. Tartarus byl možná až moc nerfnutý už ho na mapách nepotkáš. Co se týče cyborga, hele když se zamyslíš na loděma DO od phoenixe přes nostroma přes bigboye stálé má následující loď lepší statistiky, proč nenerfnout všechny lodě, aby si byly rovné? Protože, co by Tě hnalo získat dražší loď nic. Nové lodě musejí být lepší než staré. A pokud jsou tak nákladné jako nová trojice, nemůžeš přece čekat, že bude cyborg mít od 4% větší damage než surgeon a singularitu. Ve zlém to neberu, chápu to, ale pokud budou dále nerfovat, už nebude mít cenu snažit se ty lodě získat, budou potopený.
   
  Naposledy upraveno: 29/6/18
  Cruenta†Ultionem, svi1 a -baghira2- tohle ocenili.
 6. Tielkman

  Tielkman User

  Tady jde o to, že na cyborgovi lítá skoro každý, jako dřív na spectrumu, to znamená, že tam už není taková ta pestrost. K čemu je surgeon, když je cyborg? K ničemu, k čemu je spectrum, když je cyborg? Hodí se singa a k ničemu, to samé se sentinelem a ostatníma loděma. Neříkám, že nemají třeba šanci, ale fakt, když bojuješ, tak jsi proti cyborgovi prostě bez empa. Tam pak už nejde ani trochu o skill nebo jak hraješ, ale ten s cyborgem tě prostě převálcuje dmg a tím, že má generátor navíc. Ostatní lodě jsou prostě proti němu těžce použitelný. Kde je aegis? Nikde, skoro nikdo s ním nelítá, protože to dmg s ním je prostě směšný a nějaká oprava ti nepomůže. Takže klesá diverzifikace těch lodí a nemůžeš dělat jak úkoly, protože nikdo na tom nelétá, páč jsou ty lodě úplně k ničemu a zároveň se střílíš pořád s cyborgem, protože na něm lítá každý. O to to jde. Musí udělat něco, aby každá loď měla nějakou svoji výhodu, ne že udělají rovnou OP loď a pak se diví, že to v té hře prostě nefunguje...
   
 7. -baghira2-

  -baghira2- User

  Tielkman přesně tak. Velice krásně řečeno.

  tomcat8 něco takového, sem chtěl, v podstatě říct.
  - Jenom škoda, že to vyznělo, tak popudlivo. Promiň.
   
 8. Alyctro

  Alyctro User

  ja mam aj cyborga aj goliath , takže o nic nejde , myslel som to tak ako som pisal , a cyborg neutrpi na sile a nebude pomalý ,len malinko pomalsi ,ciže standard ostatných lodí v rýchlosti . este raz ,, sila mu ostane len nebude zbytocne rýchly. a suhlas s tým co píšu chlapi vyššie .
   
 9. Bohužel , jak to tak vypadá , dnešní generace chce prostě z toho nejhoršího hned to nejlepší a zatracuje to , co je slabší.A pokud je "zlatý střed" slabší , měl by podle nich být "top" upraven do parametrů "zlatého středu". Dostupnost tolika lodí tu není náhodou , jsou tu typy lodí takové , aby si každý mohl vybrat styl. A stejně jako je to s evolucí celé naší planety , i tady jde o evoluci v podobě lodí - od té nejslabší si projít hru až po tu nejsilnější v jakýchkoliv parametrech. Takže taková pestrá paleta lodí tu není jen tak , ale kvůli rozmanitosti parametrů zohledněných pro různé typy herních taktik pilotů. Problém nízké rozmanitosti lodí na herních mapách je ten , který jsem uvedl - všichni chtějí to nejlepší a ostatní lodě zatratí , protože by s nimi ztráceli krok(opak je často pravdou). A obzvlášť u nových hráčů je tohle jeden z důvodů , proč jejich progres ve hře pokulhává , nebo se úplně zastaví a oni ztratí zájem. Hru hraju od roku 2008 a prošel jsem si skoro všemi loděmi co byly postupem času přidávány do hry a s každou se dalo zničit ostatní hráče , jen to stačí s lodí umět
   
