Vyskakujúce reklamy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Terarium, 4/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Terarium

    Terarium User

    Dobrý deň,

    začali mi na niektorých stránkach vrátane darkorbitu vyskakovať samé reklamy. Pomaly už nikde sa neviem normálne prihlásiť, pretože stále po kliknutí na meno sa mi otvorí nové okno, pri čom v mozille mám nastavené, aby sa vyskakovacie okná neotvárali. To isté sa mi deje v každom prehliadači. Preinštaloval som ich, prekontroloval antivirusom, prečistil ccleanerom a vymazal cez system32, ako sa písalo na niektorých fórach. Problém sa však nevyriešil.
    Môžete mi prosím poradiť?
    Ak už tu nejaká téma bola riešená, prosím o nasmerovanie. Ďakujem
     
  2. nainstaluj si adblock
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Terarium to bude problem ve tvem PC, nejaky vir ci malware nebo adware, ktery antivirova kontrola neodhalila. Jeste to muze byt zpusobeno prohlizecem ktery pouzivas, muze to delat nejaky doplnek ktery v nem mas nainstalovany. Napr. takove vyskakovaci okno pri kazdem relognuti ci nacteni stranky dela adware SuperAdRemover, ktery se tvari jako doplnek ktery blokuje reklamy, pritom je to presne naopak.
     
  4. Terarium

    Terarium User

    adblock nainstalovany mam a nepomaha to...
    superadremover tiez tam nemam...
    skúsil som aj všetky doplnky a pod. povypínať, prípadne nechať len ten adblock, ale bez zmeny. už netuším čo mám robiť
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Terarium toto je forum ke hre, tu neposkytujeme technickou podporu PC, a odbornik pres ne je tu malokdo. A ani ti ti nemusi poradit, jelikoz k tobe do PC nevidime a nevime co a jak tam mas naistalovane a ponastavovane. Pokud si s timto problemem nedokazes poradit sam, tak doporucuji si k tomu pozvat nekoho kdo PC vice rozumi a kdo si s tim dokaze poradit, pripadne zajit do servisu.

    Jedine reklamy ktere souvisi se hrou, je ta ktera se ukazuje pri prihlaseni, pripadne reklamni bannery na bocich stranky na jine hry od BP.
     
  6. ak tam nieco je, tak mne vzdy pomohol eset online scaner. vyskusaj, uvidis.
     
  7. Doporučuji stáhnout prohlížeč Maxthon, má zabudovanej addblock tudíž se nestane že by tam nějáka reklama vyskočila :)
     
  8. Malwarebytes + CCleaner + Avira
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.