Zasekávání zvuků a hudby

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Badmaniak, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Chtěl bych se zeptat jestli máte podobný problém, přpadně jestli na tom BP pracuje, protože je to čímdál horší.
    Zasekává se hudba přestože ji mám VYPNUTOU. Občas se prostě zapne, při větších bitvách, u crazy cubikonů, hitaca, a podobně. Je to už přes půl roku.
    Dále se zasekává zvuk bojky po portaci, při křupnutí.
    Dále se zasekává zvuk opravy, úplně náhodně, někdy hned když zapnu prohlížeč...

    Tyto zvuky pak neustále zní dokola, dokud nerestatuju herní okno.
    A co je nejhorší, tyto zvuky se nabalují, tedy pokud se tento zvuk zasekne znovu, zní k tomu původnímu, tedy když se třikrát zasekne zvuk oprav lodě, tak to zní jak cvrčci, nebo u crazy cubikonů, hitaca, se zapne bojová hudba asi pětkrát během deseti minut, což už mi slušně leze krkem, protože se to nedá poslouchat, to je prostě randál, a ne hudba, protože hraje asi pět skladeb přes sebe. A to znovu opakuji, hudbu mám VYPNUTOU.
    A abych kvůli tomuhle vypínal reproduktory a hrál úplně bez zvuků, tak to fakt ne. A co když bych chtěl u toho posluchat nějaké své MP3? To se mám pak postavit na hlavu?
    Takže se ptám co s tím, jestli má někdo nějaké rady. Ale po půl roce už mě to vážně dokáže vytočit jen co uslyším ty tóny hudby.
     
  2. Korben

    Korben User

    Túto voľbu mám úplne vypnutú a ešte ani raz sa mi nestalo aby sa mi zvuk zapol. Máš to všetko stiahnuté na minimum ?
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zvuk ne, ten mám zapnutý. Já mluvím pouze o hudbě. A zasekávání zvuků se děje, když je mám samozřejmě zapnuté. A se zvuky prostě hraju. Pouze bez hudby.
    Jenže zvuky co se přehrávají ve smyčce když nemají, normální není. A hudba co se zapne několikrát za sebou, když je vypnutá, to také není normální.
    Vypnout zvuky úplně jsem nezkoušel a ani zkoušet nebudu. ;) Protože jednoduše se zvuky to hrát chci a vypnout je pro mě není řešení. :)
     
  4. Big_Bass

    Big_Bass User

    Tady by mohl být problém s FP, alespoň mě se začal občas zasekávat zvuk opravovacího robota po předposlední aktualizaci. Nedávno vyšla nová, tak si ji stáhni a zkus, jestli se to nespraví. Dále zkus vymazat cache prohlížeče, FP a Javy (buď ručně, nebo pomocí Ccleaner), mě to zatím vždycky pomohlo, když se mi zasekl ten robot. Jestli jsi od vypnutí DO hudby (v implicitním nastavení je myslím zapnutá) nečistil cache, tak se mohl FP při větším zatížení prostě na chvilku seknout a hudbu pustit.
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    O to neměj strach, jelikož cache čistím tak jednou za tři hodiny hraní. :)
    FP jsem měl teď poslední aktualizaci je to asi 4 dny, a aktualizuju pravidelně a dělá to pořád.
    Dělá to i ostatním lidem, takže bude problém myslím ve hře. Dříve to nedělalo a teď si toho všímá i více lidí co s nimi hraju. Jen by mě zajímalo nakolik moc lidí třeba tady z fora má něco podobného a případně pokud nemají, v čem je rozdíl...

    Takže FP mám aktuální, cache mažu, používám Mozillu...

    A jak často promazáváš ten cache ty? Respektive jak často se ti začne zasekávat ten zvuk po posledním promazání? Pokud se to zaplní a musí být promazáno po pár minutách hraní, tak taky asi nebude něco v pořádku... :)
     
  6. Big_Bass

    Big_Bass User

  7. Korben

    Korben User

    Na serveri CZ1 som skúšal zvuky a v práci kde mám slabší net, pomalejšiu odozvu, sa zvuk zasekával. Doma mi zvuk nerobil žiadne problémy. Skúšané to bolo na jednom notebooku. Takže rozdiel bol len v internetovom pripojení a v čase.
     
  8. Big_Bass

    Big_Bass User

    Proto myslím, že by se nám hodily ty výsledky testů.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Stále mám, ale zvykl jsem si. Stává se to, jen když zatěžuju hodně hru, jako jsou Crazy cubi, Hitac a podobně, takže jsem se začal vyhýbat těmto věcem. Stejně jako nehážu bojku než se portnu, aby se mi nezasekl zvuk bojky...
    Net mám kvalitní optiku, 30Mbps, v tom bych problém neviděl. Počítač také nemám zrovna nejpomalejší. Sice na DO to už pomalu také přestává stačit, ale je to dnešní průměr. Čyřjádro, 8GB Ram, 2GB grafika. Tak mi neříkejte že bude problém v technice. :)
    Bohužel jinde to zkusit nemůžu, protože DO na mých starších strojích nebo strojích členů rodiny už bohužel nejede. Kdysi jelo, ale nároky DO se zvyšují jako všechno ostatní. Stejně jako mi na to už nestačilo moje staré dvoujádro s 2GB RAM, která se okamžitě přeplnila.
    Proto se ptám, jestli mají jiní stejný problém a čím by to mohlo být.

    (Případně můžeš mi uvest, jestli to byl slabší stroj v té práci, nebo jestli to byl i jiný prohlížeč a jaký)
     
  11. Korben

    Korben User

    Badmaniak Už sme tu mali toľko hráčov, ktorý mali kvalitný internet , že sa to nedá ani spočítať. Tak že pokiaľ tu nevidím výsledky pripojenia , tak informácie o kvalitnom internete ignorujem.

    Ďalej, pri tejto hre môžeš mať viac jadier ako jadrová elektráreň a aj tak ti to bude k ničomu.
    Pre tuto hru dokáže pracovať len jedno jadro a tak je viac dôležitý takt jedného jadra, kolega Kubino to tu už niekoľko krát popisoval.

    Ja mám notebook dvojjadro 2Ghz , 3Gb RAM a to čo popisuješ, sa mi nestáva.
    Zvuk mi zasekne hlavne ak sa mi spusti nejaký proces na pozadí PC alebo mi sekne net ale aj tak najradšej lietam bez zvuku.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Badmaniak ja sa len spýtam na jednu vec, kedže si nás tu ohúril číslami tvojej zostavy, zvukovú kartu máš akú? Ovládače aktualizované? Pri zvuku ti je 2 GB grafickej karty v podstate nanič :)

    Btw. neodpustím si pripomienku, rozbehol som stolný PC, 2 jadrá s frekvenciou 2,5 Ghz, 1GB RAM, GK má 256 MB - 8 ročný PC a hru som pustil dokonca som lietal a točil siba, tak mi prosím nehovor, že na hranie DO potrebuješ delo.
     
  13. Zafod

    Zafod User

    Jediné co jsem kdy pozoroval, byl zvuk opravovacího robota, který zněl i když neopravoval (dle ofika opraveno) - zde pomohlo odhlášení a znovu přihlášení.

    Sem tam, ale opravdu zřídka, se zapnula i hudba, opět pomohl relog. Tuším ale že tohle se zde někde řešilo (pokud se nepletu, Sid tam i podal nějaké vysvětlení, hledat to nebudu, zde mi to ještě moc dobře nejde).

    Badmaniak dodej všechny parametry, co se zde po tobě požadují, bez toho se těžko hledá problém.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor v pláne ešte na tému nejak reagovať?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.