Vytvára sa spojenie...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ╬↔*PΘPĊΘŖŊ*↔╬, 18/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, už to trvá asi 2-3 mesiace, vôbec sa nemôžem dostať do hry.
    Vždy, keď dám ŠTART tak normálne vyhodí : "Vytvára sa spojenie...prosím čakať" ale nevytvorí sa.. Môžem čakať hodiny, stále nič. Začalo mi to robiť až neskôr, účet mám od roku 2011 a doteraz bez problémov.Až potom som mal dlhšiu pauzu a keď som si chcel znova zahrať už to nešlo.

    Písal som aj na podporu, aj na fórum a nikto nevedel zistiť kde je problém tak to skúšam znova.
    Predtým mi to v pohode išlo aj na Chrome aj Opera teraz ani jeden. Skúšal som si založiť aj druhý účet tam robilo to isté. Bol som aj na notebooku a tam mi pre zmenu zase písalo že spojenie stratené alebo sa nepodarilo vytvoriť. niečo v tom zmysle, nepamätám si to presne.

    Screen:
    [​IMG]


    Speedtest:
    [​IMG]

    Java:
    Version 7 Update 45
    32bit

    Flash:
    version 11,9,900,170 installed

    Doplňujúce info:
    Windows 7 32bit
    Google Chrome

    /EDIT: internet mám dosť slabý,viem. Ale taký istý bol aj predtým a nemal som žiadny problém. Vôbec nechápem kde môže byť chyba.
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    V tom to odkaze nám chybí ještě pink test,prosím, dodej ještě ten a pak můžeme řešit daný problém,děkuji
     
  3. Neviem či myslíš toto:
    [​IMG]
     
  4. Korben

    Korben User

    Skúsil si sa prihlásiť niekde inde ? Napr. v internetovej kaviarni ?
     
  5. U kamaráta, cez mobilný internet.. Tam to išlo v pohode. Je možné že je to routrom ?
     
  6. Korben

    Korben User

    Môže byť aj router a môže byť aj to že operátor blokuje porty ktoré sú potrebné pre pripojenie do hry. Najprv ak máš možnosť by som vyskúšal ten router.
     
  7. Do toho sa moc nevyznám. čo s ním? :D
     
  8. Korben

    Korben User

    Tak najprv ho resetnúť a keď to nepôjde , tak od niekoho požičať a vyskúšať.
     
  9. Tak dík za pomoc.
     
  10. Korben

    Korben User

    Nieje za čo, daj vedieť ako si dopadol.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa viac uz neozval,takze mu to uz asi ide bez vacsich problemov.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.