Xenomit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .FORREST., 23/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .FORREST.

    .FORREST. User

    Jde dostat xenomit ze Skylabu do lodi? Pokaždé,když zadám přesun do lodi a počet xenomitu,tak mi to přesune,ale to málo co mám v lodi do Skylabu.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Nie nejde, xenomit v skylabe sa vyrába len pre správne fungovanie všetkých rafinérii, t.j. výroba Sepromu. Posielať ho nejde dá sa len nazbierať z NPC.
     
  3. Korben

    Korben User

    Xenomit so skylabu nepresunieš. V skylabe sa vyrába len náhražka aby sa ti mohli produkovať iné suroviny.

    Prečítaj si Skylab
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Zrážka 3 vlakov na kolaji 52 872 :D

    Dúfam teda, že autor si potrebnú odpoveď nájde :)

    EDIT: vlak Fazer7λητк sa už upratal.
     
    Respawned tohle ocenil(a).
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Nemáte uplně pravdu xenomit do lodi poslat jde, ale nejdříve ho musíte poslat z lodi do skylabu. :) Za předpokladu, že skylab doručený xenomit nespotřebuje.
    Edit: Pokud máte skylab na 20 levelu, tak se posílaný xenomit nespotřebovává.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Spartakus - aky by to malo ale vyznam posielat do skylabu a potom spat do lode? :rolleyes: Ci si len chcel poukazat na to,ze to je mozne,ale efektivita ziadna :)
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Já vím. Efektivitu to má jedině v případě, že si tam hráč schová xenomit do zásoby, pro případ, že si ten v lodi nechtěně vystřílí, když si zapne CPU a zapomene ho vypnout.
    To se mi stalo několikrát. :D
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Spartakus - viem o com hovoris,tiez som bol na love,mal zapnute CPU a potom ma klan volal na uberku a uplne som na to zabudol a 100 litrov xenomitu vyslo na zmar v podstate,tak pre zabudlivcov to moze byt urcitym sposobom mensia zachrana :) Ale ja som si spravil vlastne opatrenia,ze CPU si davam len na lov do lode a akonahle skoncim lov,tak ho hned davam prec;)
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.