Zpetná vazba Vysvětlení pojmu z of. oznámení?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 30/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    dobri den
    v ofiku píšete:
    Dnes sme vykonali ďalšiu vlnu banov proti hráčom, ktorí používajú „Train ***“.

    Můžete mi prosím vysvětlit o co vlastně jde, neboť jsem to v bibli nikde nenašel a mnozí hráči se ptají, za co mají ban, když to ve VOP nikde nemohou najít?
    Oslovil mne i hráč, co to rok nehrál a že mu nejde se přihlásit na účet?
    Co mu mám na to napsat?
    děkuji za pomoc
     
  2. coroner

    coroner User

    Biblí je myšleno Starý zákon nebo Nový?;) Já bych do toho nešťoural.:rolleyes: Ať si se zablokovaným účtem na chvíli odpočinou:p
     
  3. a naskledanou.
     
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    To myslíš vážně?

    1.2 Předmět smlouvy, užívání a změna her a služeb

    1.2.8. Používání programů, které vytvářejí nadměrné přetížení serveru je přísně zakázáno, stejně jako používání jakéhokoli softwaru, který by měl vliv na běžné hraní her, zvláště programů pro systémové nebo automatické ovládání her nebo jednotlivých herních funkcí (boty, makra, atd.), Jakákoli reprodukce, analýza nebo změna her, herních prvků nebo obsahů, které jsou poskytovány v rámci služeb, je zakázána.

    6 Herní návody, herní pravidla

    6.3 Uživatel se rovněž zdrží veškerých činností, které by mohly narušit běžný provoz her a služeb či úspěšnou interakci mezi hráči.

    8.3 Výpověď z důležitého důvodu
    Případy, za kterých nelze od společnosti Bigpoint očekávat zachování smlouvy zahrnutí následující:

    • uživatel poruší zákaz multiúčtů (viz odst. 1.2 výše) stanovený v herních pravidlech příslušných her
    • uživatel poruší zákaz pushingu (viz odst. 1.2 výše)
    • uživatel poruší zákaz používání neautorizovaných skriptů a/nebo zákaz systémového nebo automatického ovládání her a/nebo zákaz reprodukce, využívání nebo změny her, herních prvků nebo obsahu v rámci rozsahu služeb(viz odst. 1.2 výše)
    • uživatel poruší zákaz využívání chyb v programování (bugů) (viz odst. 1.2 výše)

    Můžeš mu říct, že má kontaktovat podporu hry.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    No to je krása.Hned jsem poskočil o hodnost jednu a 200 pozic nahoru v žebříčku :-D jen tak dál.
     
    123zelenina, -baghira2- a Platan tohle ocenili.
  6. neneman321

    neneman321 User

    Děkuji BP za to že konečně začali jednat a banovat vláčky, ale stejně jsou moc mírní, kromě cti na 0 jim neseberou nic, já osobně bych jim sebral i veškeré Uridium, které si neprávem vydělali ,tak aby si do pár týdnu nemohli udělat vysokou hodnost znova.
     
    123zelenina, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Deer64

    Deer64 User

    No vláček je laicky že ovládáš víc lodí najednou a vedeš je za sebou. Nic si z toho nedělej já ho dostal taky, už jsem myslel že mám nabouranej účet, takže reinstalace, změny hesla, založení novýho aby jsem se dostal aspon k diskuzi a kluci mi s tím nakonec naštěstí pomohli, ale taky nevím za co ho mám jen že ho mám. Čest at vezme čert, jen by mě zajímalo na jakým základě to bylo vyhodnocený, protože vůbec nechápu co by jsem mohl udělat aby jsem ho dostal.
     
  8. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Neboj sa. O tyzden im vsetko vratia a budes v rebricku 200 pozic nizsie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. neneman321 můžeš nám prosím vysvětlit jakým právem se tedy uridium vydělává?Jestli nevíš co to vláčky jsou a proč je hráči používají příště prosím raději mlč!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. neneman321

    neneman321 User

    Nejvíc teďkom kříčí samozřejmně ty co ten vláček měli, upřímně nemám ani zájem vědět o čem je podpůrný program jako je vláček a ty bany si ti co to používají právem zaslouží.
     
    pepan70, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Drift1

    Drift1 User

    Hele jsem rád že s tím něco dělají konečně..hraju to 13 let a za tu dobu toho udělali málo co se týká nepoctivců. Takže je to dobré. Ano uridium bych sebral taky ale-na jednu stranu jim seberou čest a žebříček a někdo si poví že už toho necha a pojede poctivě :-D :-D Uridium jim pak neseberou ale rovnou učet když to budou mít u zadku. Ať je sešrotujou,upraví zcela nové výhody pro nováčky a přejdou konečně na unity. To pak bude uplná spokojenost.
     
  12. Jako pecka je, když někdo "něco" používá a pak se blbě ptá co to "něco" vlastně je. Šmankote...
     
    pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. No teda nevím co si o tom myslet, 2 hráči z našeho klanu nikdy bota nepoužívali a dostali ban, další hráč, který sice ban předtím dostal, ale od té doby hrál jen naživo dostal permu a jediné co napadá mně je, že si dělal behe, když tam byla skupina ve vláčku, ale nebylo jich 8, takže i on dostával boxík.
    Z toho mi plyne, že v tom stejně má BP bordel a zabanoval určitě i dost hráčů neoprávněně.
    A také mi z toho plyne, že pokud se ocitnete vedle nějakého vláčku, tak jste vláček a máte ban.

    A ještě mně napadlo, že jsem od 1. banování žádný vláček už neviděla. Takže pokud byly tak asi jen na behemontovi.
     
    Naposledy upraveno: 30/4/23
    MeliodasCZ a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Autor příspěvku se neozval a protože se tu začíná obviňovat, příspěvek bude uzavřen.

    LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.