Zeus levněji?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem robocoop, 4/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. robocoop

    robocoop User

    Zdravím vás,konečně jsem získal letoun Apis a teď mě zajímá Zeus,jenže i se slevou xl by mě o mhh stál dobrých 2500kč,a to se mi moc nelíbí,vím že bývá nějaká akce se zlatými bednami a v nich jsou na něj díly, proto prosím vás co ho máte o rady kolik koupit klíčů,případně jak to pořešit abych ho měl co nejlevněji,děkuji za rady :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    robocoop - najidealnejsie je robit brany zety,kym nebudes mat full havoc,co je 10 designov na stihacky.Z nich pada 25 klucov na branu,takze kym dosiahnes plny pocet havocov,tak sa ti par stovak klucov nazbiera(pripadne aj brany kappa,kedze raz to tiez budes robit kvoli herkulom,aj ked za tu branu mas len 5 klucov) a pocas akcie zlatych debien mozes veselo otvarat a mal by si najst dost casti,ja osobne som hladal casti na kompletnu zeus,kedze na full havoc som musel postavit desiatky bran.Aj za niektore ine brany dava kluce,ale v mensom pocte,pripadne za niektore denne ulohy dava odmenu kluc.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.