Zeta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 25/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Dneska jsem dokončovala zetu a v poslední vlně jsem u devourera bouchla. Skočila jsem tam znovu a objevila se mi opět celá 10. vlna. Takže výsledkem je, že jsem 10. vlnu dělala dvakrát (kromě devourera, toho jen 1) né že by se U navíc nehodilo ale překvapuje mě to, protože jsem myslela, že vždycky pokračuji tam, kde jsem skončila... Nebo se to změnilo? A je to i v jiných branách?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Devourer je jedine NPC ktere vypousti nekolik vln, takzeje v tomto Zeta jedinecna. A pokud vim dobre, je to tak odjakziva. Takze teoreticky si takto v Zete muzes kapanek 'privydelat' :)
     
  3. Ja si pamatam ze ked som zdochol v pri devouerovy a umk, tak pri znovuskoceni sa vsetky npc az po umk vynechali a strielal som kde som prestal.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Sentiero: Též jsem na GE1 při dělání Zety puknul v poslední vlně. Bylo to způsobeno dlouhým seknutím se hry a poté ztrátou spojení (Viděl jsem jen okno, že jsem byl zničen). Co mě překvapilo, po opětovném nalogování na mapu jsem se ocitl rovnou v zetě, všechna NPC jsem dělal znovu, ale navíc mi to ani neodečetlo život. Vypadá to, jakoby BP nějakým způsobem se snažil pořešit dlouhodobý výpadek spojení v bráně. Tobě se život odečetl?
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    TRIXT ano, mně se život odečetl, ale byla to tak nějak i moje chyba. Vím, že mi nefunguje lišta (vidíš, to ještě musím napsat do chyb) měla jsem aegisku a stiskla jsem klávesu na opravování, čekala jsem, že to vyhodí bojku a ono nic, tak pořád mačkám, mačkám no a než mi došlo, že mi ta lišta vlastně nefuguje tak jsem bouchla...A jak jsem psala výš, pak jsem skočila znovu a objevila se opět celá 10. vlna... tak to beru jako takové malé plus za tu lištu.

    =Marvin= no nikdy jsem se s tím nesetkala ani jsem o tom neslyšela, proto se tomu divím. Díky za vysvětlení :)
     
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    Tak to vidim,ze pri najblizsej zete sa necham pri devourerovi puknut a pojdem znovu tu vlnu.Vsak to je parada na LD,boostre,ci sutry :) Vsak strata jedneho zivota mi neublizi,toto su dobre informacie :)
     
    Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - ano, po puknuti devourer opat vypusti vsetky vlny a tym padom sa da zarobit nejake to ucko a ine veci, ktore sa daju ziskat z tych NPC. Pre silnejsieho hraca je to podla mna len vyhoda. ;) Samozrejme slabsi hraci to budu robit trosku dlhsie, ak nahodou puknu.

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- a Sentiero tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.