Žebříček v topce po půlnoci

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spartakus, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    Zdravím. Už dlouhou dobu mi vrtá žebříček top hráčů a jeho zobrazení po půlnoci. Konkrétně co znamená ta zelená šipka nahoru a číslo 18 vedle ní.
    [​IMG]

    Pokud se to tu už řešilo, tak se omlouvám. :)
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Spartakus Neviem presne ako to funguje, ale malo by to byt nieco ako tvoj postup rebrickom. Sipka hore znamena, ze si nedavno stupal. Napr. ja ked som na svojom ucte drzal cca na rovnakej pozicii, tak som tam ziadnu sipku nemal lebo som nepostupoval a ani neklesal.
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    To jsem si myslel také. :)Včera jsem hrál po delší době. Byl jsem 202hý, dneska jsem 201ní. 202hý jsem byl celkem dlouho. Posunout se o 18 míst by bylo fajn. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Spartakus - neviem presne z akeho casoveho ramcu sa berie ten postup, ci zostup, ale je to len kozmeticka vec ;)

    Mas este nejake otazky k teme? :)
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Spartakuse jsem tu viděl naposled před 1-2 lety, není to nějaké staré vlákno ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - cital forum minuly mesiac, tak chvilu este pockame, ci sa ozve alebo mu ta odpoved od kolegu stacila. Pripadne, ci pozorovanim neprisiel na nejake nove informacie ohladne toho a moze sa s nami podelit aspon ;)
     
  7. Warden

    Warden User

    Autor se již více neozval, považuji tedy za vyřešené.

    Edit: Téma jsem znovu odemkl z důvodu možného doplnění odpovědi.
     
  8. Ano, také jsem zaznamenal tento problém s takzvaným efektem: ,,Půlnoční pozice v TOP".
    Je docela dost možné že je nějaký problém v scriptu php. Ale to lze jen těžko říct. Tento problém jsem poprvé zaznamenal asi před 3 - 4 my měsíci. Je docela zvláštní že na profilu pilota to v PHP ukazuje jinou hodnotu vždy o číslo, což může být způsobené že by chyběla proměnná pro výpis dané hodnoty na těchto dvou stránkách PHP.
    screen: http://prntscr.com/fngxz5
    [​IMG]
    [​IMG]

    výpis HTML s chybou:
    z internalPilotSheet.php
    Kód:
    <div class="tendencyIconUp profilePageRank">64 </div>
    
    funkční výpis HTML:
    z internalHallofFame.php
    Kód:
    <td class="rank_position">651.</td>
    


    EDIT: Hráč se již neozval.

    LOCK
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.