Vyskakování nabídky na ABR

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Irena49•™*, 18/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. To snad nemyslí vážně, tahle nabídka vyskakuje neustále, nedá se s tím hrát, a bojovat už vůbec. Ta nabídka mi zakryje okna co zrovna potřebuju, je to akorát k vzteku. To si BP myslí, že abych se toho zbavila,tak si to koupím? hahaha Ani náhodou, taková blbost 20 kousků za tolik peněz?
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    A i když by jsi to nakonec i koupila, tak ti tam začne vyskakovat nabídka jiná a za více peněz a o to má pak hráč ještě větší nervy potom. Je to útok na psychiku hráčů s malým monitorem.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 18/12/19
    DevilMan-Diabol a -baghїra2- tohle ocenili.
  3. Drift1

    Drift1 User

  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já psal vyšší a ne 49 a ještě takovou sumu za 20 něčeho, co mohu mít zadarmo a k tomu 1(slovy jeden ks????) oleje jako bonus?
    To si raději koupím booster za prachy, nastřílím si slitinu a udělám pár karantén a budu spokojenej a ne lplatit za takovou zlodějnu.:(:mad::p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    DevilMan-Diabol a -baghїra2- tohle ocenili.
  5. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    ZOHAN. Ak to takto pojde dalej, tak Ti zacne vyskakovat exkluzivna ponuka na celu stranu, ktora sa nebude dat vypnut. Bude zniet : Zaplat 1,49eur (49Kc) a mi Ti tu ponuku vymazeme.
     
  6. ahoj všichni jen sem se chtěl zeptat zda je možnost to vypnout ať to už na mně nevyskakuje děkuji za odpověď
     
  7. Septarzx

    Septarzx User

    Pripájam sa ako feedback tieto nabidky ešte viac zasekavajú hru takže určite to čím skôr nech zmizne z hry ,, dosť ich je v nabídke v hangari a ešte aj hre aby sekala hra to fakt nie a nevravím že je to otravne stale davať preč po preportovaní
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mě se osvědčilo na herním okně použít kombinaci kláves : Alt+F4.;)
     
    DevilMan-Diabol tohle ocenil(a).
  9. Septarzx

    Septarzx User

    Hura je to zmazané čiže by sa to mohlo aj uzavriet nakoľko neni čo k tomu dalej :) Zohan mal by si to používaj aj pri forume :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.