Zaseknutí zvuku ve hře. Odkud přichází chyba ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem __KΔИGOΩOS__, 13/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím dneska ještě jednou komunitu!

    Můj problém se objevuje takto:
    Sestřelím Sibelona a automaticky se spustí robot REP-4 ale ten zvuk. Ten je hrozný. Jenže občas se mi ten zvuk sekne a pořád slyším ten elektrický trhák ušních bubínků, i když třeba v tu dobu napadnu hráče. Relog u mě, kvůli špatnému PC, nepřichází v úvahu a ztlumit zvuky pro zvukové upozornění na útok nechci. Otázka zní:

    Kde je chyba ? U mě ? Nebo u BP ?
    A kdo z vás tím poslechem REPa trpí také ?
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak ja som to vyriešil jednoducho, už 4 roky som nemal zapnutý zvuk. :D
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  3. Citacia zmazana
    To je sice fajn, ale když prohlížím FB nebo jinou hru chci vědět, jestli se zrovna na mapě něco děje. A zvuk je k tomu nejlepší.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/2/14
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. taky mě ten robot oxiduje :DDD ani relog ,reset nebo pročištění PC nepomáhá,takže chyba bude u NDR :D
     
  6. Logan

    Logan User

    Tak pockame do ranneho restartu ci to neopravi ujo "Samo" ak nie tak to budeme riesit
     
  7. Logane věci se maj tak, že ta chyba trvá asi týden. Jen mi až dnes bylo doporučeno obrátit se na vás.
     
  8. Logan

    Logan User

    V tom pripade nepockame na uja "Sama" a chyba bude nahlasena, osobne vsak vidim jej opravu v neskorej buducnosti :-D
     
  9. Dobře takže chyba je pravděpodobně na straně BP a bude v blízké budoucnosti opravena. Vše, co jsem potřeboval už mám. Děkuju :)
     
  10. Logan

    Logan User

    Napisal som v neskorej buducnosti :D

    tak sme sa dohodli a temu mozeme uzavriet.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.