vystroj

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Optimus236-LOVEC, 21/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den,
    chcel by som sa opytat ako mam dat obydve konfigi ( na farmenie hlavne pukanie krystalonov )
    aktualne mam
    1. konfa:
    15LF3 v lodi + 9LF3 v stihach + 2LF4 v stihach
    5 SG3N-AO3 v lodi + 7 SG3N-BO2 v stihach
    10 naj pohonov
    2. konfa:
    15LF3 v lodi + 2LF3 v stihach + 2LF4 v stihach
    7 SG3N-AO2 v lodi + 7 SG3N-AO2 v stihach + 7 SG3N-BO2 v stihach
    7 naj pohonov
    Aktualna lod Enforcmen zo srdcom
    Za odpoved vopred dakujem :)
     
  2. Crystal

    Crystal User

    prva konfa, minimum pohonov, nahradit ich BO2kami...

    stihy plne laserov a srdce nieje dobre na krysy lebo znizuje 5% dmg, odporucam netopier,barieru...

    druha konfa 15 naj pohonov na utek pripadny, stihy plne BO2, na vydrz pri uteku...tot vse
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Optimus236-LOVEC - Ja len doplnim,ze pokial mas maly dmg par tisic len,tak odporucam skor to srdce,pretoze ti dvihne HP+stity a vyssiu sancu mas zachranit sa,ked na teba vybehne lovec ako ked mas netopiera,co ta spomali alebo bariernu,kde ti stity nezachytavaju take poskodenie z celkoveho dmgu.Sice je mensi dmg,ale pri par tisickach to nie je tak citelne a aspon to dvihnute HP+stity ma hrac k dobru pri zdrhani a tych par % BS vdaka formaciam nie je tak moc o co prides.Kebyze mas spektrum,tak to je trosku ine,tam by si mohol mat netopiera,ci bariernu,pretoze ta lod prezije toho fakt vela ;).A konfi klasika,ako ti tvoj spoluhrac pisal,tazka a unikova.
     
  4. moje DMG je 4.000 na 1. konfe a 136.000 stitov :) :) dufam ze toto je akurat ..
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Optimus236-LOVEC - ak mas taky dmg,tak odporucam to,co som uz pisal srdcovu formaciu,kedze zvysuje HP az o 20% a stity o 10%.Na dmg to nepocitis,kedze 5% zo 4000 je nejakych 200 a to nie je vela si myslim,ale zas mas viac HP,co neraz moze zachranit pred lovcom ;) Rozhodnutie je na tebe.
     
  6. dakujem za pomoc a rozhodne si vezmem srdco :) mozete uzavriet :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.