záhadný script a údajná kompenzace?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 12/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ahojte drazí piloti ?
    V ofiku nám sdělili toto :
    Proto se chci zeptat všech tady na foru, jestli nějakou kompenzaci tímto scriptem vůbec zaznamenali, hlavně mě zajímá ta kompenzace formou ""ee"", poněvadž jsem já osobně žádnou kompenzaci nepocítil.
    Poprosil bych adminy jestli by nezjistili podmínky pro uskutečnění tohoto scriptu, nebo kolik ee za každou bránu jsme měli údajně dostat? Nebo kolik bran musel hráč 3.3.2019 dokončit, aby to systém vůbec zachytil?
     
  2. Septarzx

    Septarzx User

    ja som ich robil hodne nieje to jedno keď hra možno skončí? neofficialne informácie k tomu nasvedčujú chcel by som radšej toto vyjadrenie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - neboj, ja som tiez nedostal kompenzaciu a videl som u inych hracov, ze ju dostali :) Problem bol nahlaseny, tak musime pockat.
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Psal jsem na podporu a bylo mi odpovězeno že tento problém nahlásili vývojářům hry ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Forkys

    Forkys User

    Dane tema se jiz zrejme neresi. Uzamykam LOCK.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.