Zase Bug...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem L*E*G*E*N*D*, 30/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj lidičky . Dneska jsem posbíral slitiny a vytvořil skupinu. Sepnul CUP a Skočil do Karanteny + dovnitř mě to nehodilo a od té doby se mi nenačítá hra .........
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    vyzkoušej tento postup řešení problému se hrou. Dej potom prosím vědět, zda to zabralo. Ještě mi pověz, když najedeš myší na hangárovou halu, na které mapě ti ukazuje, že máš loď?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. No supr jsem na 1-1 , ale skupina je pryč a slitiny taky + ani cpu nemám. Fakt supr :D
     
  4. Arya

    Arya User

    •ŞĦΘCK▪, prosím přestaň hráče posílat na podporu. Tuto možnost má pouze moderátor/administrátor.

    L*E*G*E*N*D*, není to tím, že tě tam sestřelili? Podívej se na záznam do deníku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Arya ok promin, chtěl jsem jen pomoc.

    Omlouvám se. Přeji pěknou neděli.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Určitě ne. Zapl jsem cpu a dal skočit na tu mapu nikdo mě nehoni, ani NPC . A pak už jen ztráta spojení.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.