Zamrzání výroby

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Irenka49•™*, 8/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Velmi často zamrzá hra i server nejen hned po nastartování hry, ale po otevření výroby už skoro pořád.. A když nezamrzne, tak zase nejde odebrat vyrobený předmět. No zvláště na akci luminium to teda bylo šílené.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* - obcas sa stane, ze treba relog, aby clovek vybral vyrobeny predmet z montaze. Ale nejake zamrzanie som si nevsimol, jedine ak je vela hracov na mape a hram dlhsie, tak treba relognut. A dost zavisi na tom, ci hras cez akoze klienta alebo prehliadac.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Mám podobné potíže, a to nejen s montáží, ale i s hangárem. Zamrzne to a nehnu s tím. V mém případě to ale bude chybou hardwaru - DO hraji přes klienta na notebooku. Paměť a připojení na internet není problém (pakety neztrácím, ping kolem 20 a to hraji přes WiFi), problémem je náročnost hry na procesor (mám 4 jádra, 1,6 G). Klient mi ho prakticky vždy úplně zahltí.

    Pokud se mi to kousne na hangáru, tak je řešení jednoduché. Prakticky 2 možnosti:
    - Udělat relog
    - Nebo když nechceš neustále relogovat - Spustit správce úloh, seřadit úlohy podle paměti, najít si úlohu DarkOrbit, rozbalit ji, "násilím" ukončit proces QtWebEngineProcess, který je nejvýš (obvykle tam jedou asi 4). Hangár se resetuje a jde hned znovu spustit.

    Pokud se mi zamrzne na mapě v montáži, tak jsem zatím nenašel jinou možnost než relog. Ale přes toho správce by to mohlo taky nějak jít.
     
    Keytazmeyta a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Taky mi to zamrzá, ale to nejen v hangáru, i při posílání nebo v GG ped chvílí se nedalo dostat do hry zase. Je ti prostě děs.
    --------------
    A jak se dá hrát přes prohlížeč?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/9/22
    Keytazmeyta a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher lenže tie videá v tej téme už nefungujú.

    Píše tam: Video není k dispozici.

    Toto video již není dostupné, protože účet YouTube spojený s tímto videem byl ukončen.

    EDIT: Omlouvám se. Ale nezobrazuje se to.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/22
  7. Ta hra je kompletně zamrzla nejde se ani přihlásit.

    Když se to po 1 hodině povede tak nechce nic naběhnout, ani blbý start který nabíhá pul hodiny než to jde.
    Tak hlavně že ve hře je plno blbostí ale neřeší se chyby, lagy, zamrzání hry ale řeší se úplně jiné věci se divím že vám s prominutím do takové *** někdo dává ještě prachy aby jste se měli dobře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Nevíte, jak si mám vyzvednout kalendář, když to tak skvěle funguje zase?
    https://ctrlv.cz/rbA2
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - nuz videa uz tam nie su, ale na YT sa snad daju najst stale navody, treba pohladat. "klient" je zial mimo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.