Zablokovaný účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem martinster, 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    SASFIRE ťažké pochopiť písaný text že :) ... poviem len toľko, aspektov je vždy viac ako len čas, ostatné ťa zaujímať už nemusí.
    Pekný príklad tohto:
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SASFIRE - co je u teba moc online? Ak by si bol 24 hodin denne online,co je fyzicky nemozne,tak to by bolo ine,ale ak si napriklad takych 10 hodin online,ze raz za 10 minut sa posunies s lodou,aby ta neodhlasilo a PET zbiera,tak to nie je proti pravidlam.
    Precitaj si: Pravidla hry
     
  3. SASFIRE

    SASFIRE User

    ještě bych se chtěl vyjádřit k tomu před tím že po každé *** kontrole tu tolik lidí píše a skoro nikdy se nestane že by nenapsaly kolik do toho daly peněz to jim nikdo nebere ani si vás za to nekoupí :D oni porušily pravidla věděly o tom a chtěl sem zeptat myslíte že BP udělá nějakej program na zjištení hráču kteří zneužívaly bugu na havoc ? abych měl 3/7 a někdo 9/9 a když sem třeba napsal na chat že mě nepadají havok tak hned někdo šeptal skus rupnout v poslední vlně u mk 2x takže timhle se to ukázalo že to používalo mnoho hráču a divili by sme se i kdo :D ja bych vživotě nic takoveho neskusil nechci ban je mi jedno že to vypadá že full havok budu mět tak okolo 30 zet :D hlavně že budu hrát ale doufam že to nezustane tak protože ja udělam třeba full havok za 25 zet a někteří hrači si dají 10/10 za zneužítí bugu ? někteří mohly mět jako štestí ale taky vím že mnoho hráču psalo na chat to co už sem psal doufám že co nejrychléj BP něco vymyslí třeba jim to odebere havok :D
     
  4. Korben

    Korben User

    SASFIRE Napíšem ti to takto, hráči sú tak mazaný, že mnohý nič iné nerobia, len vyhľadávajú , ako by si hru uľahčili.
    Keď si zoberiem na hrubo vzorku hráčov, tak ich môžem rozdeliť do troch skupín.

    1- Hráči ktorý stále vyhľadávajú rôzne programy a bugy v hre, len na to aby si hru uľahčili, no a takýto hráči končia najčastejšie banom na účet.

    2- Potom sú hráči ktorý zas vyhľadávajú ako sa čo najľahšie dostať k uridiu a výbave , a tak naletia rôznym podvodníkom, ktorý ich pripravia o účet.

    3- Sú hráči ktorý si hrajú túto hru pre zábavu, nevyhľadávajú programy a podobne a svoje účty majú roky bez problémov čisté ako ľalia.
    Takýmto hráčom ide hra väčšinou bez problémov , lebo takýto hráč nemá a ani nemal vo svojom PC nejaké programy , ktoré by mu zapelešili PC .

    Toto sú 3 hlavné skupiny hráčov a o tom by sa dala napísať celá kniha. :D

    Čo sa týka akýchkoľvek postupov BP pri odhaľovaní hráčov za zneužívanie bugov, je opäť len na BP a pokiaľ nie sú konkrétne výsledky, tak sa nič nedozvieme. BP nás dopredu o podobných aktivitách neinformuje.
     
    SASFIRE tohle ocenil(a).
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Kubino: Rozhodně Vás nechci soudit (jsem rád, že tu jste) a už vůbec ne na základě jednoho příspěvku. Já si myslím, že někdy děláte tuto dobrovolnou činnost skvěle a jindy to trochu vezmete "šmahem". ;-) Ostatně to tak asi děláme všichni. :) Jen jsem tím chtěl říct, že každý nemusí lhát a že by mělo být možné požádat o prověření dané skutečnosti s tím, že v případě, že se provinění potvrdí, může být trest i zpřísněn např. rozšířením na další servery, pro odrazení těch co vědí, že podváděli (pokud se tedy blokuje jen jeden server a ne rovnou celý účet). Ale je to jen nápad a samozřejmě si plně nedokáži představit, jaké by to mělo důsledky. Jen si dokáži představit, jak musí být hrozné, když se nemohu bránit nepravdivému obvinění.
     
