Vyrovnávací patch

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Alyctro, 7/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Tak na 1 konfu se dá sundat spousta lidí :D Ale mimesis je opravdu nesestřelitelná loď pokud nemáš spearku no...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zloduch™ - zrejme s tou lodou nieco robit budu, pretoze nema problem sama v relativne kratkom case aj zakladnu sundat :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Bambino

    Bambino User

    U mna zase mimesis bola viac x dolu ak sa dobre pamatám tak ma 2x sundala a par x zdrhla,ale pravda je že má dobré "atributy".
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Mimesis nemá problém solo stanici sundat to je pravda a s trochou umu a dobrými konfiguracemi se nedá sundat ani v přesile :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Není pravda že mimesis je bez spearhead nesestřelitelná, jde úplně v klidu sundat s jakoukoliv lodí, stačí mít jen správnou formaci, přesnost raket a vědět na co slouží ISH, smart a emp. Mnohem větší troll je schopnost fázový posun, jak ti teče do ***, zmáčkneš schopku a jsi ve větru, a protivník nenadělá nic. :D
     
  6. Zloduch™

    Zloduch™ User

    To ti proti mimesisce moc nepomůže :) pokud zapne přenos, tak hp neřeší a mimesis pokud umíš hrát, tak jedeš pouze na schopce a sabuješ tzn. máš pořád plno štítu... pokud dáš emp, tak mimesis začne sabovat peta a stále letí za tebou příčemž ty nemáš šanci utéct kvůli její rychlosti... ish to samé jako emp, buď počká nebo sabuje peta a neuděláš nic :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zloduch™ - pokial nikto nestrazi stanicu, tak je to pre nu uplne bezproblemove. Pokial strazi niekto stanicu a vie to, tak ju vie aj sundat. Ale vzdy plati, ze hrac musi vediet nie len silne stranky lodi, ale aj ich slabe stranky ;) Ja som uz mimesis sundal viackrat aj sam, ale pre mna osobne to bolo narocnejsie ako taky cyborg. Ale predpokladam, ze jej atributy budu pozmenene este.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Zloduch™ máš Klín? Máš PLT3030 a vyrobenou Přesnost raket? Plus seprom v raketách a jako bonus v PP vylepšené DMG raket? Pokud ano, můžeš jít v klidu drtit mimesisky, garantuji ti že 99% mimesisek se svými papírovými štíty to DMG z raket neusabuje, zvlášť pokud jim do toho hodíš ještě smartku. ;) Jinak se dá také zapnout CPU přesnosti střel, pro úplnou jistotu že zkazíš mimesisce den. :rolleyes:
     
  9. Zloduch™

    Zloduch™ User

    I s tím vším pokud má dobré konfy a přenos, tak ji nedáš, pokud ji umí alespoň trochu létat :) jelikož mimesis se létá na rychlích konfách a dmg sabkami dává cca 30-40k ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    Zloduch™ no když myslíš. :) Já mluvím ze zkušenosti, na mimesisce lítám často tak vím o čem ta loď je. A stanice hlídáme každý večer, a mimesis vážně není to co jim ublížilo, když ji hlídá aspoň jeden co ví jak ji sundat štíty. Někdy u té stanice ani nikdo být nemusí, stačí jedna vylepšená štítová mina a mimesis zmizí. :rolleyes:

    Navzdory tomu o čem je většina hráčů přesvědčena, mimesis opravdu není nejlepší ani nesundatelná, má spoustu slabin, které neovlivníš a můžeš s ní být sebelepší bojovník. Stačí třeba už jen to zaměřovací CPU, když někoho s tím potkáš, můžeš se rovnou se schopností rozloučit.
     
    Marrek tohle ocenil(a).
  11. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Miny na ni samozřejmě platí :) ale pokud se ti antištítovce vyhne, tak štíty pořád má ;) tvůj názor ti neberu, ale dle mého je ta loď téměř nezničitelná, když víš jak na ní létat a na co si dát pozor :) navíc pokud má problém, tak skrze schopnost prostě odletí a nebo se portne a je to :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Marrek

