Zbohem }}}--►S┼E┼EC◄--{{{©®

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯[KREV], 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Těm kdo o této smutné události jěště nevědí tak včera nas opustil kamarád a dobrý spoluhráč }}}--►S┼E┼EC◄--{{{©® budeš nám chybět
     
    baty77 a SorathTomy tohle ocenili.
  2. něco špatného se stalo }}}--►S┼E┼EC◄--{{{©®?

    Můj český není moc dobrá sorry!
     
  3. RasTy

    RasTy User

    Nevím, zda-li to tu takto mohu napsat, ale aby Black rozuměl napíšu to anglicky.

    }}}--►S┼E┼EC◄--{{{©® has died. He had an accident on a road and he didn't survive his injurys.
     
  4. Korben

    Korben User

    RasTy v tomto prípade nemôžeme mať námietky.
     
  5. To co se stalo je opravdu tragédie, a ty neočekávané jsou ještě horší. Smuteční průlet map na jeho počest byl vážně dojímavý, kamarád to celé točil a sestříhal do videa, řeknu mu ať to sem hodí..
     
  6. Drift1

    Drift1 User

  7. Dopravní nehoda..
    Jestli chceš podrobnosti, psali o tom i v Šumpersko-Jesenickém Deníku..
     
  8. nechcem byt drzi ale kto to bol nejaky admin či dobry hráč? inak je to smutne
     
  9. Korben

    Korben User

  10. nechcel som aby to vyznelo tak blbo, prepáč, radšej sa teda už nepýtam a príspevok zmažem
     
  11. Pᗣᗧ•••Nαrcis•• ptát se klidně můžeš, jen nevím k čemu by ti byla odpověď. Jak napsal Korben, všichni jsme lidi, dokonce (ano, dokonce..) i admini. Btw. když jsi teď tvůj post smazal, tak Korbenova odpověď teď nedává smysl a není jasné na co reagoval. To už je trošku neslušné..
     
  12. baty77

    baty77 User

    Škoda, o dalšího dobrého hráče méně :( ... Neříkám, že jsem ho měl rád ( i proto, že jsem EIC a on VRU), ani jsem ho moc neznal, ale bude to jiné... Zvlášť pro jeho klan...
     
  13. To je proste nadherne co ste preňho urobili dojalo ma to <3
     
  14. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Upřímnou soustrast jeho rodině a jeho blízkým.
    Osobně sem ho neznal, ale ze hry ano. Několik soubojů jsem s ním absolvoval...
    Skoda, každého zbytečně zmařeného lidského života.

    R.I.P - }}}--►S┼E┼EC◄--{{{©®
     
  15. Logan

    Logan User

  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa dlhsiu dobu nevyjadril,takze si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.