Železný obr

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 26/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, dnes jsem byl v UBA a zaclo mi vyskakovat toto upozorneni(spoiler). Ted mi vyskakuje i kdyz jsem na 1-8 a nic nedelam. Po kliknuti na to to nic neudela a zmizi to.
    [​IMG]
     
  2. Borat

    Borat User

    Máš povolené kontextové okná? Mala by ti vyskočiť možnosť kúpiť Iron dizajn na golika.
     
  3. Kontextove okna? Nikde jsem to nenasel. Chapu, ze je to nabidka, ale proc se teda po kliknuti nic neobjevi?
     
  4. Borat

    Borat User

    Vyskakovacie okná alebo tak nejako sa to volá. Po CZ to neviem, ale proste ak klikneš nato tak ti má vyskočiť okno s ponukou.
     
  5. Jo tohle, ja myslel ve hre a ty myslis v prohlizeci. No mas pravdu, hraju na maxthonu a ten je blokuje. :) Tim to asi bude, az se to ukaze tak to vyzkousim.
    To ze se mi to furt ukazuje chyba neni? Proc kdyz stojim na 1-8, tak to na me vyskoci? :)
     
  6. Borat

    Borat User

    Tak to je z UBA arény. Niekomu to ukáže niekomu nie. A pokiaľ ti to ukazuje tak ten dizajn na golika ešte asi nemáš a jeho cena je okolo 0,10€ pokiaľ ma pamäť ešte neklame.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.