výstroj

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DVOG, 17/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DVOG

    DVOG User

    Ahoj, mám malú otazku , vlastne to ani není otázka :) jedná sa o moju výstroj : nwm sa rozhodnuť vlastne rozmislieť ako použijem veci na konf.2
    v 1. konf mám klasicky : 25 LF3 (10 v letounech ) 5* SG3N-B02 + 10 *tie za 128 000 K nwm jak sa voláju (všetké v lodi) ... a nejaké to extra :)

    to by som mal tu 1. konfu ale nwm ako si mam dať tu 2. konfu
    tak sa pítam skúsenejších pilotov ako si tú 2. konfu mam použiť že čo a ako mám vložiť do lodi : moja výbava : 25LF3, 5*SG3N-B02, 10*tie 128000 K, 15 naj pohonov...tak poradte mi napr. takto : daj si tam 12 gen. pohonu a bla bla bla viete ako :D
    za odpoveď vopred ďakujem kašlite na gramatiku :D :D ;)
    nwm či píšem do správnej sekce :oops:
     
  2. Já (a hodně dalších hráčů) má na běžné farmení jednu konfiguracu 'těžkou'- tzn. pomalejší, zaštítovaná s velkým DMG, a druhou rychlou, plnou nejlepších pohonů, zaštítovanou- na útěk.
    Záleží na tom co chceš ve hře zrovna dělat.
     
  3. DVOG

    DVOG User

    práve teraz chodím na lov nejakých hráčov atď ..ale často si chodím aj na boss/uber krisy a cubi stále som mal v konfách jedna tažká ako si popísal a druha : bez štítov len pohony a všetko lasere .. ale vyskúšam ten tvoj tip ;)
    možno je to aj podľa lode tie konf. moja loď zatiaľ DIMINISHER
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    DVOG:Ty konfigurace co popisuješ jsou vhodné právě na lov hráčů a to v případě, že si opravdu věříš. Rozhodně ta druhá konfigurace není vhodná na střílení NPC, neb když jsi pocuchaný od NPC a vlítne na tebe cizí hráč, tak nemáš v záloze žádné štíty a nemáš se jak zachránit (snad jen kombinací EMP a mask).
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DVOG - ta konfa,ktoru popisujes bez stitov,len rychlost+dmg je tzv. kamikadze konfi a pouzivaju ju lovci,ked idu po hracovi,ale musis mat fakt obrovsky dmg,aby si hracovi nedal moc sanci opatovat utok,pripadne emp+okamzity stit,tym padom ta hrac moc neposkodi a ty ho das lahko aj keby zdrhal,ak nema o dost rychlejsiu lod ako spearka napriklad.No na farmenie by som tuto konfu v ziadnom pripade nepouzival,zbytocna strata stitov,kedze pri farmeni potrebujes jednu tazku konfi bez rychlosti,max. dmg+stity,kedze rychlost ti pri farmeni netreba,jedine na druhej konfe ako unikova moznost,ak by ta napadol niekto.
     
  6. DVOG

    DVOG User

    ďakujem,nemám viac otázok (môžte lock ) :)
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.