Vyskakovací Okna v LOW

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZabijakAnetky, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosím Vás jde to nějak vypnout ?? z 80% vyběhne Blbé oko které ani nečtu ani mne nezajímají nějaké keci co tam jsou , ale to že vždy se hra na 2 vteřinky zasekne a Já umřu fakt paráda!
     
  2. Korben

    Korben User

    A o čom píšeš ?
     
  3. iKo7

    iKo7 User

  4. Okna vlevo v rohu který vyskakují Při aktivaci boj nebo při zničení Century Falkona že by? Nebo tam jsou snad jiná ?
     
  5. Korben

    Korben User

    ZabijakAnetky A ako že my si máme vycucať z prsta , že čo ty vidíš na monitore a čo ti tam vyskakuje ? Toto je podľa teba nejaké hlásenie problému? Toto je nejaký popis ? Teba v škole neučili odpovedať celou vetou ?

    No môj milý , keď to ani nečítaš , tak si to ani nevšímaj a keď ti to seká , tak to sekni aj ty.

    Na budúce.
    1. podrobný popis problému
    2. prípadný screen na ktorom je vidieť problém
    3. pri probléme s funkčnosťou hry, ako je sekanie a podobne, doložiť výsledky testov pripojenia , verzie ovládačov.
    Tak že vyskakujú ti okná, tak to všetkým, je to súčasť hry.

    Hra ti seká ? Prečítaj si Co dělat když mi nejde hra?
    A ešte jeden podstatný link. Jak správně přispívat na forum
    Ak sa naučíš podávať informácie , tak môžeme pokračovať v diskusii, prípadne pri pomoci riešenia problému.

    Máš k tomu ešte niečo ?
     
  6. Mám stejný problém. V LOW bráně mi vyskočí to upozorňovací okénko že jsem v LOW. Stane se mi to i když se má oběvit Century Falcon, to mi ale okno zbělá, hra spadne na 1-2 FPS a po 10-15s cca jsem mrtvej. Vyskakovací okno mám vyplé, ano, vyplé. Kontroloval jsem si to několikrát. Flash atdd... to mám udělaný.. není to tím že se mi hra seká, protože vše ostatní krom LOW mi jeden na zhruba těch 50-59FPS kdekoli.

    Vidím že s tím má problém ZabijakAnetky.. pár lidí z klanu mají stejný problém. Proto se chci zeptat, je možné že je chyba na straně BP? dalo by se to nějak prověřit? Nechci hned spamovat support tak proto se ptám zde.

    Pokut měl někdo podobný problém a vyřešili ho úspěšně, prosím, poraďte jak.
     
  7. 1. "No môj milý" si prosím oslovuj případně svého přítele,nikoliv mne.
    2. "Okna vlevo v rohu který vyskakují Při aktivaci boje nebo při zničení Century Falkona" to to je myslím dostatečné nasměrování o jaká Okna se jedná,ale rád Vám příště udělám i obrázek pro lepší představu.
     
  8. Korben

    Korben User

    1. "Môj milý " nieje v tomto prípade oslovenie ktoré by malo znamenať niečo viac ako len oslovenie.
    2. Je to hrubý opis tvojho problému na ktorý som ti už odpovedal a tak nemám k tomu viac čo dodať. Nieje to chyba, ale súčasť hry.
    Tému som nechal otvorenú len preto že som dúfal že uvidím tvoje výsledky testov , no nestalo sa, tak že prajem čo najmenej problémov v hre.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.