    Marrek User

    Zloduch marvin ti radi perfektne, podla mna tu lod precenuješ, sám ju mám a presne ako hovorí, stači zameriavacie CPU a zo 102 % šance na miss maš hned 52 % aj to pokial ma nimesiska hviezdu formaciu a profil klamný manever inak ma len 30 % s CPU a čo je fakt žalostné.. kedže väčšina nimesisiek lieta na 1 konfe s málo štítmi to znamena že pokial jej zrušiš schopnost čo ak vieš ako na to zrušiš.. tak ma len 1 konfu a ty ešte stále 2.. ak da fazový posun a hodi ju niekde zlým smerom tak tebe stači hodit bycikel a si pri nej pretože ma rýchlost max 528 čo ty na golikovy/cyborg/pusat maš určite viac, a to nehovorím o mínach,smartke a kamikadze, ja osobne si myslím že tá lod je dobre balancovaná, dobrý hrač zahrá a takisto aj dobrý hrač ktorý vie ako na to tak sa vie aj efektivne bránit, žiadny nerf ani buff nepotrebuje ako tu niektorí píšu :) podla mna sa aspoň využije konečne xenomit a zameriavacie CPU :D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Marrek - zameriavacie CPU ti pri mimesis nepomoze, pretoze ma na nu asi taky vplyv ako admin na chod hry :D Lietavas aj na lodi mimesis? Pretoze mam pocit, ze vychadzas len z bojov s mimesiskou, nie na lodi mimesis. Ale ak ti pride normalne, ze jedna lod dokaze na rozdiel od vsekych ostatnych hracskych lodi sundat sama stanicu behom chvilky.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Zaměřovací cpu nesnižuje % uhýbání nepřítele ale zvyšuje tvoje % přesnosti , takže mimesis stále uhýbá jak se ji zamane :rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Zloduch™

    Zloduch™ User

    To jsem chtěl napsat... CPU na zaměření ti je platné jako mrtvému zimník :) Sice trochu pomůže, ale není to nějaká extra pomoc. Pokud hráč na mimesisce neumí, tak ano toto ti bude stačit, ale pokud jde o hráče co ví jaké má ta loď možnosti, tak nemáš šanci...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. coroner

    coroner User

    Hlavně je dobré se podívat na spotřebu xenomitu, když zapneš CPU zaměřování
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  17. Zloduch™

    Zloduch™ User

    To je další věc no :D Je to tak na to zapínat cpu jen na fighty a jinak mít vypnuté jinak jsi do týdne bez xenomitu
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Bambino

    Bambino User

    zloduch ty to asi moc nehráš ked píšeš o vypnuťí zameriavacieho cpu inak do týždna sme bez xenomitu :D
     
    Naposledy upraveno: 14/9/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Pokud jsi aktivní hráč a nesedíš 90% času na portu, tak vystřílíš velké množství munice a tudíž i xenomitu ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Marrek

    Marrek User

    No tak to som nevedel že zameriavacie CPU nefunguje a popravde moc sa mi tomu verit nechce :D preto to skúsim :D a Ano lietavam na tej lodi, uznám niesom zrovna najskusenejší ale tí lepší hráči somnou nemaju problém.. občas sa sice podarí niekoho proste zničit bez škrabnutia ale to sa moc nedeje, pokial teda nejde o flaxu a tie ja neničim pokial neutočia na mna pripade neni uloha a ulohy na ničenie zatial vobec nerobim.

    Však samozrejme.. ja som to myslel tak že tebe to zvýši šancu o 50 % to znamená že ked pôjdeš proti mimesiske ktorá ma profil,formaciu a schopnost tak ma proti tebe 52 % šancu na miss a proti ostatným hračom a npc 102 %

    Prečo by nepomohlo ? Však a čo ine má pomôcť proti Mimesiske ako bojovanie s nou? Stači že hráč vyskoči na mimesisku z masky na zakladni s aktivovaním CPU a schopnosť jej zruši a potom tam môže sediet aj chuck norris a nedá to.. a pokial tam nik není tak zakladnu dokáže zničit aj ina lod hoc nie tak rýchlo uznám :D Ale uznám že to ničenie zakladni s tou lodou sa stalo bežnou praxou a trebalo by to nejak zmenit, ale nemusí to byť schopnosť lode... podla mna ta lod teda až na to ničenie zakladni je fajn vybalancovaná takže radšej nech upravia lasere a rakety na zakladni nech mimesis nema 100 % vyhýbanie stači to znižít aj o pár % a určite tu schopnost bude zakladna schopna zrušit.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.