Návrhy Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crystal, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete danu upravu aplikovat do hry?

  1. Ano

    78.6%
  2. Nie

    11.7%
  3. Ano, s upravami

    10.5%
  4. Nie, lebo som boter s kopcom nastrielanych NPC

    3.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leone, vždyť si to tak hraj, nikdo to nebrání. Mě je 45, a pořád si představuji ty plačící děti, které sestřelím. Já děti mám, je to i o schopnosti empatie. Pokud máš sadistické sklony, je lepší, když se realizuješ ve hře, než abys trhal mouchám křidílka :D. A to ti říkám jako psycholog. Někdy mě ve hře někdo vytočí, vezmu si spera a vydám se na golíky, abych dal soupeři šanci. Takže, není to ani chytré, ani hloupé, prostě si to každý hrajeme po svém. A jen pro to, že jsi moderátor, nemusíš mít pravdu. Nicméně si vyjádřil svůj názor k návrhu Crystal, a já jej respektuji.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Hmm, zajímavý nápad. A kdo že to má většinou nejvíc nastřílených lodí??? Jo už vím, ti slavní kolotočáři, klikači a podobná havět, co botila dnem i nocí. Vtakovém případě by lepší hodnost měli právěže většinou jen botky.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  3. Leon

    Leon Guest

    PetriCZech™ no asi bych to nastavil tak, že do určité hodnosti by se NPC počítali, dále pak už ne, aby to nebylo moc atronautů začátečníků. Ale jak píšu, toto je můj názor na dané téma. Tohle záleží na někom jiném, zda se to bude začleňovat do hry nebo ne.

    Cruenta†Ultionem jistě, je to můj názor, a ten jsem napsal jako hráč této hry. To že jsem moderátor v tomto případě není podstatné a netvrdím, že musím mít pravdu.
    Mimochodem, taky mi není už 35 :), a sadistické sklony fakt nemám. :D a netvrdím, že musím mít pravdu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/9/14
  4. Kenny

    Kenny User

    Petri, myslím si, že hodnost začátečníky netíží..
     
  5. Kenny, to bych nesouhlasil. Já jsem už docela dlouho junior-kapitán a nijak se za vyšší hodností neženu. Ale pamatuju si, že když jsem začínal, měl jsem z každého povýšení radost :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PetriCZech™ - z hodnosti hraca neplynu ziadne benefity,cize na tom sa neda zakladat :) Urcite potesi hracov,ked maju vyssiu hodnost,ale ja si myslim,ze dolezite je,ako to hrac hra,pretoze mne osobne sa v suboji neraz stane,ze ked nevidim hodnost major a vyssie,tak podcenim toho hraca a potom sa len divim,ze aky dmg na mna vytiahne,takze v takychto pripadoch lovu je lepsia nizka hodnost,pretoze super moze neraz podcenit hracov s nizkou hodnostou ;)
     
  7. S tím se nedá než souhlasit :)
     
  8. Kenny

    Kenny User

    Myslel sem to tak, že já jak začátečník bych chtěl lepší loď, lepší zrbraně - hodnost mi je prece k ničemu, to mě nic nedá
     
  9. Nejen hmotnými statky živ je vesmírný pilot. I trocha toho ocenění, třeba v podobě hodnosti, je třeba. ;)
    Fakt si pamatuju, jak mě těšil každý další ševron.
     
  10. O hodnost v podstatě nejde, jde spíš o odebrání hodností nepoctivým hráčům. I v Plzni už odebírají některým tituly z té slavné právnické fakulty. Jde tedy spíš o čest, než o slávu :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. motyliLET

    motyliLET User

    nesuhlas, preco by som mal prist o NPC ktore som strielal kedysi pretoze som robil ulohy napr nejake uberkrysy a teraz ich uz nestrielam a nebudem? pripadne kucurbiky? atd. nevyvazena modifikacia a uplne nezmyselna podla mna, ved si len vezmi kym hrac si buduje vystroj tak hlavne farmi a ked uz ma skvelu vystroj tak hlavne lovi teda lovci uz nepojdu krutit nejake krysy alebo ine npc ale hlavne lovia boli by velmi znevyhodneni
     