  6. Korben

    Korben User

    TRIXT teraz sa blokujú všetky účty hráča.
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Pak můj nápad je k ničemu a o nějakém přísnějším trestu v případě požádání o kontrolu, když sám vím, že jsem se provinil, nemá smysl hovořit. Omlouvám se za neznalost.
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Trixt nebojím se už z jednoduchého důvodu:
    Nikdy jsem neměl zablokovaný účet.

    Ale pozor, například Picesmaker ač to byl BA, byl jedním z omylem zabanovaných hráčů. Nicméně jako ostatní i on byl odbanován. Netvrdím že se systém nemůže splést, ale jak jsem již psal, nevěřím že by BP mělo zájem banovat čisté účty.

    Je potřeba si uvědomit že žádný hráč nedokáže to co ***. Opravdu to nelze, klikejte na boxy a uvidíte že se vám jich spousta nepovede sebrat napoprvé, nedokážete letět přímo od boxu k boxu, herní čas.. apod. Tohle všechno ovšem bota dokáže.



    Btw: moderátoři zde slovo hlář opravdu často nepoužívají. Já moderátor nejsem, to slovo jsem použil, odkaz zde dával Korben. Opravdu doporučuji to téma přečíst.
     
    Naposledy upraveno: 20/3/14
  9. Korbene a Kubino, myslím, že jste si to vzali zbytečně moc osobně, zrovna vás oba považuji za korektní mody. Pokud jste někdy byli ve svých postojích tvrdší, tak to také chápu, protože těch zbytečných urážek na vaši hlavu od "hráčů" je nepočítaně. Já bych to nedělal, protože nemám tolik času. Díky že vy ho máte :)
    Fórum sleduji a ano, většina nářků je zbytečná a také většinu stěžovatelů pokládám za botery. Pokud jsi si se Korbene ptal, co si myslím o autorovi výše zmíněného tématu, tak se přikláním pro bota, protože to autor sám připustil.
    Jak jsi sám řekl, pokud by se situace opakovala, tak do DO už nepošlu ani korunu. Jenže tu zůstává ta poctivě investovaná suma do účtů. Přijde ti normální nad tím mávnout rukou, když je hráč nevinný? Já narozdíl od mnohých chápu, že placení za zábavu je normální. Když jdu do kina koupím každému z rodiny lístek a 2 hodiny se bavíme. Když pošlu podobnou sumu BP dostane každý z rodiny trochu Uridia a také se bavíme :) Nikoho z nás nikdy ani nenapadlo podvádět, protože si opravdu chceme zahrát.
    Ale přišel listopad minulého roku a ban některých účtů. Je mě jasné, že nemáte možnost nic ověřit a informace máte zprostředkované. Dokonce si myslím, že vaše pokusy o komunikaci problému s BP dopadly stejně jako naše s podporou - tj bez výsledku. Dokáži pochopit váš prvotní nekompromisní postoj daný každodenní prací moda. Ale někteří z vás tento postoj zastávali i když už jim mohlo být na celé situaci něco divné. Už se v tom nemá cenu vrtat, ale pokud by jsi si znovu přečetl diskuze, tak tak tam najdeš.
    Holým faktem je, že jsem přijal VOP a tak se musím smířit tím, že pokud bych byl neprávem označen, nemám nikde možnost obhajoby. A to mě na tom vadí nejvíc. Protože jak už jsem napsal. V listopadu to byla chyba velkého rozsahu a proto se jí BP zabýval. Pokud by programátor napsal algoritmus tak, že by opomenul nějakou raritní, ale reálnou situaci a neprávem tak zabanoval pár hráčů, tak to nikoho nezajímá a řešit se to nebude. A to je to proč se podvědomě "klepu" .
     
  10. Korben

    Korben User

    Petrášek3 Tu neberiem nič osobne, predsa tu ma nemôž nikto uraziť, už len preto že ma nepozná a ani nie som urážliví typ.
    Tak že naozaj som odosobnený a ani nemám k žiadnemu hráčovi nejaký negatívny postoj.
    Aj ten najväčší nespratník na fóre sa môže polepšiť a keď dokáže slušne komunikovať, tak nemám problém viesť akúkoľvek diskusiu.

