Vyskakující reklama na balíček

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TerezkaFOX, 23/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TerezkaFOX

    TerezkaFOX User

    Ahoj,

    jak jsem popisoval in-game, po každém skoku bránou a někdy i přiblížení, vyskočí viz. screen.
    Nejde se toho zbavit ani po několikátém odkliknutí.

    ID: 170311410

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/10/18
  2. Korben

    Korben User

    Odhlas sa z účtu, pozrem sa ti na to.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Mohu potvrdit že to také tak mám. Začalo to po pondělním testování ohledně galaxy gates.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    ID?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. 70331611
    Ale doteď mě nenapadlo že by to bylo něco špatně. Bral jsem to jako novinku od BP. Dnes jsem trochu zalítal a přestalo to ale včera vybíhali často různé akce. Například energie go GG + dmg booster a další. ;

    EDIT: Vzpomínám že jsem na to kliknul a naběhlo mi normálně okno s obchodem jako když kupuju slevu a další balíčky. Ale v možnostech byla pouze jedna sleva která byla vidět v tom herním okně.
     
    Naposledy upraveno: 23/10/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Najprv som si myslel že to bude levelom, no ak to má aj *=piratekiller*, tak tomu tak nieje. Reklama mi vyskočila len raz a viac krát nie, no u mna to je spôsobené asi tým, že mám zapnutý addblock, tak že sa mi otravná reklama nezobrazuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. karma5fun

    karma5fun User

    Korbene, já měl stejnou reklamu už asi 2x a addblock mám zapnutý neustále, takže to na to zjevně nemá vliv.
    ID: 168324658
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky jsem ji dostal po každém dokončení Zety, teď jak byla akce a když využiješ nábídky tak je tam prázdné okno s omluvou, že je nedostupná buď žes ji už využil a nebo bla bla bla ( už nevím) Byla na Urko a 500 ee. Ale vzpomínám, že už před časem jsem ji už taky jednou dostal se stejným výsledkem. Asi nějakej šotek :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Tak potom sa bude jednať o chybu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    [​IMG]

    Zas mi to tam skočilo tantokrát ve VOT
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Honzin

    Honzin User

    Nevíte přesně co to je za Booster poškození?
    Náhodou mě nabídka vyskakuje také a pořád si ji můžu zakoupit už čtvrtý den.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud ti tento balíček jde zakoupit, tak jistě umíš i číst a tam máš napsáno o jaký booster se jedná a pokud ti jde i zakoupit, tak nám zde napiš, kolik tato nepodařená taškařice stojí. Rád ti tento balíček i zaplatím. Jedná se o balíček pro začínající hráče, co neznají tuto hru dokonale, tak jen BP tahá z lidí peníze. Tato nabídka je nadpřirozeně nevýhodná.
    Myslím si, pokud mne paměť neklame, že se jedná o booster dmg - B01.
     
  13. Honzin

    Honzin User

    Ano máš pravdu právě jsem se snažil hned co jsem nabídku od křížkoval odeslal post teď my už nevyskakuje.
    Nabídka je velice nevýhodná za 115 kč.
     
  14. MINNORIT

    MINNORIT User

    :) jedna sa o DMG booster + 500 EE, mne to tiež vyskakovalo, lutujem toho kto si to kupil :eek: škoda 3€ :confused:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Honzin

    Honzin User

    115 CZK
    Koupit
    Vybuduj galaktickou bránu a zaútoč na vetřelce plnou bojovou silou!

    Zakoupením tohoto balíčku získáš:

    - 500x extra-energie
    - +10% booster poškození na příštích 10 hodin herního času

    Lze zakoupit pouze jednou!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Honzin

    Honzin User

    Ještě mám za to že první den tady této akce uvedení balíčků obsahovalo 300x extra energii nikoliv 500x jak uvádí dnes.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.