  12. 1980milan

    1980milan User

    leon hodnost nie je len o tom kolko hracov zostrelis to by bolo voci inym co zacinajucim alebo hracom co hraju jak na farmenie tak na zostreli neferove preco by ten co zostreli za 4 hodiny hrania 100 lodi bol viac ako ten co za 4 hodiny nici NPC nemozes davat hodnost len na zaklade toho kolko nepriatelov zostrelis to mozes rovno zrusit cest a BZ.ale to som nechcel povedat len hovorim ze je vela hracov co strielali kristaliny a siblonity bez pomoci programov a ze by mali byt potrestany ty co BP oznacil uz davno za booterov.nic viac nic menej
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. pajix

    pajix User

    PetriCZech™to je nesmysl.Promiň,ale noví hráči potřebují úplně něco jiného než hodnost.Myslím,že si natolik inteligentní abys věděl,co potřebují.Určitě si taky začínal a na hodnost si nemyslel! Potřebují uri a teď i kredity. Taky se přikláním k tomu že hodnost má být jen za sestřely lodí,popřípadě stanic a popřípadě za dodělanou bránu. NPC slouží k vyděláváni, aby sis mohl nakoupit výbavu, když nechceš posílat reálné peníze ať už z jakéhokoliv důvodu....
     
  14. Leon

    Leon Guest

    1980milan Není přece důvod rušit BZ a Čest.
    Pokud to zrušíš, jak budeš zvyšovat lvl? Byly by dvě možnosti pro každého hráče:
    1) chci vyžší lvl a být v TOP - budu farmit na NPC - zvyšování BZ a CTI
    2) chci vyžší hodnost - budu lovit.
    A bylo by na každém hráči, na co se zrovna zaměří.

    Ale jak jsem zde již psal, je to můj náhled na věc z pohledu hráče.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. -xghost-

    -xghost- User

    Dříve bych nesouhlasil. Vždyť i NPC představují lodě - navíc nepřátelské a jejich ničením také podporuji svou firmu (i se to píše v některých úkolech), tak by za ně měla být hodnost. To ale platilo, když ještě mnohá NPC byla hrozba, nebo aspoň dlouhá práce. Teď, když je většina hráčů FEG minimálně, je z NPC klasickej farm, takže bych byl i pro to, co píšeš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Crystal

    Crystal User

    Leon lenze prolem je ten ze hraci s najviac zostrelmi su 95% boteri a podobna haved :)
    je to aj logicke, ved celu noc kolotocovali, tak vecer prisli poslali seprom a kupili veci a isli lovit...a ver mi viem o com hovorim poznam tych hracov a mam presny prehlad kto a ako botoval, toto by bolo nestastne riesenie

    takto by sme im iba pomohli, je hlupost mazat ranky za vsetky NPC
    hodnost iba za hracov by sa mohla aplikovat na novom serveru, ale tu su 10tisice az 100tisice lodi puknuti botermi, osobne si myslim ze toto by hodnost este viac znicilo
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  17. Souhlasím s Leonem. a co novacci?? ZA NPC je cest i BZ. ty se do hodnosti pocitaji. pak si uvedomte ze hodnosti sou dani procentualne a ranky na ne potrebne se prepocitavaji kazde rano. Z toho plyne ze se maximalne stane tohle: astronaut 9000 rank serzant 12 000 rank kapitan 150 000 rank. trošku skok ale myslím že by to takmer nikomu nevadilo.
     
  18. Crystal

    Crystal User

    novacika nemusi trapit hodnost..tam to totiz nieje postihnute botovanim omg...

    hodnosti od kapitana vyssie tam su uz v prepocte hodnosti boteri a je ich viac s vacsim vplivom cim je vacsia hodnost
    ako som povedal nechat len ranky za lode je blbost, kedze by to pomohlo maximalne boterom...vacsina znich ma velmi vela zostrelov lodi...

    hovorim moc inych rieseni ako moje uz nieje
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. 1980milan

    1980milan User

    ja som myslel na hodnost od zaciatku hrania :) vzdy sa mi pacila hviezda a snazim sa o nu uz 5 rokov ale vdaka hracom ktory pouzivali programeceky je to teraz pre mna nerealne ja aj platim aj farmim :) taky zlaty stred uridka nie je nikdy dost
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. 1980milan

    1980milan User

    To bol len priklad neber to doslovne :) ja som chcel len povedat ze vacsina botov bola na spodnych mapach
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.