Zdvojnásobovač XL

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MДЯTÏИ«feat»Foku™, 1/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    dnes ráno mi prišla smska, že mi z účtu odišlo 15,00€ za zdvojnásobovač, ktorý som nekúpil. Automaticky sa mi to predĺžilo, keďže som naposledy platil kartou a teraz by som to rád zrušil, myslím si že je to možné, keďže mi môj starý platí do 4.3.2014. Bol by som rád, keby sa mi peniaze vrátili, pretože ja som žiadnu platbu nepotvrdil. Vopred ďakujem za odpoveď.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. Podporu som už kontaktoval, zatiaľ žiadna odpoveď, už som si to tam zrušil, ale najviac ma štve to, že platba sa uskutočnila bez môjho vedomia a potvrdenia! Práve preto by mi mali peniaze vrátiť...
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tu sa trošku mýliš, pri kúpe sa aktivuje predplatné a je to aj v paymente evidované, že to predplatné máš. Bohužiaľ všetko je ošetrené vo VOP, to že si niečo nečítal či nespýtal sa nemôžeš dávať nikomu za vinu len sebe.

    Btw. platobná podpora funguje v pracovných dňoch, aby si s s tým počítal.

    Presunuté do vhodnejšej sekcie.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.