Vývoj firemního chatu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jisap123, 28/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jisap123

    jisap123 User

    Ahoj, doposud jsem nepřišel na přesnou příčinu toho, proč je firemní chat úplně prázdný?
    Ano, hraje to možná míň lidí, ale oproti loňskému roku...?
     
  2. Korben

    Korben User

    Asi preto, že všetci sú na globále, alebo v skupine. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jisap123

    jisap123 User

    Tj, ale před rokem byli taky ve skupinkách a na globale, ale přitom ve firemních chatech bylo taky živo.
     
  4. Korben

    Korben User

    Nuž, to je len o hráčoch.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. jisap123

    jisap123 User

    No právě, co je odradilo od psaní do firemního chatu?
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    jisap123 to je otazka akorat na kartarku, my hracum do hlav nevidime. :) Cili tezko soudit proc je v dnesnich dnech na firemnich chatech vicemene mrtvo. Mozna proto ze drive vice fungovala firemni soudrznost a hraci si ve firme navzajem pomahali, coz se dnes vidi docela zridka.
     
  7. jisap123

    jisap123 User

    No jo no. Na CZ2 s tím začalo MMO, postupně VRU a teď i trochu EIC... (Narušení firemní soudržnosti)
    Mě spíš připadá, jakoby přestali hrát lidi, co ten chat "oživovali"
     
  8. Drift1

    Drift1 User

    Je to jen o lidech..když chodíš na záchod tak taky chodíš stejnou cestou a boční uličky obhlédneš jen jednou za uherský rok.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Kristo

    Kristo User

    zbytečné psát do firemního chatu, když jsou klany namíchané ze všech firem tak už to nemá smysl psát do firemního chatu
    Tedy aspoň můj dojem
     
  10. baty77

    baty77 User

    Hmmm. Já myslím, že to bude ,,degenerace" hráčů. Njn. Možná by to chtělo nějaké vylapšení (chatu), ale to už je zas z jiné škatulky :).
     
  11. jisap123

    jisap123 User

    Tím to asi bude, jelikož to pak nemá význam : napíšeš něco "jen" pro firmu a najednou to ví celej smixovanej klan takže všechny firmy...
     
  12. V době smíšených klanů, PONek a SPOJek s cízími firmami přestává mít smysl nějaká firemní soudržnost a tím pádem i chat. Bohužel.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.