Vyvážení vlastností lodí a formací

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 21/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Na jednom forum jsem četl že má být změna co se týče formací a lodních desingu / schopností.
    Co říkáte vy na to až tato změna bude?
    Pár hráčů mě řeklo že BP ztratí 50% hráčů na každém serverů tak se uvidí.
    Přidávám fotky kde jsou popisky ale v angličtině.

    Lodě a desingy:
    [​IMG]

    [​IMG]

    A teď formace:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Sám ani nevím jak to bude a zda budu vůbec hrát když vidím tyto změny.
    Uvidíme co vývojáři s tímhle udělají.
    Nechme se překvapit zatím jsou to jen spekulace :)
     
  2. ztratí 50% hráčů na každém serverů to myslíš jak ?
     
  3. Mohl by jsi uvést originální zdroj, ať někdo není zmatený zda je to oficiální zdroj.
    [Pre-production] Balance Patch: The Emerging Light

    Jinak tohle jsou předpokládané změny, ale zároveň je tam připsaný celý odstavec o 3 fázovém testování, takže klidně se některé statistiky můžou ještě před vydáním změnit.

    Osobně se mi líbí změny u většiny lodí, ty méně používané celkově dostanou menší buff díky kterým potenciálně můžeme v budoucnosti vidět větší diverzitu na mapách. A i ty nejpoužívanější, jako jsou cyborg, solace a spectrum dostanou pouze takový nerf, aby jejich využití bylo stále stejné, pouze donutilo hráče víc přemýšlet o tom kdy použijí svoji jedinečnou schopnost. Dokonce jsem i za to, aby se trvání singularity u cyborga snížilo ještě o pár vteřin navíc, protože už jen DMG bonus u tohoto designu je větší než u ostatních golíků a už jen to ho dělá nejsilnější lodí ve hře.

    Co mi přijde zvláštní u formací, je kontrast mezi buffem srdce a větší ztrátou štítů u motýla, po těchto změnách si neumím představit nikoho kdo by proti srdci šel na motýlu. U kruhu se bonus na štít vrací téměř na stejnou hodnotu jakou měl při zavedení, upřímně tady si neumím představit jak to bude fungovat, momentálních 120% je určitě hodně, no snížení na 85% mi přijde jako hodně velký nerf a je možné že poté bude hodně hráčů při boji raději preferovat srdce. U ostatních skoro nepoužívaných formací jsou to pak víceméně dobré a i kreativní buffy, např. 10% větší šance na odražení útoku u Hvězdy.

    Celkově je vidět že v BP na balanci alespoň trochu myslí, a vynakládají nějaké úsilí na zlepšení momentální PvP situace. Za mně zatím 7/10. :)
     
  4. Warden

    Warden User

    Naposledy upraveno: 21/11/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ - preco ma BP tymto stratit 50% hracov? :rolleyes: Ide o to, ze su formacie, ktore takmer nikto nevyuziva, pretoze nemaju svoje vyuzitie a su tam lepsie formacie od nich a prave toto sa snazia eliminovat a napriklad taky kruh trosku nerfnut a naopak ine nevyuzivane formacie vylepsit, aby ich hraci vyuzivali uz ;) Co sa tyka schopnosti lodi, tak myslim si, ze to bolo moc OP, ked kazdu chvilku lietala singa u cyborga a v podstate hraca nemusel ani strielat uz, po EMp hodil singu a vacsinou ten hrac umrel a taktiez aj pri inych lodiach ako spektrum a hlavne solace, ked kazdu chvilku sla schopnost a potom hlavne v skupine niekolkych solace bolo velmi tazke sundat lode. Naopak taku spearku, citadel a aegis uz velmi malo stretavam na mapach, cize treba s tym cosi robit, aby bola v hre rozmanitost a nie cyborgy, solace a spektrumy. :)
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher jestli chceš já ti řeknu kde najdeš spírky, hlavně v noci. :D Jinak je to naprostá pravda, cyborg je prostě nejvíc broken loď co na mapě můžeš potkat a kdyby k němu měl přístup každý, nelítalo by na mapách nic jiného, což úplně dobře není. A díky OP singularitě je snad druhá nejpoužívanější loď současné mety solace, protože spolehlivě dokáže obnovit HP které cyborg vysosá. Proto nerf i u solace dává jen smysl, a skupině snížený heal také až tak neuškodí, 10% je rozdíl něco mezi 30-60 tisíc HP, což je přiměřené.

    U Aegisky je změna trošku zvláštní, protože ani pasivní bonus 5% na DMG a štít ji neudělá pro PvP o nic moc použitelnější, nicméně nastavení schopností na základní aegisku nejspíš způsobí trošku víc starostí ve skupinových branách jako karanténa a hádes, kde je delší bójka od A-elite skoro nutnost.

    Nejzajímavější je pro mně asi zatím citadela, ta těch buffů dostala tolik že se jeví jako nejvíc broken loď co se dá do skupiny přibrat. To zase budou padat stanice jak švestky. :D
     
    Warden a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ❦Čοlεκ❧ - ano o tych spearkach viem dobre, ale neberiem ich ako hracov, len ked su pritom tie osoby aj pritomne :) Tak bolo uz nutne nerfnut tie schopnosti a aj CD.
    Tak a co taka spearka? Označení cíle - bude přidávat +5% dmg za každého člena ve skupině. Vsak to bude masaker ten dmg pri plnej skupke :rolleyes: Citadela bude brutalna na strazenie zakladni este viac ;)
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Skoro bych i rekl, ze ted lita vice lidi se Solace nez s Cyborgem. Cyborga maji na kazdem serveru uz desitky lidi, ale stejne vetsina lita na Solace.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    A Pusat nejrýchlejší lodí v této hře. :) Zajímalo by mě také, či u Lightninga dojde k navýšení, nakolik má předce len, svou 1 schopnost? ;)

    EDIT: Punisher, no práve.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/17
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - pokial by sa skutocne nerfol Tartarus, tym padom by znovu Pusat bola najrychlejsia lod v hre pre hracov ;) Bolo by to zaujimave este :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. šak at :) protože jak s těma tatarkama furt utíkaj to je o nervy :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Selendix

    Selendix User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Selendix - ale Tartarus bola jedina najrychlejsia lod a popri Pusatke je este Spearka rovnako rychla. Predsa len trosku vyrovnaju tie rychlostne rozdiely pri lodiach ;) Osobne si myslim, ze ta rychlost pri tej lodi bola fakt prehnana.
     
    -baghira2- a -.*Homer*.- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.