Zamrzání v GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem щћį†€яѕp¤Π1984, 2/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jj to vim ze to povypina programy na pozadi

    a jak to myslis svym spusobem na pozadi??? (virus)??
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Program určite nie je malver, na čo narážaš (v tvojom chápaní vírus). Avšak osobne odkedy sa zastavil vývoj programu prestal som ho používať, tento program vypína procesy v PC a ak niečo nie je už výrobcom podporované neverím tomu a procesy si radšej vypnem sám. Ak však nevieš čo vypnúť, nedoporučujem sa v tom vŕtať. Game booster ako taký ti hru moc nezlepší, testoval som to a veľká zmena tam nebola. Stačí, ak si ručne nastavíš, aby ti somariny ako skype, FB massanger, ICQ, tzv. deamon, proste všetko čo komunikuje s internetom či pracuje cez proxy (odmeňovače) jednoducho nezapínali keď chceš hrať hru, toto totižto brzdí pripojenie najviac. Ak ti gamebooster vypne napr. aktualizácie či prieskumníka, moc ti to do hry nepomôže. Toto je program na zlepšenie pôžitku z offline či online hier, nie browser hier :)
     
  3. ok to uz mi doslo ale ono staci najet na kolonku Games a tam zadat co chces naboostovat :) v mem pripade Google chrome Kuli Darku a nevim to jiste ale DO slape a i offlineovky jedou a nejen to viz screenovani a videa pres program (tim ze to slape sem myslel ze je to plynulejsi a fpska tak moc neskacou k 25ce a kdyz uz tak se hned vrati na vychozi hodnoty vetsinou to dela pri portovani a pred boostem i po sestrelu ci fightu ted nikoliv)-Popripade ktery program bys mi ty doporucil osobne ktery se ti zda nejlepsi? nebo ktery pouzivas a ses s nim spokojeny kubino
     
    Naposledy upraveno: 4/1/14
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.