Návrhy Zapnúť/Vypnúť suroviny v lodi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NAIDIUS, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Hlasujte pre On/Off

  1. áno

    27.7%
  2. nie

    29.8%
  3. áno ale súhlasím iba so zbraňami

    42.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    Zdravým dosť často sa hráči na orbite sťažujú že im chýba seprom v lodi.Ten problém mám samozrejme aj ja.
    Väčšina hráčov musí čakať dlhú dobu kým nazbierajú seprom dosť na to aby mohli bojovať s hráčmi alebo NPC.

    Tým pádom klesá aj hrateľnosť hry.
    Každý z nás vie že seprom sa produkuje veľmi pomaly na to aby ho mal každý dostatok.
    Spomínam hlavne seprom ale ten navrch sa týka všetkých surovín s ktorými sa dajú zlepšovať lasery,rakety,pohon a štíty.



    Takže tu je návrh.


    V tabuľke s vylepšeniami by sa len pod zbrane alebo pod všetko pridala ikona On/Off pod každé zvlášť.
    Tak by hráči mohli regulovať koľko striel so sepromom chcú vyničiť alebo ako dlho chcú mat vylepšené štíty.


    Týmto chcem povedať že väčšina hráčov na ničenie NPC seprom nepotrebuje tým si seprom zbytočne ničia a keď potrebujú isť do akcie napríklad majú s klanom vojnu tak nemôžu isť lebo nemajú seprom a zbytočne si budu ničiť x4 alebo x6 muníciu bez sepromu.



    Hráč + Možnosť vlastnej regulácie
    + viac ničenie NPC a hráčov to znamená aj viac U
    + Aktivita
    - ničenie ostatnými hráčmi

    BP + viac hráčov bude hrať hru lebo nemusia čakať na seprom
    + servery by sa opäť trochu naplnili
    + záťaž pre server minimálna ak žiadna

    - Zaradenie tlačidiel do hry

    Klan + Viac by sa strieľalo
    + väčšia aktivita hráčov v klane
    + väčšie boje o územia

    - ničenie hráčov

    Týmto návrhom som chcel poukázať na problematiku hraťelnosti hry a na jej zlepšenie.

    Ďakujem za pozornosť tomuto návrhu a príjmem vaše názory aj na možné vylepšenia.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. U štítů je spotřeba tak malá, že to podle mě nemá smysl. Ani u raket by to nemuselo být. Ale u laserů bych to bral.
     
  3. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    V tom s tebou súhlasím preto som dal aj možnosť len na zbrane.
     
  4. Gelda

    Gelda User

    No nevím jak vy ale podle mě je to takto dané už od počátku a je to tak dobře...

    1) Přeci jen je to na vás kdy a kolik surovin dáte do pohonů, štítů a střel takže je tedy i na vás naplánovat si co chcete dělat :) Pokud chci paladkovat a nechci mrhat sepromem do pirátů tak si tam ten seprom prostě nedám :D Nic jdnoduššího. A pokud už tam je tak nejdu na paladko ale jdu dělat něco abych ten seprom využil. Stačí přemýšlet a trošku taktizovat u tý hry... Hra vyžaduje nějakou inteligenci ze strany hráčů tak ji používejte.

    2) kdyby to šlo zapínat a vypínat. Představte si že ničíte NPC s vypnutým obohacením střel a někdo na vás vybafne a začne vás ničit. Nežli zapnete použití obohacených střel jste stejně sestřelení :D

    Čili celá tato záležitost je podle mého zcela bezpředmětná a není co řešit. Pevně věřím že se nic podobného nepodaří prosadit.
     
    bhagira22, -baghira2- a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  5. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    1- Spomínal som aj že seprom sa dosť pomaly ťaží takže s tým pridávaním by som to zvlažil.A paládiu by som nebral ako argument preto že keď nieje seprom tak jediná šanca je 5-3 podla teba Gelda.Tam sa večne strieľa bez sepromu je to zbytočne.