    Ak v tedy moderátori mali k tomu nejaký postoj, tak len preto , že dostali of. oznam od BP a pokiaľ sa takýto oznam nezmení, tak ani moderátor v tomto prípade musí predložiť oficiálne stanovisko prevádzkovateľa hry.

    K listopadu minulého roku, by so sa už viac nevracal a ako som už napísal, tak BP si určite s toho zobralo ponaučenie.
    BP sa tým začalo zaoberať práve na podnet moderátorov, nie len nás , ale aj iných krajín.
    Nemyslím si že by sa malo opakovať niečo podobné a práve preto je menší počet hráčov blokovaných.
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Vnímám to stejně jako Petrášek3. Nemožnost obhajoby mně opravdu vadí. Ta listopadová chyba totiž nebyla první (stačí projít staré fórum). I v minulosti se to již stalo. Pokud ale postižených hráčů bylo málo, nikdo se s nimi nebavil. I já doufám, že se BP již poučilo a držím palce, aby botery i nadále úspěšně blokovalo. Nicméně je tu to "ale".
     
  12. Korben

    Korben User

    TRIXT Vadiť ti môže čokoľvek , rozhodnutie BP je konečné.
     
  13. Zafod

    Zafod User

    Pokud se nepletu, stala se tato chyba celkem 3x. A po každé chybě, se neprávem zabanované účty zase odbanovali a BP se omluvilo. Nevěřím že jindy došlo k chybě.

    Existuje jedno přísloví: Když se kácí les, létají třísky. Pravdou je, že bych nepřál nikomu být třískou (ani sám sobě a to už je co říct :D). Zda je opravdu možné že někdy BP zabanuje čistý účet, nikdo z nás vlastně ani neví. Ale jak zde již po několikáté píši, nevěřím že by to bylo v zájmu BP. Vždyť každý hráč může být potencionálním zdrojem peněz, i když je třeba aktuálně neplatící hráč.
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Určitě to v zájmu BP není, to je mi jasné. A osobně si myslím, že chyba nebyla jen 3x, ale jen 3x ji přiznali. Jen si vzpomeň na období, kdy se banovalo za sběr boxů. Hráči opisovali nějaký captcha kód a přesto dostali ban. A nikdo se s nimi nebavil. Ten systém nakonec jako problematický zrušili ale postižení hráči zůstali natrvalo označeni jako podvodníci se všemi důsledky. BP od té doby BP udělalo velký pokrok ve vývoji detekčního systému, ale pořád může dojít k chybě. Vnímal by jsi to jinak, kdyby jsi se jednou stal "třískou", ale osobně ti to nepřeji. Nepřeji to nikomu. Proto jsem se zamýšlel nad možností zpětné kontroly.
     
  15. Zafod

    Zafod User

    TRIXT promiň ale ty si už jen hraješ se slovíčky. Hráči opisovali nějaký... nikdo se nimi nebavil... Ty jsi u toho byl? Byl jsi u toho jak ten kód ti hráči opisovali? On právě většinou ten co opisoval a neopsal byl obuvník. Mimochodem i u systému s grade byla chyba, kterou BP uznalo. Nevím teď zda to bylo oficiálně, nebo jen interní info (opravdu si už nepamatuji a hledat nechci :)), ale chyba tam jednou byla uznaná od BP.

    Mimochodem, já třískou být nechci a hlavně nehodlám. I přes to jsem však psal že to nikomu nepřeji. Jen o sobě tvrdím že jsem realista.
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Nechtěl jsem, aby můj názor zněl jako hraní se slovíčky, pokud to tak vyznělo, za to se omlouvám. Ok, berme to jako uzavřené, oba jme řekli, co jsme chtěli a žádná další slova stejně nic neovlivní. Raději bych tě potkal ve hře, ale nevím ani, jestli hraješ na CZ1. Pokud jo, třeba na tebe někdy narazím (tedy ty spíš na mě, neb nevím pod jakým nickem hraješ). ;-)
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.