zeta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »»ToMካ«_18l-v-l, 16/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý den,chtel bych se zeptat proč každýmu poslední hovok padá klidně až po 10tý zetě ?
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Každému? Na základe čoho zakladáš toto tvrdenie? Ja mám bilanciu 16/10 takže to čo tvrdíš zjavne neplatí, len ti to niekto povedal.
     
  3. Není pravda že každemu padne posledni havok az po 10, nebo x-te brane. To jak uspesny jsi v ziskavani havoku je silne individualni, cili nic neni jiste. Nekomu muze stacit 10 bran, jinemu 50. Jedine co muzeme je vest statistiku a z toho se pokusit urcit sanci na zisk desingu z brany. Ale porad je to jen neoficialni cislo, ktere nic neovlivni a nic presne nestanovuje.
     
  4. Crystal

    Crystal User

    »»ToMካ«_18l-v-l mne napr. padli z poslednych 2 bran posledne 2 havocy :)

    celkovo mam uspesnost 50% cize je to velmi individualne, poznam hracov ktory robili aj cez 40 bran na full a u nas v klane ma jeden z 10 bran 10 havoc :)
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    »»ToMካ«_18l-v-l: Osobně taky mohu potvrdit, že poslední tři havoky mi padly po sobě. Někdy to prostě jde a někdy ne. Informace, že to padá až každému až po 10-tý zetě je rozhodně mylná.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.