Chyby Zatížení serveru který neutáhne při akcích hru! CZ2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DevilHamsty, 17/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, Mám jistý problém který by se měl jednoznačně řešit a to neodkladně.
    Servery na kterých hra běží mi přijdou slabé a nemají jíž nejnovější rozšíření.
    Za příjmy které hra vynáší finančně si myslím že investice by nebyla na škodu.

    Při hraní této hry zaznamenávám časté problémy které se řeší ale není to moc efektivní.
    A jak se říká ''zákazník má vždy pravdu.,, nebo ne ?
    Proto bych vám chtěl jen nahlásit za dnešní den výraznou chybu, která mi zamezila a omezila mé v hraní hry na tolik že jsem ji bohužel musel ukončit.

    chyba která se mi stala se odehrála na serveru CZ2

    chyba č. 1..
    [​IMG]
    Na obrázku si všiměte hlavně toho zatížení který se mi zde oběvilo
    při těchto hodnotách je nesmyslně vysoké!..
    Nyní nemám problém já ale Bigpoint.
    A měli by jste uznat chybu na vaší straně a řešit jí..
    zde máte mé parametry...
    čas pořízení fotografie je 20:48:34
    PS: všechny ovladače jsou aktualizované automaticky
    pročištění PC 2x za den
    Používán nejčastěji CHROME(google prohlížeč)
    _____________________________________________________________
    nemám dále co dodat děkuji za zpracování a následné řešení děkuji. Dirty_Money[EMPIRE].
    Omlouvám se že jsem to dal do media vláken ale nemohl jsem najít kde se hlásí chyby nevyznám se tu moc dobře
     
    Naposledy upraveno: 17/12/14
  2. Korben

    Korben User

    Jediné čo je zaťažené, je pamäť tvojho prehliadača. Chrome je momentálne najhorší prehliadač na DO.

    Netušíš o čom píšeš. Server, ako hra je software, teda nemôže byť zastaralí. Ak myslíš serverovňu , kde sa spracúvajú dáta, tak to ani len nemôžeš tušiť či je alebo nieje zastaralá. Tak že v tomto si úplne mimo.

    Tvoje problémy nemajú nič spoločné s problémami ktoré rieši BP.
    Nie , zákazník nemá vždy pravdu.
    To čo ti zamedzilo a obmedzilo hru, nebola chyba BP ale zahltená pamäť tvojho prehliadača, ktorú si ty označil ako chybu 1 a okrem toho si necháš spustený ešte facebook, ktorý je čistý žráč pamäte.

    Nieje sa čomu čudovať, čistenie cache , ti asi moc nehovorí a plus k tomu chrome urobí svoje.

    Nevidim dôkaz o tom že by bola chyba u BP, jedine ak by si mal k ním priamo natiahnutý kábel.

    Nieje čo riešiť.

    Žiadne nevidím. Ak myslíš parametre PC , tak to je len základ ktorý nezaručuje bezchybnú hru.

    Co dělat když mi nejde hra?

    Jak správně přispívat na forum

    Nevedel si kam to dať ?

    Tvoj problém je mediálny alebo technický?

    Ak takto uvažuješ aj pri zdôvodnení príčiny problému a následnom rozhodnutí že chyba je u BP , tak sa vôbec nečudujem , tomu čo si tu napísal.
    Prečítaj si odkazy ktoré som ti vložil.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.