Podpora Zamčené úkoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤*, 2/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, chtěl jsem s kamarády udělat ten úkol na LF-4 (Pod vlajkou marsu).
    Jenže jsem zjistil, že potřebuju udělat ty předchozí úkoly.
    Ty úkoly jsem nemohl nikde najít, tudíž ani příjmout.
    Když jsem se podíval do zamčených úkolů, všechny tam byly zamčené , ale i ten první.
    Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o co jde nebo jestli by jste mi s tím prosím nemohli pomoct.
    (Popřípadě doložím screen)
     
  2. Eda-)

    Eda-) User

    nejspíše nemáš dostatečný leve na přijmutí těchto úkoly tuším že je třeba 17lvl
     
  3. mám lvl 19
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤* Nerozumiem, tie ulohy maju byt dostupne na 19 lvl.

    Ako su zamknute? co ti pri nich vypisuje? urob aspon screen
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. je to tim ze nama udelane vsechny mise co na to navazujou. Staci kdyz nechas chvili kurzor na tom okne prijmout ukol a hned ti to ukaze ktere jeste musis udelat aby se ti odemkla dana mise
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    ☺☺JдмдŁ☺☺ Autor pise, ze nemoze prijat normalne ulohy potrebne na odomknutie LF4 misie.

    Maju byt dostupne od 17lvl. Celkovo mi to nejde do hlavy... pockame nez sa autor objavi a dobre by bolo urobit screen, mozno len nieco prehliadol a nepochopil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤* - Skusil si ukazat myskou na tie ulohy z 19.lvlu,ktore su zamknute,ze co ti vypise? (nemyslim tym zaverecnu,ale klasicke,ktore mas zamknute taktiez)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Jak vidíte, nemám ten první odemknutý, tudíž nemůžu odemknout ani ty ostatní.
    [​IMG]
     
  9. SΛRIN

    SΛRIN User

    Podmínky pro přijetí úkolu:Pod vlajkou Marsu

    Splň tyto mise:

    • Totální válka
    • Boj naslepo
    • Dobročinný spolek
    • Přísaha pomsty
    • Všemi mastmi mazaní
    • Protegiti v dárkovém balení
    • Kontrašpionáž
    • Blesková válka
    • Otázka hrdosti
    • Otázka přežití
    • Příležitost dělá lovce
    • Odvaha pod palbou
    • Odvážný kousek
    • Poslední šance
    • Zimní spánek
    • Časová tíseň
    • Jako vejce vejci
    • Nepřítel před branami
    • Povolení být zabit
    • Zastírací manévr
    • MMO vrací úder
    • Pomsta je sladká
    • Právo silnějšího
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    *¤Ma3sTrO_!$_BaCk¤* a Ten screen je ocom? ja tam vidim iba par najslabsich uloh.

    Najdi zamknutu ulohu Pod vlajkov marsu, klikni na nu, chod kurzorom mysi na prijmout misi a urob mi stoho screen.

    Celkovo uz asi viem v com je problem, mocenske vakuum nepotrebujes na danu ulohu, potrebujes ine ulohy, mas ich v poste hraca nado mnou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.