ZABLOKOVANIE

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem J.σ.к.є.я«¯®_¯ѕvк_, 19/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim dosť dlho som sa nevenoval tejto hre kvoli dvovodu zablokovania učtu chcel by som sa opýtať kde by som mal napísať alebo dákeho ochotného admina ktorý by mi odblokoval učet ... názov učtu je J.σ.к.є.я«¯®_¯ѕvк_ a bolo to na GE2 rád by som bol keby sa dáky admin ozve a dal by som snim konverzáciu za pochopene vopred dakujem :))
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. ja som ho tam neposlal :D ja som mu len poradil takže neber všetko hned važne :D
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Rovnou ti napisu at nikam nepises, je to naprosto zbytecne. Ucet je blokovan uz 4 roky a to trvale.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [-_-|Dominikos|-_-] - ja som na to len upozornil,ze to je praca moderatora ;)

    Myslim si,ze dalej nie je co riesit,kedze ozvat sa po 4 rokoch je bezpredmetne:rolleyes:Navyse je to perma ban,takze to povazujem tym padom za zodpovedane na fore.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.