Zasekavani DO klienta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PanMajster, 21/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PanMajster

    PanMajster User

    Zdravim. mam problem ze Kdyz prepnu v prohlizeci na jinou kartu z klientu DO tak se DO uplne lagne. Problem u me urcite neni. Ptal sem se na chatu (viz. screen) mockrat (mockrat, nie iba dnes na chate co sem dal obrazek) a ostatnim to taky dela.. Co to je za chybu? sak musim 50x za den restartovat klienta.
    https://nahraj.to/1TC7
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/12/17
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    PanMajster na jakém prohlížeči hraješ? Mně osobně se toto děje hlavně na Google Chrome, možná to je tím kolik paměti prohlížeč využívá, či integrovaným FP, jistý si nejsem. Každopádně při přepnutí záložky zpět na hlavní okno není potřeba pokaždé relogovat, stačí okno jen zmenšit a zvětšit, a vše se opět rozběhne.
     
  3. Warden

    Warden User

    PanMajster: I já hraji na Chromu a po přepnutí záložky a vrácení se zpět se mi obraz zasekne, ale zvuk funguje. Jak psal Marvin, kliknu na ikonku obnovit pozici okna a pak opět maximalizovat (okno mám normálně maximalizované) a flashplayer se ihned chytne.

    [​IMG]
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - lietanie ako take ked klikas na mapu ide, len obraz sa sekne, no ked urobis ako ti kolega radil, tak aj obraz bude v pohode ;)

    Mas este nejake otazky k teme?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. PanMajster

    PanMajster User

    Dakujem, urcite vyskusam ked sa mi toto zasa stane. hram na opere
     
  6. Warden

    Warden User

    PanMajster: On to bude spíše problém FP než konkrétního prohlížeče. Prosím vyzkouj to a dej vědět, zda to pomohlo a zda tedy můžeme vlákno uzavřít. Díky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. VHK_Vsetin

    VHK_Vsetin User

    Řešení je jednoduché!!!

    Hra se seká každému. Stačí chytnout záložku a rozdělit ji na další okno a hra se sama odsekne. Není potřeba žádného znovu spuštění okna. Jednoduše herní okno musí fungovat samo a nesmí být žádná záložka spuštěna.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Autor už se delší dobu neozval, považuji za zodpovězeno a uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.