zelené klíče-automatický nákup

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 555m555, 2/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 555m555

    555m555 User

    ahoj, už opakovaně se mi stalo že jsem za poslední uridium koupil přes automatický nákup klíčů klíče ,no po odhlášení a opětovném přihlášení se mi často objeví že mám ještě jeden klíč ač jsem zakoupil a sebral správný počet, jsem si jistý že v mých výpočtech chyba není tudíž systém připisuje neoprávněně klíče:)
    CZ3 id: 163510558
     
  2. tak to idem skusit, tiež hram na cz3
    edit: mne sa to nestalo.. mal som 0 klučov, zobral som s automatickym nakupom, dal som logout, vyčistil som pc, zalogoval som sa a furt mám 0.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    555m555 Obcas som nakupoval kluce a nikdy sa mi nic podobne nestalo, mozno si len zle naratal. Neskor to pojdem tiez vyskusat.

    Mozno len vyskocila mensia chybka, obcas sa to moze stat. Ak sa to bude opakovat, tak nam sem napis.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. 555m555

    555m555 User

    nooo.stalo se mi to tak jednou ze tří případů a asi 5krát už,a když sbírám bedny tak vidím že klíče už v okně hráče nemám,no a ráno najednou jeden klíč

    téma zatím nezamykejte,co nevidět budu zase něco sbírat a pečlivě si to spočítámo_O
     
    Naposledy upraveno: 4/2/15
  5. Belgam

    Belgam Guest

    A nemas klic z nejake ulohy ?
     
  6. Práve som sa prihlásil do hry a vidím že mám 1 zelený kľúč,
    Klíče k bednám1 | 0 | 0
    Mám zapnutý auto nákup.. takže máš pravdu občas to blbne
     
  7. 555m555

    555m555 User

    ano,ted sem koupil 7 klicu , 7 sebral,uridium na dalsi nezbylo,a mam klič zase po relogu
     
  8. 555m555

    555m555 User

    ted jsem obdržel 5 klíčů z brány,5sebral, mel jsem 3200uridia ,dal automatický nakup že seberu jeste 3,mezitim se mi objevil klíč,sebral sem tedy 4 místo tří,po relogu tam mám další,tudíž 2 zdarma od BP:)
     
  9. CZ1 ten samý problém. Hodně teď sbírám bedny, takže když si vydělám na klíč, jdu nějakou najít... Vím, že jsem sebrala bednu na uberce, pak jsem musela dát relog a po něm najednou koukám, že mám klíč... Tak jsem si říkala, že už ani nevím, co dělám a sebrala další bednu. Dostala jsem normálně odměnu. Ale vrtalo mi to hlavou, takže jsem dala hned relog, jestli to neni bug a hle! opět mám klíč... Takže jsem teda asi nechtěně zneužila bug a tímto se přiznávám a prosím o odpuštění :D
     
  10. *pursuer*

    *pursuer* User

    Presne jak uvadzate,ze po relogu sa toto moze stat,cize ak sa u hraca v denniku zobrazi sprava,ze kupil 1 kluc a pouzil ho 4x a potom zas 1 kupil a pouzil viac krat,trest ho neminie,pretoze vedome sa po pouziti kluca relogoval,aby ziskal dalsie a dalsie kluce ´´zdarma´´.Tento trik je tu uz pekne dlho,este na starom fore sa to tusim riesilo :) Ale neradim to nikomu zneuzivat,pretoze si polozte otazku,ci vam niekolko klucov stoji za to,aby ste boli medzi zabanovanymi hracmi :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -xghost-

    -xghost- User

    Tak jako, to nemůže být důvod pro ban. Jak píše Alex výše, někomu to mohlo být divné a mohl si myslet, že je to třeba chyba zobrazení a dal relog právě proto, aby se to zobrazilo správně. Samozřejmě, pokud to někdo udělá opakovaně x-setkrát, to už je věc jiná.

    Kdyby chtěl někdo prudit, mě se to ještě nestalo a nestane, neb poslední U neutrácím. Pro případ slevy na něco, co chci ve větším (LD, BK) si nechávám rezervu.

    Hlavně doufám, že to tak BP nenechá a že všechny neprávem získané odměny zase sebere. A ještě víc doufám, že nebudou líní a nebudou to "řešit" rollbackem, čímž by akorát vzali poctivvým hráčům vylítané věci.
     
  12. No, včera se mi to stalo i bez relogu. Portla jsem na jinou mapu, chvíli si lítám a koukám, že mam klíč, přitom poslední jsem použila tak deset minut předtím. Pak jsem to ještě zkoušela, jestli to udělá ten port, ale už to nešlo, tak nevím... No, každopádně ráno jsem se probudila s dalším novým klíčkem :D A to jsem měla pocit, že se ten problém už vyřešil. Já tedy tímto děkuji programátorům, vážím si vaší štědrosti, ale... ;)
     
  13. 555m555

    555m555 User

    jo,mě na tom vadí že někdo toho určitě zneužije,a nebude potrestán,protože toho zneužije chytře a systém s i ho nějak nevšimne :D
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Je daný problém stále aktuálny?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.