výzbroj.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vajo2, 2/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vajo2

    vajo2 User

    Ahojte.

    Stále my vypisuje ze nemám osadené zbrane.Pritom aj v P.E.T ich mám aj v lodi.
    Za odpoved vopred dakujem.
    Moje ID:72408366

    S pozdravom:vajo17
     
  2. Leon

    Leon Guest

    Použij ve vybavení resetovcí ikonu - ozubené kolečko, přeloguj a znovu doplň výbavu do lodě. Nezapomeň doplnit obě konfigurace.
     
  3. vajo2

    vajo2 User

    Dakujem za odpoved.

    S pozdravom vajo17
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Leon to vyřeší tu otravnou hlášku na mapě?
     
  5. Leon

    Leon Guest

    Pokud máš vybavenou loď, tak tato hláška není. Nevím, jestli náhodou nemá hráč výbavu jen v jedné konfiguraci, a pokud má v obou, tak tím resetem by se to mělo srovnat.
     
  6. Spartakus

    Spartakus User

    Dobře až bude čas tak to zkusím. :) Ono už se mi cca. 3 týdny děje, že mi to na mapě hlásí, že v lodi nemám lasery a přitom zrovna masakruju protihráče, nebo npc... V obou konfiguracích mám to nejlepší z laserů co tam jde nacpat. Asi zobrazovací chyba... :) Tuším, že se to tady na foru už někde řešilo. :)
     
  7. 555m555

    555m555 User

    tuto hlášku dostávám pravidelně 25x denně,zas tak obtěžující to ale není,střílím normálně,vše funguje,resetovat a znovu skládat konfu je zbytečné,prostě to přehlížej :)
     
  8. Leon

    Leon Guest

    Pravda je, že jsem dlouho nenalogoval :), tedy nevím, jestli se mi to taky nezobrazí. Vím ale, že mě to resetování pomohlo.
     
  9. RobPol

    RobPol User

    Ta hláška co popisoval Spartakus, se zobrazuje taktéž i mě, ozubené kolečko nepomohlo, je to takové deprimující, když pukáte NPC a najednou taková hláška :D
    Ale nejvíc se mi zobrazuje na Uberech ( jinak na jiných NPC, mám zato že vůbec) a pak při pukání hráčů.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ozubene kolecko nema comu pomoct, lasery v lodi su a normalne strielaju, je to len chyba, ktoru vypisuje v logu a nic viac.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. RobPol

    RobPol User

    Ano, vím pouze chyba, která hru nijak neomezuje :D Vím že BP ji časem opraví :D Ale i tak je to zajímavé, když ti při střílení ta hláška vyskočí :D
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.