    2- teraz si predstav situáciu ze nieje to tlačidlo a nemáš seprom a strieľaš (NPC ako príklad) a dakto na teba zaútočí :D toto neberiem ako argument :D
    A ako som spomínal ty tvrdíš ze seprom rozumne využiješ na ničenie ale sú hráči ktorý dokážu ničiť NPC aj bez sepromu bez problémov :D a tak si ho len ničia ako som na to poukázal v návrhu.

    A tvoju narážku na Inteligenciu radšej nekomentujem ale ďakujem za názor :D

    A len na okraj tento navrch neovplyvní hráčov keď chcú nech majú to zapnuté stále.
     
    Naposledy upraveno: 28/8/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Gelda

    Gelda User

    " tvrdíš ze seprom rozumne využiješ na ničenie ale sú hráči ktorý dokážu ničiť NPC aj bez sepromu bez problémov " Tohle je tvoje věta... Takže se tě ptám kde je problém ?
    Jdu ničit NPC tak si seprom nepošlu. Chci si zalovit nebo dělat něco na co potřebuju seprom tak jdu a pošlu potřebné množství sepromu :D Buďto tě pořád nechápu a nebo jak se domnívám tu řešíme něco zcela nesmyslného. Ale nebudeme se tu o tom zbytečně hádat. Svůj názor jsem prezentoval a tím bych to ukončil a nechme prostor jiným.
     
    Naposledy upraveno: 28/8/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. NAIDIUS a co treba,aby skylab uplne zrusili? Pak bys nemusel vubec premyslet co kdy a kam poslat a bylo by to vyresene.:D Hraju uz to nejaky rok,ale tohle jsem teda nikdy neresil. Kdyz seprom mam tak ho pouzivam kdyz ne pouziju jinou dostupnou rudu. A 9k sepromu za cca 2 dny a kousek si myslim je dost.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    Gelda- keď chcem ísť napríklad na hráčov potrebujem seprom ale medzi tým ničím NPC a tým dosť strácam na to to tlačidlo je na reguláciu kedy chce ho hráč použiť.

    Deborka- 90 000 striel na cca 2 dni je malo ty možno nestrieľaš ale si stále na 5-3.
    A čo tu spomínaš zrušenie skylabu radím ti prečítaj si návrh ešte raz a pozorne.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. NAIDIUS zrejme si nepochopil o co mi slo,ale treba jini se tomu zasmeji. A mylis se na 5.3 chodim jen strilet. Ale dam ti priklad toho jak to delam. Stity a pohon resit nebudu. o lasery tu kraci nejvic. Naposilam si pres citadelu kde mam sklad 10600 do zasoby promerko. To ulozim do laseru(pripadne si jeste vydrazim bostr na zdroje a zbiram boxy po npc). Pak si poslu 100 sepromu do lodi.(na druhy den do stitu) a potom poslu 9k sepromu. Skylab pak neotviram aby nedorazil seprom do lodi a za dva dny ho otevru,prijde seprom a jeste poslu dalsi 9K ktere se tam mezitim vyrobili a mam k dispozici najednou 180k sepromu v laserech s tim uz se snad da vyjit ne.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    Ok ty si posielaš promerko ale kým iný hráči nazbierajú dosť sepromu na lov tak to zaberie dosť času.

    Akceptujem tvoj názor si proti to mi stačí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. velice dobri napad lebo mne sa raz stalo ze som isiel na devolariumov ale minul sa mi promerium na lordakie a devo ma poriadne dostrielalo a musel som sa dlho opravovat :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    Súhlasím pomohlo by to slabším aj elitným hráčom.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ahojte,chcel by som dodať svoj názor.Je pravdou že ked je v konfigu full LF 3-4,má to vysokú spotrebu sepromom upgradnutých striel.V skylabe mám seprom na max.leveli t.z. že za dobu transferu 6:30 hod.vyrobý cca 1500 sepromu.Za deň pošlem 3x t.j. 4-5 tisíc.Skôr by som navrhol zvýšenie výroby modulu na seprom v skylabe,ved na GG Alfa spotrebujem 50-60 tisíc striel a o točení silnejších npc ani nehovorím.O vypnutí upgradnutých striel sepromom by som neuvažoval,pretože klesne dmg a minul by som v podstate zase len viac a sundať npc by trvalo dlhšie.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.