 10. **Dexter**

  **Dexter** User

  Jsou ve hře loďě...dvě...minimálně.....Které se s Cyborgem, minimálně, vyrovnají...Dost možná jsou i lepší...Po tom nerfu na cooldown Singularity. ;););)
   
 11. Alyctro

  Alyctro User

  ano? tak daj , ktore , nech sa pobavim
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 12. -baghira2-

  -baghira2- User

  Jenom si tipnu: Hammerclaw a Mimesis.
  Protože patří do té nové trojky a narozdíl od Cyborga neobdrželi nerf.
  - Alespoň, tak tomu rozumím, z jeho stýlu psaní.

  P.S.: Pouze jejich montáž je stejně náročná na čas a na komponenty, jako u Cyborga.
  - Ale tohle, už by rozhodně zamlčel.
   
  bhagira22 a **Dexter** tohle ocenili.
 13. ZOHAN

  ZOHAN User

  Hm.
  Ahoj piloti!

  Dnes prinášame v poradí II. vyrovnávajúci patch. Zahrňuje tieto zmeny:

  Úpravy lodí ze dne ? 13.6.2018
  Hammerclaw
  HodnotyStaréNové
  Rýchlosť290310
  Raketomety21
  HP Bonus20%25%
  Opravovacia jednotka

  HodnotyStaréNové
  Trvanie1510
  Oprava HP2500017500
  Oprava štítu

  HodnotyStaréNové
  Trvanie43
  Oprava štitov20,000 (vlastné)
  32,000 (cieľ)
  40,000 (vlastné)
  60,000 (cieľ)
  Oprava HP

  HodnotyStaréNové
  Trvanie66
  Oprava HP25,000 (vlastné)
  50,000 (cieľ)
  25,000 (vlastné)
  50,000 (cieľ)
   
  -Juráás2- a *Firefox1* tohle ocenili.
 14. chattt

  chattt User

  Shejvi♠™ - mám otázku jaká je ta loď " Hammerclaw " v praxi oproti aegisce - vidím, že má víc slotů pro lasery, ale v praxi o kolik to hodnotíš líp?

  děkuji za odpověď
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 15. Zloduch™

  Zloduch™ User

  Pokud se budeme bavit o tom co je schopné zničit Cyborga, tak jednoznačně mimesis, protože s dobře postavenými konfiguracemi a troškou umu je to 1 vs 1 nezničitelná loď. Hammerclaw je taková lepší Aegiska tudíž ta Cyborga dá taky. Dříve se dala většina lidí na Cyborgovi jednoduše sestřelit se Solacem což už není bohužel pravda, protože z něj udělali téměř nelétatelnou loď... Heal byla jediná výhoda té lodě a bylo jí odebráno takové procento z healu, že se téměř nevyplatí tu loď létat.
   
  bhagira22, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
 16. Já Cyborgy střílím se Surgeonem,občas se stane,že mi to nevyjde,ale je to hra:).
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 17. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

 18. whiskey21

  whiskey21 User

  Punisher, souhlas ..cyborg se dá sundat úplně v klidu.. nejvíc ničivá je jeho schopnost ,ale pokud člověk použije emp má na půl vyhrano.. s venomem a solacem mám několik desítek sestrelu.. myslím si že i se spectrumem to musí jit pěkně.. a určitě i s aegiskou se da..
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 19. Zloduch™

  Zloduch™ User

  Většina hráčů s Cyborgem totiž vůbec neví jak s ním hrát... Berou ho jako nejsilnější loď a přitom mají zcela špatně sestavené konfy, neumí používat schopnost atd.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 20. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Zloduch™ - niekorym nam to vyhovuje, aspon idu dole na jednu konfu :cool: Ale zato taka mimesis mna osobne obcas vie viac potrapit, pokial nemam spearku :D Som zvedavy, co dalsie prinesie vyrovnavajuci patch, ked bude :)