Zdielanie účtu a zniženie DMGu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Duckis, 21/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Duckis

    Duckis User

    Ahoj chcel by som sa spytať že či je zdielanie učtu ked napr spravim video ako lovim atd...či môžem zato dostať ban... a dnes som si všimol že sa znižoval dmg namiesnto 50 K dam max 40 K bude to natrvalo alebo je to len dočastne dakujem :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Duckis Čo má spoločné, urobenie videa a zdieľanie účtu ? A žiadné dmg sa neznižovalo, skontroluj si či ti neskončil booster alebo či ti nedošli kamene.
     
  3. Duckis

    Duckis User

    tak lebo kamarat zato dostal ban .. preto sa pytam .. a nn nedošli každemu to robi čo som sa pytal na CZ1
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Kamarát dostal ban za to, že spravil video? Za to určite nie avšak ak ten účet na ktorom lietal, bol zdieľaný, to je už iná vec ;)
     
  5. Duckis

    Duckis User

    ok a ohladom toho DMGU neviete čo je

    ---------------

    každemu na cz1 sa zmenšil
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/3/14
  6. KRДKEN

    KRДKEN User

    ja hrám na CZ1 a žiadne zniženie dmg som si nevšimnul stále mám take isté 40-45K
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Duckis nepíš tu prosím ťa multiposty.

    Vidíš, tvoj spoluhráč zo servera nepotvrdil zmenu DMG, takže naozaj ti nechýba stíhačka, booster, seprom, či zmena formácie?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa uz viac nevyjadril,tak to povazujem za vyriesene.Navyse hrac hrajuci na rovnakom servery nepostrehol znizenie dmgu.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.