Vyšší platba než je uváděná cena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Badmaniak, 13/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No ako spominal kolega,treba pockat,kym da BP spravnu cenu,na fore pomoct uz viac nevieme.

    Este nejake otazky k teme?
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jen bych doplnil, že pak tři týdny na to jsem kupoval 15k urka kvuli boostru 50%, a tam mi to odecetlo presne 123 Kč, dle uváděných 123 Kč, přičemž jsem platil stejnou metodou (platební kartou) a bylo to někdy v době, kdy jsem teprv tady o problému psal, takže se to nemohlo vyřešit. Je to divné, že jednou takhle a jednou takhle. Nebo je rozdíl jestli koupím 15k uri nebo 330k uri?
    Píšu to až ted, protože výpis za tuhle platbu mi přišel až v březnu. ;)
     
  3. Korben

    Korben User

    Badmaniak Keď že cena je ovplyvnená kurzom a prípadne tam je aj cena za zmenu kurzu, tak ti osobne nedokážem adekvátne odpovedať. Nemám to ani ako vyskúšať. Jednoducho pri prepočítaní platby by ti nemal chýbať ani halier a mal by si sa dopracovať k presnému výsledku. Počítam že ak by si sa v banke informoval o transakcii, tak by ti určite povedali , prečo je v platbe nejaký rozdiel.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    No pokud platím pomoci PSC, pak se mi odečítá vždy přesně ta částka, kterou jsem viděl v obchodě. Dokonce i při platbě pomocí karty se odečítala přesná částka. Kartou jsem ale platil pouze cenu za 5.000 a 15.000 Uridia.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    TRIXT tak to máš ale menu euro, nie?

    Pri platbe PSC sa cena mení k aktuálnemu kurzu, na ich stránke je kalkulátor mien, kt. vám povie koľko v danom momente zaplatíte, samozrejme treba rátať s poplatkom cudzej meny, kedže BP má hlavnú menu €.

    [​IMG]

    Ako môžete vidieť na obrázku účtujú sa rôzne poplatky, ak pričítame zvyšný poplatok 2% k úhrade bude 372,30 CZK. Banka autora témy má pri platbe kartou asi vyššie poplatky a tak je cena ešte o 4 koruny vyššia, všetko závisí od kurzu, nie každý používa ten aktuálny, napr. Paypal má kurz vždy vyšší ako je udávaný v ECB.

    Treba preto brať ohľad na to, že ak platím menou, ktorá zo dňa na deň slábne (CZK) tak nemôžem stále platiť 365 Kč či je rok 2012, 2013 či 2014. Je pravda, že v obchode by malo byť zobrazené koľko budete platiť a robí to len pri eurách (teda podľa toho čo čítam na fóre) avšak veľa krát sú to poplatky zriaďovateľa platby (PSC, banka, paypal). Ak budete kontaktovať ich určite vám povedia prečo ste platili o 9 korún viac :)
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Ahoj Kubino, ne nemám EURO, mám měnu koruna česká. Opravdu to u mně funguje, tak jak jsem napsal. Je ale pravda, že jsem převodem neplatil vyšší částky za uridium nebo například premium. U plateb pomocí PSC je částka VŽDY strhována přesně. Ani o halíř více (platí pro veškeré platby). Je tomu tak již několik měsíců. Dříve to z PSC strhávalo různé částky, které se nedaly zpětně doložit, ale jak jsem napsal, již delší dobu tomu tak není a částky se strhávají přesně dle toho co vidím v objednávce.

    P.S. Za to se musel někdo zasadit z české komunity a za to mu patří velký dík. Už se mi totiž nestává jak dříve, že mi to napsalo, že nemám na PSC dostatek prostředků, ikdyž je částka v objednávce menší nebo stejná než hodnota na PSC. :)
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky k téme?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.