Zdvojnásobovač

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem xpalloy20, 1/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. xpalloy20

    xpalloy20 User

    [​IMG]164140086 CZ1
    Dobry, vsimol som si urcitej zaujimavej veci pri pouzivani dvojnasobku na boxi. Pri prihlaseni cez den (je jedno aky cas) dvojnasobok funguje normalne, ale ked ma odhlasi z klienta a prihlasim znova po polnoci (napr o 01:00) tak uz dvojnasobk nefunguje tak jak ma. Funguje len na EE a kredity na municiu a uridium uz nefunguje. Musim sa celkom odhlasit z hry a pri novom prihlaseni uz to ide normalne tak jak ma. Chcel by som vedet ze ci je to tak normalne alebo je to dajaka chyba alebo mam proste len smolu. Vzdy si to vsimnem az po 1h hrania.(za polhodinu nefunkcneho 2-nasobku cca 3000U po znovu prihlaseni 5000-6k U, na PVP) Dakujem za odpoved.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Počkaj ako nefunguje, môžem poprosiť dodanie výpisu z bilancie či lodného denníka, kde to je vidieť?

    Na tom koľko urídia vyzbieraš za hodinu to nezakladaj, ide o to, či z 20U spraví 40U, nie koľko ho nazbieraš za hodinu. Správnosť balíčka je v tom, že obsah boxu zdvojnásobí, nie že zdvojnásobí čo vyzbieraš za nejaký čas.
     
    baty77 tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.