Výššia Bezpečnosť.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem →†..•Kiηdeяko•..†←, 18/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý Deň
    Chcem sa opýtať že ako si môžem prepojiť sučastný Darkorbit účet s Bigpoint účtom ? Lebo dnes som skúšal prepojiť ale iba my založilo novy. Chcem to mať prepojene kvoli vačšej bezpečnosti svojho účtu .
    Ďakujem.
     
  2. Korben

    Korben User

    Ako vložím hru, ktorú aktuálne hrám?
    Prihlás sa a choď na stránku konta. Klikni na "Spojiť hry" a zadaj názov hry s ktorou chceš spojiť svoje konto. Potom budeš už len vedený procesom spájania.
    Spojenie herných kont
     
  3. Hladam, hladam ale "Spojiť hry" alebo "Spojiť konto" ani nič podobne som nenašiel.
    Nemohol by si poslať Screen že kde je to "Spojiť hry" alebo teke dačo ?
     
  4. Korben

    Korben User

    Screen ti nemôžem poslať, lebo konto mám už dávno vytvorené a musel by som zakladať nové.
    Mal by si kliknúť na moje konto a tam by si mal niekde mať napríklad niečo ako pridať hry .
     
  5. Sid

    Sid Guest

  6. Korben

    Korben User

    Tak ak to tam nieje, tak pravdepodobne momentálne nieje možné prepojiť svoje konta s portálom BP.
     
  7. Sid

    Sid Guest

    Mno já se spíše zeptám, zda-li pak autor nemá náhodou už nějaký účet z DO na svém účtu na portálu BP propojen a zda si chce nyní připojit druhý.
     
  8. Skúsim to za mesiac prepojit znovu.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Prečo si kolegovi neodpovedal na otázku?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.